Total War: Warhammer potwierdzony

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Total War: Warhammer potwierdzony

Post autor: Okoń »

Mega! Z tego co widziałem, to w kampanii będą dostępni ich wszyscy legendarni lordowie: Settra the Imperishable, High Queen Khalida, Grand Hierophant Khatep i Arkhan the Black. 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Arkhan, a co z Nagashem w takim razie?

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

"Choć występują w kampanii „Oko Wiru”, królowie grobowców nie walczą o kontrolę nad Wirem, dlatego też nie biorą bezpośredniego udziału w desperackim wyścigu pozostałych ras. Ich celem jest odnalezienie dziewięciu przeklętych Ksiąg Nagasha. Kulminacją ich zmagań będzie ostateczna bitwa o Czarną Piramidę Nagasha."

Do Arkhana pasowałoby wskrzeszenie swojego mistrza. :wink:
Obrazek

Kerdej88
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Kerdej88 »

No więc w końcu wysyp gameplay’ów... Totalne pozytywne zaskoczenie, tak jakby w ogóle inna jakość. Nowe mechaniki kampani, crafting o jakim mogą pomarzyć krasnoludy, całkowicie inny system nieumarłych uwzględniający posłuszeństwo ale i autonomie TK. A tutaj kompilacja animacji. https://youtu.be/EjgrcqZjTlE
Latający rydwan Arkhana i to, że posiada on też niektóre jednostki Wampirów... No super!

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Można już pobrać, czy trzeba czekać do jutra ??

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Jak to w końcu jest w Totalem 1 i 2. Mając 1 i kupując 2 chcąc zagrać kampanie imperium dostaje się taką jak w 1 z ulepszoną mechaniką i grafiką czy to co innego jest? Nie wiem czy po kupieniu 2 wracac na niezagrane kampanie do 1 czy od razu ciąć w 2.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Jeśli masz TW 1 i 2, dostajesz możliwość zagrania kampanii Mortal Empires na połączonej mapie z obu części. Polepszona grafika, trochę inaczej rozłożone prowincje (chociaż akurat w Imperium widziałem najmniej zmian, jeśli w ogóle). Od czasu kupienia dwójki nie odpalałem jedynki, więc nie wiem czy jest opcja zagrania mapy z pierwszej części i jeśli tak, to czy ta mapa została poprawiona.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Od czasu kupienia dwójki nie odpalałem jedynki, więc nie wiem czy jest opcja zagrania mapy z pierwszej części i jeśli tak, to czy ta mapa została poprawiona.
II część posiada wyłącznie kampanię Wiru dla HE, DE, SK i Liz oraz osobną kampanię dla TK. Jeśli posiadasz I i II część, masz też dostęp do kampanii Mortal Empires, która zawiera w sobie wszystkie rasy obydwóch gier i kampanie do nich na obszarze całego Starego Świata, Southlandów, Ulthuanu, Lustrii i Naggarond.

Według mnie lepiej jest zagrać w Mortal Empires, jeśli już chce się przechodzić długie kampanie i dążyć do władzy nad światem. ;)

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Uprzedzam, że baaardzo długie, a przynajmniej na Very Hard. Generalnie zależy jeszcze jakie objectivy ma rasa (są chyba trochę mniej wymagające) i od dyplomacji, bo dużą część świata można "zająć" poprzez sojusze. Pierwsza kampania DE to było chyba ok. 480 tur (cały świat zajęty na spółę z Malekithem i Mazdamundim), a druga to już ok. 550 tura i lecę zająć wszystko sam. Jak komuś przeszkadza długość, między innymi przez czas oczekiwania między turami to zdecydowanie odradzam, chociaż inwazja chaosu i w ogóle kwestia Archaona jest naprawdę dobrze zrobiona po patchach. Tylko akurat z imperium to możesz poczekac do maja, wtedy ma wyjść cały patch, który w jedynce był z Norscą i im się zepsuł i dlatego jest opóźniony. Już nie pamiętam co dokładnie tam było, ale na pewno lordowie legendarni byli tam odświeżani.
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Jeśli dobrze pamiętam to była Norsca, odświeżeni Legendarni Lordowie i Regiments of Renown dla armii z DLC.
Z jakiegoś powodu Norsca okazała się niekompatybilna z "dwójką", więc opóźnienie niestety jest dość spore, a z drugiej strony maj zaraz będzie. :mrgreen:

Kerdej88
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Kerdej88 »

Od dziś można grać w nowy dodatek, podzieli się ktoś wrażeniami? Ogólnie dużo zmian też w nowej łatce. Ja zaczynam w końcu królem slayerów:
Ungrim Ironfist now begins the Mortal Empires campaign at Karak Kadrin and gains the ability Red Ruin.
Dwarves now gain the Giant Slayers unit.
Dwarf Forging: Dwarven factions may now craft unique magic items, weapons and more using a new resource called Oathgold.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »


Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Wielkie lol. Sam nie wiem co o tym myśleć. Niby Zombie Pirates, z drugiej strony wraki statków jako mechy...
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

@Dziedzic

Obejrzałem raz i wtf? Nie pasuje mi to. Obejrzałem drugi i trzeci. Panowie z T9A proszę!!! GW samo wam pokazało nową armię :D do dzieła :D
Ostatnio zmieniony 5 paź 2018, o 07:05 przez Gokish, łącznie zmieniany 1 raz.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Świetne, ciekawe, czy wrócą bitwy na morzu.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Ja tam widzę w tym klimaty halloweenu, ale troche przesada imo. Nie ma ogrów...jak kurka moze nie byc ogrow? Nie ma dogs of war...ska nie ma jeszcze demonów...WTF!

Z tego co wiem ma kiedyś tam wyjść TWWH3, i rozumiem, że kilka ras musi tam się pojawić, ale kurcze...tak na siłę?
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Tyle że dwójka jest strasznie biedna pod względem dlc w porównaniu do jedynki. Narazie wyszła tylko jedna rasa :roll:
A piraci wampiry są zajebiste. Taki mocny klimat piratów z Karaibów tyle że faktycznie są raczej zbędni :|
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1206
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

Sam trailer fajny, miło się go oglądalo. Tak mechostatki, plus jakiś gigantyczny potwór z tyłu na końcu dla mnie na minus. Kolejne DLC to ogromny mechorycerz dla Imperium, Golem krasnoludzki, bo wszyscy muszą mieć mechy :)
AND THEY SHALL KNOW NO FEAR

KOLEJNY PUNKT DLA NAS !!! BWT KOCHANA !!!!
Cosmo pisze: 19 sie 2014, o 20:33 BTW gdzie spia Ci co nie chodza spac przed polnoca? Jakies zwierzeta z Nemezisu, BWT, Front..?

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Może przygotowują grunt pod pojawienie się sigmarinsow , aelfow, urukow i elfów latających na rekinach
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

calkiem fajne :D chyba wszystkie oddzialy z piratow zombie sa, zakladajac, ze to z tylu co sienie pojawilo do konca to lewiatan

o chodzacych statkach zupelnie zapomnialem, ale to tez nie jest nowy wymysl, choc figurki nie dostal.

ODPOWIEDZ