Mordheim: City of the Damned na PC !

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: Mordheim: City of the Damned na PC !

Post autor: Afro »

Taka przypadłość współczesnego gamedevu, wydamy niedokończoną grę, nazwiemy 'early access', sprzedamy po normalnej cenie, później może dokończymy jak hajs będzie się zgadzał (albo jeszcze lepiej, 'poprawki' wydamy pod szyldem dlc i sprzedamy :D ).
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

PiotrB pisze:
Karli pisze:A to w ogóle wyjdzie? Miało być w lutym...
Szczerze mówiąc ja żałuje że kupiłem... ostatni raz dałem się nabrać na nieskończoną grę... od pół roku to robią i zrobić nie mogą ....
Mam ten sam problem, szkoda ze nie mozna tego szitu po prostu sprzedac. Teraz mam po prostu beznadziejna slabo grywalna gre...

Juz nigdy early accesu...

Lucid
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Poznań/Słupsk

Post autor: Lucid »

ok, ale do chłopaków którzy grali w early access: Jak popracują jeszcze nad nią pół roku to jest potencjał?
Obrazek
WoC W9 D1 L6

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Potencjał ma, ale przy ich tempie to za 5-10 lat będzie na wypasie.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

mnie totalnie wqurzyli - tak samo zresztą jak Warmachina komuterowa - optymalizacja trwa u nich rok.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
doomdiver
Falubaz
Posty: 1098
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: doomdiver »

A ja nie narzekam. Kupiłem grę jako steam gift za niecałe 40 zł pół roku temu. Widać postępy w pracach - eliminację bugów, nowe skille, przedmioty magiczne, scrolle i mikstury. Gra się bardzo fajnie, jeśli tylko tarfimy na ograniętego przeciwnika. Dla mnie na ten moment największa wada gry są ludzie, z którymi przychodzi mi grac. Zaczynają przegrywać i wychodzą z serwera. Mam już nawet swoja czarna listę takich typków :?

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

doomdiver pisze:A ja nie narzekam. Kupiłem grę jako steam gift za niecałe 40 zł pół roku temu. Widać postępy w pracach - eliminację bugów, nowe skille, przedmioty magiczne, scrolle i mikstury. Gra się bardzo fajnie, jeśli tylko tarfimy na ograniętego przeciwnika. Dla mnie na ten moment największa wada gry są ludzie, z którymi przychodzi mi grac. Zaczynają przegrywać i wychodzą z serwera. Mam już nawet swoja czarna listę takich typków :?
super - ale ja ją kupiłem za 40 euro .
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
doomdiver
Falubaz
Posty: 1098
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: doomdiver »

PiotrB pisze:super - ale ja ją kupiłem za 40 euro .
A grałeś ostatnio? Moim zdaniem jest/będzie warta tej ceny. Na serio jest coraz lepiej. Możemy pograć, to Cię podszkolę ;)

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Wyszedł duży update, pojawiły się mocno okrojone kampanie.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Z tego co widziałem, to gra wyszła z early access, co jest na chwile obecna dostępne w grze, ile band, itd? Mógłby ktoś podzielić się tym, co aktualnie oferuje gra, czy jest warta swojej ceny?

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Ta gra jest już oznaczona jako "Full Release". Niestety zawiera tylko cztery bandy i kosztuje 120zł.

Porównuje sobie do Blood Bowl 2. Też pełne wydanie. Jest 10 drużyn i koszt 80zł. Zasady w 99% z gry figurkowej.

Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Post autor: Inglief »

nawet ekwipunku nie można kupować i zmieniać, żal. Już lepiej kupić figurki i grać w materialną wersję
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

To co tam można robić? Jak wygląda rozgrywka?
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Vlad
Wałkarz
Posty: 76
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Vlad »

Inglief pisze:nawet ekwipunku nie można kupować i zmieniać, żal. Już lepiej kupić figurki i grać w materialną wersję
Można jedno i drugie. Na początku nie ma dużego wyboru, ale ekwipunek konfigurować można.

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Bieda- nie warte kupna. Chyba, że na jakimś bundlu za kilka dolarów... Za 120zł można kupić lepszą, przede wszystkim pełną i skończoną grę. Albo dołożyć 50zł i iść po fallouta ;)

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Gra już jest w full release. Gram właśnie kampanię single player. Gra ktoś jeszcze?
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
doomdiver
Falubaz
Posty: 1098
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: doomdiver »

Ja pogrywam, ale robi szybko robi sie to nudne. Liczylem na gre po sieci, ale wyjatkowo trudno znaleźć kogoś konkretnego do wspolnej rozgrywki. Wiekszość po jednej przegranej wymięka. Zciociałe jakieś to towarzystwo..

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Gra ma potencjał. Wciągnęła mnie i grałem w nią dobre kilkadziesiąt godzin. Ale potencjał jest strasznie zmarnowany, aż smutno na to patrzeć. Wygląda ciągle jak jakiś early access.
Brak jest jakiejś konkretnej kampanii. Ot robisz misje aż Ci się znudzi.
AI komputera jest najdurniejsze jakie chyba kiedykolwiek widziałem w grze komputerowej. Proste jak budowa cepa: jak tylko jakaś wroga postać Cie zobaczy, to wszystkie jego inne postacie zbiegają się w te miejsce. Postacie AI mają lepsze staty, w związku z czym normalna walka 1 vs 1 statystycznie kończy się przegraną naszego wojownika. Aby temu zapobiec trzeba chodzić w grupie i atakować wroga w kilku na jednego. Postacie komputera zwykle są rozproszone więc się to udaje. Ot i tak do skutku. Znudziło mi się.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
doomdiver
Falubaz
Posty: 1098
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: doomdiver »

A grales przeciwko ludziom?

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Nie. Nie przepadam za grami multiplayer.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

ODPOWIEDZ