Total War: Warhammer potwierdzony

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Re: Total War: Warhammer potwierdzony

Post autor: MikiChol »

Jeszcze tyle czekania na skaveny? :evil: Kurcze zawiodłem się :?

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

kevinior pisze:jak będę w domu to dam link do fajnego hmm wycieku bodajże gdzie jest wymieniony plan na Gry tw wh bodajże następny na być dlc tk potem kolejna gra z he de liz tam ma być dlc skv i coś jeszcze potem demony każdy Bóg ma być osobną frakcją i chyba chaos dw jak dlc i resztki jakieś ktroych nie było wczesniej
Ten wyciek jest tak stary, że hej. Zresztą nie jest już aktualny, Wood Elves wyszły później niż miały, według wycieku DLC 5, a DLC 5 bo było The King and the Warlord.

Jak na razie:
DLC 1 - Chaos Warriors
DLC 2 - Blood for the Blood God
DLC 3 - Call of the Beastmen
DLC 4 - The Grim and the Grave
DLC 5 - The King and the Warlord
DLC 6 - The Realm of The Wood Elves

Bestie się zgodziły, Leśniaki już nie. To jest stary plan, który kilka razy pewnie już się zmienił i jeszcze zmieni jak z czymś się nie wyrobią a coś zrobią wcześniej.

No ale według tego rozkładu DLC 8 to Tomb Kings a DLC 10 to Skaven. 7 i 9 to pewnie jacyś nowi legendarni lordowie, nowe jednostki, może mini kampania.

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

a no nie wykluczone :P ale zamierzenia moga sie zgadzac z tym ze ostatnia gra moga byc demony jako grywalne frakcje
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

a gdzie ogry? ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Według wycieku na szarym końcu, DLC 15. Po drodze jeszcze DLC 13, Chaos Dwarfs.

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Powiem szczerze, że jestem zadowolony z pracy CA. Ciekawie zrobione WE w Kampanii. Zagrałem ponownie kampanię Krasnoludami na Legendarnym poziomie i teraz to wygląda całkiem nieźle. Nie zaznałem już takiej głupoty jak to miało miejsce wcześniej, że wszyscy skupiali się tylko na mnie. Teraz sojusze są bardziej dopracowane. Ogólnie CA idzie w bardzo dobrym kierunku i nie mogę się doczekać TK, chociaż wolałbym ujrzeć wcześniej Skaveny.

Co do osób które ciągle płaczą i narzekają: po prostu nie grajcie. Na WFB narzekaliście, na TWW narzekacie...nawet jakby CA wam dupę pomalowało złotą farbą to byście płakali, że macie uczulenie na złoto.

Ogólnie bardzo duży "+" za WE.
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Warto też wspomnieć, że Cesarstwo dostało kolejnych dwóch magów, tym razem z Lore of Shadow i Lore of Life, a Beastmeni nowego Legendarnego Lorda, Morghura oraz harpie.
Za darmo.

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

Niech kończą już wydawać te dlc bo już pół roku czekam na promocję :-)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Myślę że na edycję full wypas przyjdzie jeszcze poczekać dwa lata :)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Trochę już pograłem i mogę powiedzieć że warto było wydać stówkę na te dlc. Jeśli jestem czymś zawiedziony to kampanią WE ale już gra nimi w głównej kampanii to super zabawa. :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Najsłodszą rzeczą na świecie jest leśny smok z wielkim porożem.

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Eltharion pisze:Trochę już pograłem i mogę powiedzieć że warto było wydać stówkę na te dlc. Jeśli jestem czymś zawiedziony to kampanią WE ale już gra nimi w głównej kampanii to super zabawa. :wink:
+1
Rzeczywiście, gra WE w mini kampanii jest nudna i przewidywalna.
...Who dares wins...
Obrazek

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

WE w głównej kampanii są dziwne... na początku grało się ciężko i trzeba było sporo kombinować, bo wojna jest prawie ze wszystkimi. W późniejszym etapie gra staje się mega banalna.

Jestem ok tury 150 na poziomie Very Hard. Z kasą nie ma co robić bo mamy tylko cztery prowincje do rozwijania... nawet wszystkie sloty budynków nie są potrzebne bo nie ma co tam budować sensownego. Mam 6-7 armii i dalej 10k dochodu co turę, a kasy jakieś 300k. Za zniszczenie dużego miasta można dostać nawet 100k złota... tylko po co? Drzewko technologiczne skończyłem ok tury 120. Bursztyn na poziomie 50, więc ograniczenia dotyczące elitarnych jednostek nie istnieją.

Ogólnie mam takie wrażenie, że nie dopracowano lategame bo bonus +1% dmg z każdej osady dodaje się dość szybko.

Aaa... no i inne nacje WE, które chcą konfederacji mimo iż mają na nas totalnego hate-a... dziwne. (Tu ostrzegam przed konfederacjami jeśli nie macie zapasu bursztynu :) )

Gram z modem pozwalającym na zajmowanie dowolnej krainy, więc nie wiem czy normalnym jest podbijanie Norski ... ale WE i tak mają taką zdolność z tego co pamiętam :)

Ogólna ocena 3+/5 ... spróbuję niebawem na legendary, może będzie ciekawiej/trudniej. Ewidentnie lategame jest zbyt banalny.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

To akurat było w każdym total warze. Jak przebrnąłeś przez początkowe trudności, potem szło już z górki. Poziom trudności gry określał jak wielkie będą te początkowe trudności :)
Nieraz kampanie rozgrywałem do tego momentu, w którym było jasne że będę tylko szedł naprzód i zagarniał, więc nie chciało mi się już grać i zaczynałem nową kampanię inną nacją.

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

Masz rację.
W wypadku WE mam wrażenie, że ten moment nadchodzi zbyt szybko.

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Dlaczego TWW nie ma własnego działu ? tylko piszemy na ogólnym ?
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Nie ma sensu, aż tak dużo to tu się nie dzieje. Hearthstone też nie ma swojego działu, a jest tam pięć razy więcej postów ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Afro pisze:Nie ma sensu, aż tak dużo to tu się nie dzieje. Hearthstone też nie ma swojego działu, a jest tam pięć razy więcej postów ;)
W sumie to tak ale Hearthstone nie jest GW tylko Blizzarda. Poza tym Age of Conan chyba dawno tam umarł, a TWW jest dosyć świeży.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

TWW też nie jest GW, tylko creative assembly i segi ;p Mniejsza o to, mi to całkowicie nie robi różnicy, czy będzie miał osobny dział, czy nie, tylko mówię co o tym myślę.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Kerdej88
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Kerdej88 »

No i jest "filmowa" zapowiedź Bretonni:
https://www.youtube.com/watch?v=60WQUG3XW3M
Robi wrażenie.

ODPOWIEDZ