Mordheim: City of the Damned na PC !

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
doomdiver
Falubaz
Posty: 1098
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mordheim: City of the Damned na PC !

Post autor: doomdiver »

Gra się 1 na 1, wlasnie gra z człowiekiem jest pozbawiona tych mankamentów sztucznej inteligencji, o kotrych piszesz. Jednak ciężko trafic na kogos konkretnego. Gra się ta zama banda kotra miałeś w kampanii solowej, albo można stworzyć nowa, żeby rating się zgadzal. Jak będziesz miał cheć sprobowac to daj znac.

Awatar użytkownika
Jan z Czarnolasu
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Jan z Czarnolasu »

Do piątku promocja na Steamie -50%.

Mordheim można nabyć za niecałe 20 euro.

Jakby ktoś chciał umówić się na gierkę to zapraszam do mojej grupy na facebooku: https://www.facebook.com/groups/137292316328186/
Nikt nie da nam zbawienia.

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Gra ktoś w to jeszcze?
Potrzebuje pomocy

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Małe odświeżenie.
14 h Mordki za mną. Gram skavenami. Nie mam pojęcia jaka gra była na początku teraz nie jest źle. Całość rozgrywki wymaga przemyślanych ruchów - kogo wysłać na kogo, gdzie się ustawiać, które cele zaliczać jako pierwsze i co zbierać.
Montowanie wyposażenia też nie jest najgorsze - trzeba przemyśleć jaką grę chcemy prowadzić, czy potrzebujemy powolnego, ale wytrzymałego szczura a może lekko ubranego, ale zwinnego.
Jak na razie straciłem dwóch, w tym jednego boleśnie, bo z wyższym poziomem a jeden stracił rękę.
Komputer wydaje się mieć statystyki po swojej stronie co zmusza do wyławiania jego postaci a nie czekania aż cała banda nam się zwali na głowę - bo gdy kilku nas zatrzyma reszta potrafi ostrzelać z wyższych pozycji.
Miałem też spotkanie z ogrem i dziękuje. Gdyby nie to, że w misji kampanii dają nam do dyspozycji zabójcę to walka wymagała by poświęcenie (dosłownego) z dwóch-trzech szczurów.
Można rozwijać umiejętności, wysyłać spaczeń do różnych grup, sprzedawać niepotrzebne wyposażenie itp itd. Oczywiście nasi nie walczą za darmo i trzeba ich opłacać. Podobnie jak ich leczenie.
Mam nadzieję, że gra się będzie rozwijać.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
doomdiver
Falubaz
Posty: 1098
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: doomdiver »

Na ogra masz ratogra, jest jescze bardziej przerazajacy:) Grałem od wczesnej wersji i musze przyznac, ze w okresie kiedy mozna bylo stosowac w rozgrywce roznego typu wybuchowe mikstury wspominam jako najlepszą wersję. Mechanika była juz dosć dobrze opracowana a mikstury dawaly duzo ciekawych moliwosci - np. blokowanie przeciwnika w waskich przejsciach i bombarowanie go olejem zapalajacym. Niestey, w finalnej wersji gry zrezygnowano z mikstur. Obawiam sie, ze gra roziwjac się juz nie bedzie. Nawet tuz po premierze znalezienie kogos do wspolnej gry po sieci graniczylo z cudem. Jak bedziesz chail zagrac jakąs bitweke albo nawet kampanie, naljepiej calkiem swiezymi bandami daj znac. Chetnie wroce do Mordheim :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Pomęczę trochę jeszcze szczurzy a na świeżo będę chciał sisterki zgarnąć - wtedy się jakoś odezwę ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
doomdiver
Falubaz
Posty: 1098
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: doomdiver »

Weszla nowa banda - Witch Hunters. Ktos juz moze testowal i chce podzielić sie wrazeniami?

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

Mam pytanko, czy gra jest warta zakupu?

Awatar użytkownika
doomdiver
Falubaz
Posty: 1098
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: doomdiver »

Jest, pod warunkiem ze masz z kim grac po sieci(możesz się odezwac to się umówimy na jakies rozgrywki) albo zadowala Cie tylko granie solowej kampanii.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Teraz na steam za 16 euro. Witch Hunterzy to dlc za 7,5 euro! Za dodatkowe postaci do band trzeba bulić po 1,33 euro.

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Kupiłem jakiś czas temu wersję na XONE. Gra mnie wciągnęła I mimo, że nie pozbawiona błędów, to nadrabia klimatem i wymagającą rozgrywką :) Mi się bardzo podoba

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Można przejść kampanię w trybie co-op?

Awatar użytkownika
doomdiver
Falubaz
Posty: 1098
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: doomdiver »

Nie ma takiej opcji. Grasz kampanie solo, pakujesz druzyne, kotra mozesz pograc w sieci przeciwko druzynom innych graczy. Bradzo ciezko jednak znalezc przeciwnikow. W wersji beta lamusy jak zaczynaly przerywać nagminne wychodzily w trakcie walki z serwera. Teraz taka akcja konczy sie automatycznym OOA dla wszytskich czlonkow warbandu wiec chyba boją sie grać ;)

Nerdhub
Plankton
Posty: 4

Post autor: Nerdhub »

Mi grało się w to bardzo przyjemnie, ale z jakiegoś powodu już nie grywam, może dlatego, że jest mało grywających online, może dlatego, że mam za dużo pracy, a i rzeczy do zrecenzowania sporo. Polecam reckę Mordheim: http://nerdhub.pl/mordheim-city-of-the- ... enzja-gry/

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Jakby ktoś na ps4 grywa w mordke to zapraszam na sparing :D , port jest niczego sobie stara dobra mordka, szkoda tylko że map nie ma zbyt wiele ale od dziecka i tak o tym marzyłem : ]


@jasiekuuu
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Warto kupić ? Rozważam to lub Vermintide II

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 866
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Moim zdaniem warto, solidne 8/10. Wciąga na długie godziny i deweloperzy ciągle ją wspierają.
Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Zależy mi na graniu Online, da się znaleźć przeciwnika ?

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 866
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Niestety nie wiem jaka jest sytuacja aktualnie :(, sprawdź może w statystykach steama.
Obrazek

ODPOWIEDZ