Problem z grą/komputerem - temat zbiorczy

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Problem z grą/komputerem - temat zbiorczy

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Kolejny dedykowany temat :P Jak w tytule - jeśli masz problem z działaniem gry lub komputer żyje własnym życiem to śmiało pisać tutaj.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubaf16
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Kraków "Vanaheim"

Post autor: Kubaf16 »

Mam problem z Heroes III... Świetna gra, ale gdy próbowałem w nią grać na nowszym sprzęcie (Windows 7) czasem się wywala :(
Jest jakaś możliwość by to naprawić?
kubencjusz pisze:Że stronic zapisanych ilość, o jakości areny nie świadczy uświadomić sobie musisz, młody padawanie. Hmmmm.
Naviedzony pisze: A po co pomagać ludziom? Ludzie są niegodni elfiej pomocy. :P

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Tak. Postaw wirtualkę z win 98 i ciśnij na tym. Wyjdzie Ci na zdrowie.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
doomdiver
Falubaz
Posty: 1098
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: doomdiver »

Nie musisz nic instalować - odpal w trybie zgodności z W98(prawy przycisk myszy na ikonie skrotu do gry i wybierasz wlasciwa opcje w rozwiniętym menu)

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Nie mogę załadować zdjęcia na stronę, ponieważ wyskakuje mi komunikat: "fakepath". Wie ktoś jak to usunąć?

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

potrzebuje kupić mocnego laptopa... ten który mam się postarzał :(... ma ktoś jakąś radę co wybrać? Czym się kierować? :) Z gry dzięki...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

do grania?
pracy?
podróży?
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

złap mnie jutro to możemy pogadać:p
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Jarlaxle pisze:Nie mogę załadować zdjęcia na stronę, ponieważ wyskakuje mi komunikat: "fakepath". Wie ktoś jak to usunąć?
jest to problem z HTML5 i Java
musisz dodac strone do stron zaufanych albo wylaczyc 'dolacz sciezke katalogu przy dodawaniu na pliku na server'.
pierwsze wykonujesz nastepujaco: opcje internetowe w panelu sterowania -> zakladka 'zabezpieczenia' -> klikasz na zielonym ptaszku w tabelce -> przycisk 'witryny' pod tabelka po prawej stronie -> tam dodajesz stronke.
druga opcja to: dwa pierwsze kroki takie same jak wyzej -> w tabelce klikasz na 'internet' -> wciskasz guzik 'poziom niestandardowy' -> w 'roznych' masz 'dolacz sciezke katalogu... blablabla' -> musisz to wylaczyc -> dwa razy ok i powinno dzialac.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

POMOCY!!!
Mam problem z komputerem - próbowałem rozszerzyć partycję systemową jakimś badziewnym programem i padła mi partycja niesystemowa, na której mam wszystkie programy. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry program pod Win XP, którym mógłbym przywrócić rozszerzyć/partycję. Proszę o pomoc, PILNE!
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ja przy okazji upgrade do w10 używałem "MiniTool Partition Wizard Free" polecone na jakimś forum windowsowym. Sporo rzeczy ma zablokowane we free wersji, ale wielkości partycji można było edytować.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Niestety nie działa - nie ma opcji merge między innymi. Partycja D: na moim dysku ma gwiazdkę przed nazwą, nie wiem, co to znaczy i jak się tego pozbyć
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Na XPku używałem zawsze Partition Magic 8.0
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Spoko, już ogarnąłem. Wszystkie te programy mają magiczny przycisk "Apply", którego nie chciało mi się wcisnąć (wiem, lamer ze mnie). W rezultacie program podzielił mi partycję d: na dwie nieaktywne partycje. Trzeba było je ustawić jako primary (czy też aktywne, nie pamiętam) i po krzyku.
Dzięki za pomoc
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

camper23
Plankton
Posty: 1

Post autor: camper23 »

Witam, mam problem z cs source non steam.Pobrałem tego cs'a z tego linku
http://sourcecs.pl/download/
Po naciśnięciu w instalkę wyskakuje błąd ze nie jest prawdiłową aplikacja win.32. Koledze on działa, ale on ma Windows 8, natomast ja xp. Domyślam się, że system musi być 64 bitowy, czyli na tym systemie tego nie zainstaluję?
Nie wiedziałem gdzie umieścić ten wątek, także w razie czego proszę o przeniesienie.

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Witam

Przymierzam się do kupienia nowego laptopa i potrzebuję rady. Oto mój staruszek:

Procesor: Intel® Core™ Duo Processor T2300 (2M Cache, 1.66 GHz, 667 MHz FSB)
Pamięć: 1 GB RAM
Dysk twardy: 80 GB
Karta graficzna: GeForce Go 7600 256 MB

Najbardziej interesowała by mnie kwestia karty graficznej. Czy standardowa dziś karta Intel HD będzie lepsza od tej powyżej?
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Glupie pytanie - ale na czym polega early acces?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »


In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Ok, nie uzyskałem ostatnio odpowiedzi na pytanie więc może zapytam tutaj.
Czy jest możliwość zagrać w Warhammer: Mark of Chaos na Windows 7 i nowszym bez konieczności przeinstalowywania systemu na starszy?
Obstawiam że to właśnie jest wina systemu bo na xp chodzila gra normalnie a teraz jak instaluję na Win 7 lub kumpel na win 8, w ogóle się nie otwiera.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 562

Post autor: Cylindryk »

Dziwne, jak ja zainstalowałem to mi normalnie działało.
Aż sprawdzę jutro, bo mam świeży dość system.


Za to pytanie ode mnie, też dotyczące W7:
jak włączyć hibernację? W sensie, by jak wejdę start/zamknij, pojawiała się tam hibernacja?

ODPOWIEDZ