Total War: Warhammer potwierdzony

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: Total War: Warhammer potwierdzony

Post autor: Afro »

Premiera przesunięta na maj i podali wymagania:

Kod: Zaznacz cały

    PC Minimum Specifications:

    [Expected around 15-25 FPS on campaign map and in a 1v1, 20 units vs 20 units battle, default graphics preset set to “Low”]
    Operating System: Windows 7 64Bit 
    Processor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
    RAM: 3GB*
    Hard Drive: 35 GB
    Video Card: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @720P
    *PC integrated graphics chipsets require 4GB ram, e.g. Intel HD series
    PC Recommended Specifications:

    [Expected around 45-55 FPS on campaign map and in a 1v1, 20 units vs 20 units battle, default graphics preset set to “High”]
    Operating System: Windows 7/8.1/10 64Bit
    Processor: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
    RAM: 8 GB 
    Hard Drive: 35 GB
    Video Card: (DirectX 11) AMD Radeon R9 270X 2048MB | NVIDIA GeForce GTX 760 2048MB @1080P
    PC 60fps+ Specifications:

    [Expected 60 FPS+ on campaign map and in a 1v1, 20 units vs 20 units battle, default graphics preset set to “Ultra”]
    Operating System: Windows 7/8.1/10 64Bit
    Processor: Intel® Core™ i7-4790K 4.0 GHz
    RAM: 8 GB 
    Hard Drive: 35 GB
    Video Card: (DirectX 11) AMD Fury X or Nvidia GTX 980 @1080P
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

czyli na i5- 460m + gt540m /8GB ram nie bardzo pośmigam ;p - chyba, że będzie jakaś opka sterowników nvidia, choć ten HD4000 daje jakies nadzieje :)
xYz

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Mam nadzieję, że te wymagania to jakieś żarty, bo patrząc po grafice jaką prezentuje ta gra...to ustawienia ultra mają takie same wymagania jak u Wiedźmina 3 :P

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

To takie pytanko dla tych co się orientują, bo ja nie bardzo.
Z jakiej półki cenowej musi być laptop, żeby uciągnął te wymagania na ultra??
To niestety nadal jest jedyna aspekt tego czy jarać się tą grą, czy dopiero za 3-4 lata.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Hahahahaahahha... nie.
Znowu łatwiej podkręcić wymagania niż zrobić wszystko poprawnie ;] Coś jak duże bitwy w Rome II na pełnych detalach.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Laptopa nie kupuje się po to, żeby grać w gry na ultra.
Chyba, że alienware.

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Kiedyś już to tłumaczyłem. Lapek jest w moim przypadku jedynym wyjściem, gdy mój "pokój zabaw", zamienił się w pokój dziecinny i nie ma w nim już miejsca dla PC. A o ultra chodzi mi tylko ze względu na to, żeby po roku czy dwóch nie okazało się, że nowości pójdą tylko na minimalnych wymaganiach.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Kerdej88
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Kerdej88 »

https://www.facebook.com/TotalWar/video ... age_bubble
Reiksguard a tle fragmenty miasta Imperium.
Ostatnio zmieniony 9 mar 2016, o 22:30 przez Kerdej88, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

In_the_sea_of_blood pisze:Kiedyś już to tłumaczyłem. Lapek jest w moim przypadku jedynym wyjściem, gdy mój "pokój zabaw", zamienił się w pokój dziecinny i nie ma w nim już miejsca dla PC. A o ultra chodzi mi tylko ze względu na to, żeby po roku czy dwóch nie okazało się, że nowości pójdą tylko na minimalnych wymaganiach.
Myślę, że w kwocie 4500-5000 zł dostanie się już porządnego "gamingowego" laptopa, który takowe ultra udźwignie :)

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Dzięki za świetne info. Teraz przynajmniej wiem, że mam spokój na kilka lat i pewnie dopiero jak w złotej kolekcji będzie można kupić grę ze wszystkimi dodatkami, to powrócę do tego tematu.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
Ranndolf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 109

Post autor: Ranndolf »

Jeśli chodzi o lapka porównywalnego do tej specyfikacji która podana jest przez ludzi od Total Wara Warhammer do Ultra - (czyli 3 specyfikacja) to myślę, że koło 14000 jest drobna szansa, żeby coś znaleźć, ale lepiej mieć dodatkowe 6000 w zapasie ;)

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

No to chyba inne cenniki Randi oglądamy. 6500 miescisz się w wymaganiach ultra i zostanie jeszcze trochę mocy. Inna sprawa to co z bitwa 2vs2.
No ale pozostaje czekać z nadzieją że będzie tam dx 12 i można się przenieść na win 10.
Ps. Do mają wstrzymaj się z zakupem lapka. Wymagania mogą się diametralnie zmienić o ile będzie tam ten dx.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Mój kolega kupił ostatnio takiego lapka (i5, 8GB ram, Gtx 960) za 3000zł. Ja z kolei stacjonarnego o tych samych parametrach za 2000zł. Wiedźmin na ultra chodzi płynnie.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Unboxing kolekcjonerki - Total War: Warhammer - King Edition

https://www.youtube.com/watch?v=Chf2itMCOhE

Unboxing zaczyna się od 7 minuty, trzeba przyznać, że robi wrażenie :) Ciekawe jaka cena...

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

O kurdeż, niby nic specjalnego (z giftów - samo opakowanie robi wrażenie) a jednak efektowne.
Pewnie równie kosztowne jak wygląda

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

około 500zł, już był tutaj link do kolekcjonerki ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

Myślę ,że gdyby dodali np.specjalną edycje modeli herosów to nikt by sie chyba nie gniewał.

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Co do figurek to nie. Projekt raczej odcięty jest od GW i dobrze. W końcu w GW nie ma już klimatycznego Thorgrima i jego dostojnych hammerersów tylko bandę krasnoludzkich Indian w gaciach z drutu i ręcznymi kijami do fajerwerków.
Nie ma też Imperium tylko zgraja złotych marginesów.

Awatar użytkownika
Ranndolf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 109

Post autor: Ranndolf »

Kopyt pisze:No to chyba inne cenniki Randi oglądamy. 6500 miescisz się w wymaganiach ultra i zostanie jeszcze trochę mocy.
Pokażta mi lapka za 6500 który ma układ graficzny o porównywalnej mocy do niemobilnego GTX 980 ;)

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

No tutaj masz rację ale Przy obecnym zakupie to choćby z 970 moc traci w porównaniu z 980 10-15%. Wiadomo stacjonarna bestia za tą kasę nie może się równać z takim lapkiem ale nie każdy ma wybór.

Do premiery wh jest jeszcze ponad 2 miesiące więc należy się wstrzymać i poczekać z zakupem lapka do ostatecznych wymagań i mieć nadzieję na dx12 co obniży minimum o 25% wymagania, chyba że kod jest tak zdup... i będzie trzeba czekać na dedykowane stery i patch
Obrazek

ODPOWIEDZ