Wildstar

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niltag
Chuck Norris
Posty: 546
Lokalizacja: WWA

Re: Wildstar

Post autor: Niltag »

Nie ma nic to systemow F2P tylko uwazam ze nie sprawdza sie on w MMO.

W MMO nie jest jak w MOBAach ze dodasz sobie jednego bochatera na miesiac i wszyscy beda szczesliwi, support dla takich gier jest tez potrzebny duzo wiekszy.

Zresza Wildstar tez moze byc F2P jak chcesz, mozesz tak jak w EVE placic za gre ingame kasa.

Kazdy gra w to co lubi, a jesli moja kasa moze ulpeszyc gre (ktora i tak jest super) i spowodowac to ze bedzie jeszcze wiecej do zabawy to czemu nie?

50 PLN miesiecznie to nie jest duzo, wychodzi mniej wiecej 1,6 PLN dziennie.

Patrzac na inne gry i ich koszt per czas w jaki w nich spedzasz to nie jest tak duzo, ale ja nikogo do niczego nie zmuszam, chce tylko powiedziec ze nie widze przeszkod w palceniu za dobry produkt.

Jesli ktos lubi MMO i lubi wyzwania (bo gra nie jest latwa) to WildStar jest produktem godnym polecenia.
mam swoje lata, nie mam czasu na grind
To znaczy ze MMO nie sa dla Ciebie bo na tym sie MMO opiera.

PS. Jawor na jakim serwerze grasz?
"The best defense is a good offense." -Gen. George S. Patton

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Odsyłam do Neverwinter Online, jako idealnego porównania czy gra mmo moze byc ftp z mikropłatnościami.
To znaczy ze MMO nie sa dla Ciebie bo na tym sie MMO opiera.
długo developerem bys nie byl. bo to gra powinna byc dla kazdego;]

zobacz co sie dzieje z elder scrolls online. nic sie nie dzieje;] gra upadnie na 100%, brak contentu, pozno wychodzące fixy. serwerow moze nie zamkna, ale chyba nie o to chodzi.
trzeba isc z duchem czasu i uczyc sie na błędach innych, tak jak star wars przeszedl na mikro bo malo online bylo. tutaj uważam ze bedzie podobnie.

pozdrawiam

edit
Niltag pisze: Kazdy gra w to co lubi, a jesli moja kasa moze ulpeszyc gre (ktora i tak jest super) i spowodowac to ze bedzie jeszcze wiecej do zabawy to czemu nie?

50 PLN miesiecznie to nie jest duzo, wychodzi mniej wiecej 1,6 PLN dziennie.
ale w ftp tez mozesz ulepszyc super gre dajac kase...kupując jakies pierdoly w sklepie....

edit,
nie ze rzucam slowa na wiatr, zlookaj linka, wlasnie to czeka kazda gre p2p + abonament

http://news.softpedia.com/news/The-Elde ... 5058.shtml
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 866
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Niltag pisze:PS. Jawor na jakim serwerze grasz?
Ascendancy
Obrazek

Awatar użytkownika
Gangrel
Mudżahedin
Posty: 250
Lokalizacja: Dziki Wschód

Post autor: Gangrel »

Odkopię delikatnie temat... czy jest tu ktoś kto gra w WS i może mi coś powiedzieć o pvp ? To dla mnie najważniejszy element gry a niestety na filmikach wygląda to jak spamowanie bezmyślnie wszystkimi skillami. I ogólnie może ktoś zna jakieś ciekawe mmo gdzie tryb pvp jest tak dobry jak w WoW'ie ? Gdzie trzeba pomyśleć a nie bezmyślnie walić głową po klawiszach.
"Od dwóch dobrych generałów wolę jednego, który ma szczęście", Napoleon
"Mieć rację nie sprawia żadnej przyjemności, jeśli nie można wykazać innym, że się mylą..."

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Gangrel pisze:I ogólnie może ktoś zna jakieś ciekawe mmo gdzie tryb pvp jest tak dobry jak w WoW'ie ? Gdzie trzeba pomyśleć a nie bezmyślnie walić głową po klawiszach.
Aion, EVE

W Aionie to nawet z kiepskim wyposażeniem można teoretycznie pokonać liczniejszych i lepiej wyposażonych przeciwników.
W EVE bardzo istotna jest umiejętność pilotowania statku, rozstawiania urządzeń również oszukiwania i naciągania innych gracz, żeby zwabić ich w pułapkę albo okraść. I też jest możliwe, że jak kupisz jakiś pancernik to mogą cię rozwalić gracze w mniejszych i zwinniejszych statkach, bo potrafią lepiej latać. No i jest też cała ta cudowna gospodarka i masywne intrygi, jeżeli takie subtelności również zaliczać do PvP, zdecydowanie polecam.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Sprzedam konto z wildstarem. Info prv.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Niltag pisze:
Aldean pisze:to jest p2p + abonament? jak wow?
zwariowali?
Oczywsicie ze jest P2P i mam nadzieje ze sie nie zmieni, bo tutaj przynajmnije wiem za co place i jestem z tego zadowolony ze wsperam Carbaine za swietna robote jaka robia.

http://www.wildstar-online.com/uk/news/ ... d-to-know/

told ya...
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 866
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Szkoda trochę, pograłem parę miesięcy od wyjścia gry ale niestety brakowało motywacji do gry. Za dużo ludzi dochodziło przez wysoki poziom trudności dungeonów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Tylko jedna gra moze byc buy to play + abonament - i to jest WOW.
Wierze ze przez sentyment, bo BfA recenzje ma słabe.

Jak wildstar poszedl na FTP to sprawdziłem co i jak, i szczerze mowie ze giera fajna, po prostu ludzie nie chca wowa opuszczac:Q

wiele gier probowało, jeszcze zadnej sie nie udało do wowa dorównać...
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

ODPOWIEDZ