Total War: Warhammer potwierdzony

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: Total War: Warhammer potwierdzony

Post autor: Afro »

Posłuchałem sobie też jakiegoś podcasta i tam powiedzieli, że gierka ma mieć 3 części, dużo dlc (niestety sporo płatnych :( , ale też sporo darmowych, jednym z pierwszych z nich ma być Wurzag jako lord, jeśli dobrze usłyszałem), mają się pojawić wszystkie warhammerowe armie jako grywalne opcje, więc warto odkładać wiadro pieniędzy na upgrade kompa i na grę ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

RTW2 dodatek dający 2-3 nacje to ok 8 Euro, tu pewnie jedna "armia" będzie za tyle. Ale z drugiej strony nie trzeba grać wszystkimi ważne żeby wszystkie były w grze :D

Fajna sprawa ale poczekam aż będzie tańsza lub jakieś Chaos Edition z wszystkim za free.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ja poczekam przede wszystkim na to, aż będzie dopracowana.

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

No trzeba będzie nowego laptopa kupić #-o #-o #-o

Awatar użytkownika
Ranndolf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 109

Post autor: Ranndolf »

Kerwantes pisze:No trzeba będzie nowego laptopa kupić #-o #-o #-o
Kupowanie laptopów do gier - #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Ja już zacząłem odkładać chajs na nowego kompa jak tylko wyszło pierwsze potwierdzone info o WTW :mrgreen:
Obrazek

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

Ranndolf pisze:
Kerwantes pisze:No trzeba będzie nowego laptopa kupić #-o #-o #-o
Kupowanie laptopów do gier - #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o
Ile bym musiał przybecelować na kompa, który spokojnie pociągnie Warhammer Total War?

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Z tego co wiem nie ogłoszono jeszcze nawet daty premiery, a co dopiero wymagań sprzętowych. Należy jednak wziąć pod uwagę, że powinny być wyższe od wymagań swego poprzednika, czyli Rome:II.
Rekomendowane wymagania dla Rome:II: Core i5 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1024 MB (GeForce GTX 460 lub lepsza), 35 GB HDD, Windows XP/Vista/7/8
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18888

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Kerwantes pisze:
Ranndolf pisze:
Kerwantes pisze:No trzeba będzie nowego laptopa kupić #-o #-o #-o
Kupowanie laptopów do gier - #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o
Ile bym musiał przybecelować na kompa, który spokojnie pociągnie Warhammer Total War?
Ja ostatnio wydałem 2tys. Wiedźmin chodzi na ultra, więc i WTW powinien pójść.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Naviedzony pisze:Z tego co wiem nie ogłoszono jeszcze nawet daty premiery, a co dopiero wymagań sprzętowych. Należy jednak wziąć pod uwagę, że powinny być wyższe od wymagań swego poprzednika, czyli Rome:II.
Rekomendowane wymagania dla Rome:II: Core i5 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1024 MB (GeForce GTX 460 lub lepsza), 35 GB HDD, Windows XP/Vista/7/8
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18888
28 kwietnia 2016. A co do tematu laptop/pc to np miejsce biurka do kompa zajęło łóżeczko dla dziecka, więc laptop był jedynie słusznym wyborem. Tak że nie ma się co dziwić że ktoś wybiera lapka, bo robi to z przeróżnych powodów.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

https://www.youtube.com/watch?v=vJUWImJUZrU#t=19

Słodki Sigmarze, złapałem się w hype machine :shock: To wygląda ZBYT fajnie i Warhammerowo.
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

no genialnie to wygląda, jak będzie grywalne i niezbugowane to nawet nie będę żałować, że dlc są płatne :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Ja tam będę łykał wszystkie DLC jak pelikan, chyba nie ma dla mnie ratunku :D

Jak zobaczyłem kiedyś total wara, pomyślałem że byłoby bosko jakby była taka gra w świecie warhammera, no i proszę =P~

Kerwantes
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: Kerwantes »

debelial pisze:Ja tam będę łykał wszystkie DLC jak pelikan, chyba nie ma dla mnie ratunku :D

Jak zobaczyłem kiedyś total wara, pomyślałem że byłoby bosko jakby była taka gra w świecie warhammera, no i proszę =P~
Miałem dokładnie to samo :)

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Patrząc na Warhammera: Total War dochodzę do wniosku, że GW specjalnie uśmierciło WFB po to żeby wszyscy zapaleni gracze przerzucili się na komputerową wersje. Jeżeli rzeczywiście jest to ich celowy zabieg to są geniuszami zła :twisted:
ale nadal [cenzura] im w krzyż za zniszczenie WFB !!! mam nadzieje, że po wielkim szale grania WTW i dorobieniu się kokosów wrócą do starego dobrego WFB...
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Szczena mi opadła. Niesamowicie się zapowiada, nie mogę się doczekać :shock: Już wiem co dostanę albo sobie sprawie na urodziny, akurat w kwietniu :twisted:
Ja chyba to samo, będę łykał DLC po kolei nie patrząc, nie sądziłem, że tak świetnie oddadzą klimat Warhammera, jestem zachwycony. Jeszcze fakt, że maja wyjść wszystkie rasy, coś pięknego. =D> =D>

Wyczuwam zakup na długie lata pykania :D

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Wszystkie? Skąd info?
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Nippon w 2020!


:roll:

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Odnośnie samego gamepaly-u to wydaje mi się że TWW przyciągnie zwykłych graczy total war-ów samą różnorodnością frakcji co jest powrotem do cechy charakteryzującej najstarsze TW ( które nadal są bardzo dobre ) czyli pierwszą część Romy i Medivala. Inna sprawa że doświadczeni gracze będą musieli zaakceptować fakt że ta odsłona serii nie jest historyczna.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Gejm pley wymiata kurde mol. Myki jakie tam będą możliwe sa zaje fajne :)

ODPOWIEDZ