Promocje - Steam, GOG, Origin itd.

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Promocje - Steam, GOG, Origin itd.

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Bliźniaczy temat do tego z Gloria Victis. Jeśli wyszperacie jakieś ciekawe promocje/akcje na gry (niezależnie czy cyfrowe czy pudełkowe) to wrzucajcie tutaj.

Na dobry początek: http://www.gog.com/news/dungeon_keeper_ ... r_2_75_off - Dungeon Keeper 1 za darmo i DK 2 za 75% ceny.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

miałem właśnie ten wątek utworzyć. :D Niestety DK bez polskiego dubbingu :( Ale za free.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

http://www.epicbundle.com/ ja korzystam właściwie z tego tylko :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Mam od gog dk1, jest z polskim dubbingiem. Język wybiera się w Setup (przez skrót "Setup" w menu start) bodajże pozycja nr 4 w Language setup. W macos jest osobne menu uruchamiane przed uruchomieniem właściwej gry. Po sieci DK też chodzi, IPX. Jedyne czego nie udało nam się skonfigurować razem z bratem, to gry po sieci mac os - pc z win 7. Musiałem użyć bootcampa i graliśmy mac z win xp - laptop z win 7. Brat miał problemy z grafiką i musiał pobawić się opcjami grafiki (też osobny skrót). U niego się ścinała grafa i wieszał kursor ale wybrał DirectDraw i mu dk1 śmiga (po polsku). Przy grze sieciowej potrafi zamulić. Gdy użyłem 'armaggedonu' mieliśmy przez ok 30 min. slideshow, ale w sumie dk jest tak miodny, że można na to przymknąć oko.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

dzięki za info :)

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

na maila dostalem informacje z muve.
sa dwie geirki w cenie jednej. niektore tytuly nawet niezle. sa 3 dni do konca promocji.
http://muve.pl/npg-2-za-1
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

post pod postem ale chcialem sie podzielic calkiem fajna pormocja - dodatek do diablo dla ludzi z wroclawia:
http://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/ ... wroclawia/
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

O dzięki, właśnie się zasysa :D .

Nie spodziewałem się po EA, że da coś za darmo. W umowie w każdym razie niczego nie znalazłem, żeby próbowali naciągać na kasę.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Może średnio pod tematykę promocji, ale ku przestrodze dla wszystkich którzy korzystają ze sklepów z tanimi kluczami aktywacyjnymi: http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy ... i-po-30-zl
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Wszędzie jest pełno tego typu dziadostwa, zaczynając od cwaniaków wciskających emerytom garnki po 20 tysięcy na kredyt, sms-y premium (to jest dopiero plaga, np. "Wygrałeś BMW" jak się odpowiedziało na taki sms, to od tego momentu przychodził sms na koszt odbiorcy o treści "BMW" w cenie 10 zł codziennie.) niektórzy klienci mają setki złotych nabite na fakturze i nic nie mogą z tym zrobić, bo gdzieś tam był ledwie widoczny link do regulaminu.

Co do DS, nie grałem w to wcześniej, ale liczyłem, że to będzie survival horror, czyli gra, dzięki której dowiem się czym jest zaszczucie i osaczenie (jak Ripley na Nostromo), tymczasem z bananem na twarzy odcinam łapki brzydkim stworkom :D co jest satysfakcjonujące, jak pare innych rzeczy, które można w tej grze zrobić. Nawigacja też jest łatwa, w zasadzie idzie się po sznurku, zamiast przedzierać się przez gąszcz kiepsko oświetlonych korytarzy na ślepo. Gram na średnim poziomie, ale chyba wezmę na trudny, bo teraz to jest jakaś kpina.

Ale w dzisiejszych czasach gry już takie są. Bardziej stawiają na płynny przebieg rozgrywki, zamiast na z trudem wyszarpane zwycięstwo.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

taki maly offtop
Klafuti pisze:Wszędzie jest pełno tego typu dziadostwa, zaczynając od cwaniaków wciskających emerytom garnki po 20 tysięcy na kredyt, sms-y premium (to jest dopiero plaga, np. "Wygrałeś BMW" jak się odpowiedziało na taki sms, to od tego momentu przychodził sms na koszt odbiorcy o treści "BMW" w cenie 10 zł codziennie.) niektórzy klienci mają setki złotych nabite na fakturze i nic nie mogą z tym zrobić, bo gdzieś tam był ledwie widoczny link do regulaminu.
w smsach premium zawsze jest mozliwosc zdeaktywowania tego, wysylajac smsa pod jakis numer z odpowiednim tekstem.
nie wiem jaki numer i jaki tekst bo zapewne sa rozne, w zaleznosci do kogo sie wyslalo pierwszego smsa. i sa one zapewne podane w regulaminie a jesli sie go nie czytalo to mozna ich jeszcze poszukac w internecie.
do tego mozna zablokowac przychodzenie takich smsow u operatora.

mala ciekawostka.
jesli numer smsa zaczyna sie na 7 to kolejna cyfra oznacza jego cene. czyli, np. 78XXX bedzie oznaczalo 8 plnow za smsa.
jesli numer smsa zaczyna sie na 9 to kolejne dwie cyfry odznaczaja jego cene. czyli, np. 919XXX oznacza 19 plnow za smsa.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Tak, to wiem, bo pracuję dla Play, niestety klienci nie wiedzą i dzwonią jak już zobaczą fakturę. :roll:
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ej ja jestem stary i głupi - ostatnio dałem się nabrać na 30 zł. Na filmwebie!!! znalazłem linka do filmu który mogę pobrać za smsa rzekomo za 5 zł. Film miał być w dobrej wersji i nie mogłem go nigdzie znaleźć. Przekonany o swoim sprycie - "przecież na filmwebie nikt mnie nie oszuka " wysłałem smsa. Oczywiście filmu nie obejrzałem a zapłaciłem 30 zł i żadne reklamacje nie pomogły. Obsługa Play jest na bardzo wysokim poziomie i laska długo tłumaczyła mi jak to działa. Tak czy inaczej zablokowałem sobie smsy premium.

Co do Steama to też bagno. Kilka razy kupiłem na Allegro jakąś grę za połowę ceny. Prawie żadna nie działa do dziś a kupowałem u sprzedawców z kilkoma tysiącami komentarzy. Po miesiącu czy dwóch dostawałem info od steama że płatność została cofnięta i niestety nie mogę korzystać z tego programu. Jeśli więc kupuje jakąś grą to tylko przez sklep steam. Może jest drożej ale mam święty spokój.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Wracając do dead space, to już przeszedłem. Króciutki był, chociaż rąbanie stworów na kawałki daje masę satysfakcji. Tylko końcówka pozostawia spory niedosyt. Ostatni boss był banalny, już więcej problemów sprawiało to duże bydlę w maszynowni. Grałem na średnim poziomie trudności i nie miałem uczucia, że to jest survival horror (w moim mniemaniu survival horror to gra w, której trzeba w zasadzie cały czas skradać się i uciekać, ale nie ma dokąd, a każdy nabój jest na wagę złota), miałem cały czas tony amunicji i apteczki, jakby to był zwykły (krwawy) shooter, tylko z potworami. Większość pomieszczeń była dobrze oświetlona, nie miałem wrażenia, że cały czas coś czai się w mroku, twórcy mogli się wysilić i dać jakieś ruchy na krawędzi pola widzenia, jeżeli już chcieli oświetlać mocno wnętrza, to niechby chociaż te światłą dawały różnokształtne cienie, przypominające pełzających przeciwników, to by podniosło nastrój paranoi i zaszczucia. Blokowanie drzwi i zamykanie bohatera w pomieszczeniu, do którego wpadała horda ożywieńców (chociaż raczej to ożywieńcy mieli pecha utknąć razem ze mną) oraz pojawiające się co jakiś czas sceny szaleństwa to trochę za mało, żeby wytworzyć odpowiedni nastrój grozy, czyli taki, że strach głośniej kliknąć.

Natomiast sam klimat świata jak najbardziej mi się podobał, całość przypominała trochę Obcego i Ukryty Wymiar, końcowy zwrot fabuły też był dość niespodziewany i w dodatku wyjaśnił kilka dość głupich sytuacji.
Ostatnio zmieniony 7 kwie 2014, o 17:26 przez Klafuti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Klafuti pisze:Wracając do dead space, to już przeszedłem. Króciutki był, chociaż rąbanie stworów na kawałki daje masę satysfakcji. Tylko końcówka pozostawia spory niedosyt. Ostatni boss był banalny, już więcej problemów sprawiało to duże bydlę w maszynowni. Grałem na średnim poziomie trudności i nie miałem uczucia, że to jest survival horror (w moim mniemaniu survival horror to gra w, której trzeba w zasadzie cały czas uciekać, ale nie ma dokąd, a każdy nabój jest na wagę złota), miałem cały czas tony amunicji i apteczki, jakby to był zwykły shooter, tylko z potworami.
Obejrzyj sobie let's playe z DS 3. Tam już nawet cień horroru nie został.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Mogliby już odświeżyć System Shock, nie obraziłbym się za wersję HD z odświeżoną muzyką i współczesnym systemem sterowania.
https://www.youtube.com/watch?v=qXPmtf4udRE
Głos Shodan jest straszniejszy, niż wszystkie te wrzaski i skrzeki z DS-a. Przy okazji, jeśli chodzi o muzykę, w pewnym momencie wyciszyłem grę i dałem w tle Atrium Carceri, lepiej budowało klimat.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Klafuti pisze:Mogliby już odświeżyć System Shock, nie obraziłbym się za wersję HD z odświeżoną muzyką i współczesnym systemem sterowania.
https://www.youtube.com/watch?v=qXPmtf4udRE
Głos Shodan jest straszniejszy, niż wszystkie te wrzaski i skrzeki z DS-a. Przy okazji, jeśli chodzi o muzykę, w pewnym momencie wyciszyłem grę i dałem w tle Atrium Carceri, lepiej budowało klimat.
System Shock w tym gatunku jest dla mnie niedoścignionym przez nikogo ideałem. A co by offtopu nie było - jeśli ktoś nie grał, to na gog.com. od czasu do czasu jest promocja na SS2. :wink:
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Wybaczcie post pod postem, ale może kogoś zainteresować: https://www.youtube.com/watch?v=4EA4RhiUqUs - jak widać ostatnia akcja EA to nie będzie odosobniony przypadek i częściej uświadczymy darmowe gry na Origin.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubaf16
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Kraków "Vanaheim"

Post autor: Kubaf16 »

kubencjusz pisze:Że stronic zapisanych ilość, o jakości areny nie świadczy uświadomić sobie musisz, młody padawanie. Hmmmm.
Naviedzony pisze: A po co pomagać ludziom? Ludzie są niegodni elfiej pomocy. :P

ODPOWIEDZ