Total War: Warhammer potwierdzony

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: Total War: Warhammer potwierdzony

Post autor: Afro »

MikiChol pisze:Opcja 2 imo też działa. Ważne żeby aktywować klucz produktu w pierwszym tygodniu od premiery.
Dokładnie tak, jak kolega napisał, tak odblokowałem chaos w jedynce :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

No i jest zapowiadany 'An Old Friend'.

Krell!

Jest przyzywany przez Kemmlera.
https://www.youtube.com/watch?v=IEU0-mGcAWo

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

https://www.youtube.com/watch?v=qO8OtI0FQMg

Nie mogę się doczekać Norsci.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Całkiem ciekawe mechaniki. Zastanawiam się nad tym jednym wyblurowanym okienkiem. Coś tam chyba jest o Regiments of Reknown, ale dlaczego mieliby akurat tę informację ukrywać?

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Pewnie jest tam coś czego nie chcieli jeszcze ogłaszać, np. przyzwanie Bloodthirstera albo coś....

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zainstalowalem w koncu total wara ale nie chce mi sciagnac czesci dlc (np isabella, grey wizard, white dwarf) niby button jest pobierz, ale nie moge na niego kliknac - czy jest moze w grze jakis wymog ze najpierw trzeba dana klasa przejsc gre ?

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Nie ma czegoś takiego. Sprawdź sobie w steamie w bibliotece, czy na liście DLC w Total Warze nie masz tego już dodanego, albo masz na liście, ale jest 'not installed', wtedy wystarczy zaznaczyć to dlc i steam sobie doinstaluje.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Ja czasami z tymi DLCkami miałem tak, że też nie mogłem z tym nic rozbić, a w grze już miałem dostępne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Afro pisze:Nie ma czegoś takiego. Sprawdź sobie w steamie w bibliotece, czy na liście DLC w Total Warze nie masz tego już dodanego, albo masz na liście, ale jest 'not installed', wtedy wystarczy zaznaczyć to dlc i steam sobie doinstaluje.
Wlasnie mam not installed napisane i jak mam do klikniecia "pobierz" to buttona nie moge kliknac.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

To może tak: prawy klik na gierke w stimie --> properties --> local files --> verify integrity of game files
innych pomysłów poza reinstalką nie mam :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Też kilka raz miałem tak, że w steamie "pobierz" był nieaktywny i było "not installed" w okienku z DLCkami, ale wchodziłem do gry i ta raczyła mnie już na wstępie ściągniętą zawartością. Potem wychodziłem z gry i na steamie wszystko już grało.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Przed chwilą to zobaczyłem! To jest naprawdę super, jak rozszerzają świat i zawartość gry w kolejnych DLC.

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

Norsca startuje o 19:00 :)

Trochę lipa bo jutro od rana dodatek do HSa... 8)

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

A te 30 nowych jednostek? Coś wiadomo?
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Można je odebrać już. Trzeba się zalogować na https://dashboard.totalwar.com/home i tam dodać je do konta stimowego.
Norsca już się zasysa :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

TW 2 daje zawartosc z jedynki? Jak orki itd itp
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Nie ale ma być kompatybilna z 1 czyli będzie można grac na jednej dużej mapie
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Pograłem parę chwil Norscą i jestem trochę zawiedziony. Podbicie pierwszego plemienia - banał. Armia drugiego z szefem przechodzi obok? Ciach, szybka bitwa i drugie wymuszone przyłączenie. Plemię na lewo od pozycji startowej było stresujące, komputer uciekał dookoła góry zajmując mi miasta, a ja je odbijałem. Przy jednym z miast został kilka tur bezsensownie, to go dorwałem. Pozostały dwa plemiona ludzkie i troll do pokonania. Minęło 20 tur. Kasy trochę mało, ale zacznę polować i plądrować, to będzie inaczej mam nadzieję.

Słabo, że nie ma żadnej czasowej kary za wymuszone przyłączenie - imperium mocno traci na relacjach dyplomatycznych i przez 5 tur nie może przyłączyć kolejnej prowincji.

Osobną kwestią jest, że moim zdaniem twórcy nierówno podzielili skille lordów wzmacniające oddziały. Karl Franz i Wulfrik mają osobne skille na oddziały, cesarz aż za dużo moim zdaniem. Za to taki Orion boostuje całą swoją armię i siebie naraz. +12 ataku i obrony, bonus do pancerza, siły broni i siły szarży, przy wydatku 12 punktów.

Ze wszystkich ras najlepiej gra mi się imperium do tej pory. Czekam na lizardmenów i skavenów.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Mi się podoba bardzo ten dodatek, już sam system ruchu (plądrowanie=zwykly ruch, oboz i plądrowanie) jest rewelacyjny. Super jednostki i nareszcie regiments of renown o które trzeba zawalczyc a nie uruchamiaja sie bo osiagniesz dany lewel(tzn te tez sa, ale najmocniejsze musisz wywalczyc). Fakt, że ta pierwsza konfederacja jest banalna, ale z drugiej strony bez tych konfederacji samo podbijanie Norski zajęłoby tyle co mała kampania. U mnie nie było łatwo, już Skaeling robił problem a Varg był cięzki. Ogólnie mam ubaw i nie mogę się doczekać drugiej odsłony tej gry.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

ODPOWIEDZ