Heroes of the storm

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Re: Heroes of the storm

Post autor: Artein »

Warcraft III: The Frozen Throne
Obrazek
Goblin Tinker, jeden z bohaterów neutralnych dodany w patchu 1.15.

Sam Gazlowe miał się pojawić w anulowanej przygodówce Warcraft Adventures: Lord of Clans. Pojawił się natomiast w kampanii orków w The Frozen Throne.

Swoją drogą w tej samej kampanii występował też Chen Stormstout.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Ja się na Kaelu zawiodłem bo bez ogarnietego teamu mało można zrobić a Nova jak to Nova postrach nobków:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Prawda jest taka, że przy większości postaci trzeba mieć ogarnięty team i cała masa bohaterów jest postrachem noobków.
Kaelem grałem jak był darmowy tydzień i było fajnie. W sumie grałem wszystkim przynajmniej do piątego poziomu oprócz Murky'ego (lvl 4), Leorica (jest darmowy teraz więc będzie) i Kharazima (bo dopiero wyszedł).

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Kelthas ma mega wygar tylko trzeba grać bardzo ostrożnie bo nie ma żadnej ucieczki, boli to szczególnie przy słabej drużynie.

Jakby ktoś chciał pograć: hypnotic#2111

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Ten goblin tinker wygląda jak techmarine :)
Mam taką figurkę i może dlatego go wybrałem :)

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Cookie Monster pisze:Ja się na Kaelu zawiodłem bo bez ogarnietego teamu mało można zrobić a Nova jak to Nova postrach nobków:D
nova jest swietna na abathura :D
szukasz abathura ktory bardzo czesto ustawia sie kolo drugiej bramy (zawsze jest jakies drugie dojscie). szybki strzal i zerga nie ma. potem trzeba postawic klona by budynki zaczely w niego strzelac i ucieczka. :)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Gram ostatnio Gazolem albo Rayanem i kurde pierwsze/drugie miejsce.
Myślę nad kupnem pomocnika... Mam 7,7k golda
Jakieś porady?
Wypróbowałem Tassandra, Tyrrande, Malufriona (chcę mieć zasięgowego).
Malufrionem grałem dobre 3 meichy temu i jakos mi szło, nie narzekałem. Myślę o takim dobrym pchaniu linii.

Zbieram na Azmodana, ale jak mam Gazola to mi się wydaje że to bezsensu zakup...

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Tyle,ze Tassandar i Tyrande to tacy pomocnicy co dość słabo leczą więc wybór zależy od tego na czym Ci zależy;p
cookiemonste#2149
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

do tego, slabo tez bija ;)
albo lili albo malf, jesli chcesz zasiegowych.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Ja bym brał malfuriona :)

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Dzisiaj pierwsza bitka Zagarą. Na testach wyglądało to dobrze, w realu trochę gorzej bo trochę nie mogłem się zdecydować :)
Niemniej 8 turlających sie kuleczek plus bomba to było grube. No i ostrza meduzy (3 strzałki) robiło spustoszenie w linii i budyneczkach... Co prawda zabiłem mało, sam też zginąłem chyba 2-3 razy(eh), ale fun był.
Dzisiaj trzeba ogólnie 8 bitek trzepnąć - 4 zagarą i 4 azmodanem. Mam jakoś 9400golda więc jak chwycę zwycięstwo to mogę kupić demona.
Nim też testowałem. Ta paląca rączka...dość miażdżąca, ale mam wrażenie, że na testach to frajer stał i bił, a przecież w rzeczywistości dawno mi spieprzą. Tzn chyba bomba lub przyzywania byłyby trafniejsze?

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Morsereg pisze:do tego, slabo tez bija ;)
albo lili albo malf, jesli chcesz zasiegowych.
KOniecznie musi być zasięgowy. Grałem Rahgarem i to było bardzo męczące - te dobieganie do walki włączanie tarczy, leczenie,tarcza,leczenie....i ciągle patrzenie czy się nie wpieprzysz w Sonię, ETC czy Licza. Bo jak oni bili to było grubo, nie wspomnę że jak się dobrał Raynor z Łuczniczką jakąś to wiałem w postaci wilka aż sie kurzyło :)

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

generalnie lili jest najlepszym healerem w grze.
jest ciezka do ogarniecia ale jak juz sie potrafi to praktycznie nie do ubicia.

z klas leczacych ja osobiscie gram utherem. calkiem przyjemnie sie gra. bije slabo ale przezywalnosc spora, heale tez niezle no i bubel ktory w krytycznych sytuacja ratuje tylek ;)
ale przymierzam sie teraz do zakupienia monka. to co on wyprawia to jakas masakra jest.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Poczekaj aż wyjdzie jakiś nowy hero to cena monka spadnie do 10k.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

A i pewnie nerfa dostanie więc też nie będzie taki przekokszony;p
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Za najlepszego healera uchodzi raczej Malfurion a nie Lili. Monk też nieźlesobie radzi w sumie i jest bardziej elastyczny.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Ćwiczycie nowych dostępnych specjalistów?
Ja mam dużą chrapkę by zakupić Zagarę lub Asmodana.
Wczoraj zagrałem nimi po dwie bitki i potwierdziły się moje obawy w stosunku do tego lasera Azmodana. Przeciwnik spierdziela od niego jak się patrzy. Wg mojej oceny warto więc by było pójść w bombę lub przywołania?

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Ja mam Zagare i gra mi się nią dużo lepiej niż Azmodanem;p
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

W czasie zaledwie tych dwóch gier, wiem, że jakby tak walić - wojownik-generał i czasem kula to momentalnie nie masz many.
Zagara jest inna, trochę wg mnie podatniejsza na ciosy.Niby bombka, a potem 4-8 kulek + hydralisk, ale jakoś to tak spokojnie z maną idzie :)

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Bo Azmodan jest bardziej tankowaty;p
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

ODPOWIEDZ