Heroes of the storm

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Heroes of the storm

Post autor: kevinior »

Witam czy jest tutaj ktos, kto ma dostep do bety :) jest to temat ktory chcialem zalozyc by dzielic sie spostrzezeniami dotyczacymi bohaterow, samej rozgrywki oraz cen postaci generalnie wszystkim co dotyczy HoTSa.

Ja jestem graczem od jakichs pol godziny :D gra totalnie mnie zauroczyla, przede wszystkim tym ze wygyrwalismy w poziomach i zabicieach (35 do 11) wiec w lolu oznaczalo by to "surr 20" a tutaj wszystko fajnie pushujemy im ,,wieże" wewnetrzne a tu nagle pisza GG (przeciwnicy zrobili 2 campy i ,,dzialo laserowe" z srodka mapy ktore zadawalo niemilosierne obrazenia i niestety przegralismy.

Gra ma w 100% ogromny potencjał przede wszystkim jest wiele mozliwosc wygrania gry poznalem do tej pory niejako 2,5 1) walka bezposrednia, po czym push lini. 2) campy wspomagajace oraz ten 0.5 czyli wielki stwor ktorego trzeba pokonac w kopalni posiada ogormna ilosc zycia i calkiem pokazny dmg przeciwko budowlom.

Jako wieloletni gracz LoLa jestem w stanie powiedziec ze ta gra ma naprawde spore szanse zeby pokonac LoLa.

Jezeli ktos jest chetny zeby pograc razem i pobawic sie w ta jakze przeswietna gre ktora moze byc odskocznia od schematow, juz dawno oklepanych w lolu.

Zapraszam do wypowiedzi i ewentualnych zaproszen do grania :)
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Jak blizzard zrobi grę, to nie ma bata.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Też prawda. Inna rzecz, że Blizzardow trzeba dać duuuuuuuuuuużo czasu na opracowanie gry. A potem jeszcze trochę więcej po premierze by poprawił to i owo. Było nie było, kilka ostatnich gier zamieci miało nieco "trudny" start :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

KOlega na youtubie nagrywa filmiki ksywa: Progammer lub Ujea. Ma duzo też filmików do Warthundera, Wota itp.
Mówi, że fajna gierka. Ja też czekam aż dopuszczą, tyle że mam nadzieję, że od razu będę mógł grać swoim bohaterem, a nie losować paru co tydzień :)

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

@BOGINS
ja mam kilku swoich ulubionych xD
bardoz lubie lore wowa i sc2, dlatego tez od razu kupuje ulubionych, a nie "najlepszych"
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Ja liczę na zergowych wsparcia lub Diablo wsparcia. Zawsze lubiłem być "krasnoludem" ale jak są zergi...

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Infernal Puppet pisze:Też prawda. Inna rzecz, że Blizzardow trzeba dać duuuuuuuuuuużo czasu na opracowanie gry. A potem jeszcze trochę więcej po premierze by poprawił to i owo. Było nie było, kilka ostatnich gier zamieci miało nieco "trudny" start :P .
D3 do dziś ma "trudny" start.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Sorry ale gra dla mnie jest slaba, plaska, dla ludzi ktorzy totalnie nieogarniajacych moby. Nie ma co porownywac do lola czy doty, gdzie buildow i taktyk jest od groma, a tu nawet nie ma jasno widocznych cyfr ze statystykami bohatera, obrazen od spelli itd.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Może dlatego mi się podoba bo wydaje się dużo bardziej casualowa.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Chyba tylko ja nie mam klucza do bety:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Ona nie wydaje się bardziej casualowa, tylko jest :D .
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Pitagoras pisze:Ona nie wydaje się bardziej casualowa, tylko jest :D .
no i super xD takiej moby wlasnie szukałem ;]

bo np lol to cancer game all the way;]
ale to przez community
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ja też nie mam bety ;p Ale jak tylko gierka wyjdzie to już mam paru znajomych, z którymi będziemy grać. Co jak co, ale blizzard potrafi zrobić gierkę tak, że nawet jak o tej pory nie trawiłem tego gatunku, tak w hotsa mam chęć grać po tym co widziałem :D
I tak jak koledzy powyżej piszą casualizacja może jest, ale wg mnie to in plus. Buildów wbrew pozorom można zrobić całkiem sporo jak na tak małe drzewka rozwoju.
Nie wydaje mi się, żeby przy tak mocno rozwiniętej scenie lola i doty hots udało się dużo zwojować, ale ze wsparciem blizza można się spodziewać ciekawej sytuacji na rynku.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Nie dostałeś Afro? :D ja mam ale nie gram wole dotę :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ja zagralem z 10 gierek i widzac co Ci gracze robia na niskich levelach "rambo" "zero focusu" to odechciewa mi sie. Balans postaci tez pozostawia wiele do zyczenia. Jak beda chetni to moglbym teamowo jakos z ludzmi z BP pyknac ale to bardziej towarzysko :)

Afro prosze Cie porownujac do doty czy lola liczba buildow jest zenujaca. Najbardziej wku.... mnie, ze przy skillach opis jest strasznie ogolnie napisany - "redukuje podstawowe ataki zasiegowe" - no dobrze, ale ile? 5%? 10% ? 10? 20?

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

no ja wiem, że jest ich mało, ale chodzi mi o to, że jest całkiem sporo możliwości jak na tak małą ilość talentów w drzewku :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dlatego zostanę przy Docie ;D jakieś zbyt uproszczone to dla mnie niestety. A teraz to i tak jedyne na co czekam to Overwatch
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Dostałem klucze a, że mam przerwe od diablo to sobie trochę gram i w sumie jestem trochę zawiedziony tym,że jest to taka baaardzo uproszczona wersja doty. No ale jest Pudge(taka jego bieda wersja) więc jest fajnie:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gralem sobie jedna gierke wczoraj i umacniam sie w przekonaniu, ze ta gra jest slaba. Tez wydaje mi sie ma na to wplyw graczy u ktorych widac totalnie brak ogrania z MOBAMI.
TFy 3 vs 5 , focusowanie tankow, niefocusowanie jednego champa tylko 3, zero map awarness, zero quest awarness. Nie jestem prosem zeby bylo jasne, ale po prostu niektore rzeczy sa takie totalnie podstawowe i jak ktos nawet troche w lola pogral to zna chociazby pojecie "focus adc".

Gra jak dla mnie do pogrania raz na jakis czas ze znajomymi.
Szkoda naprawde szkoda, bo jakby blizz sciagnal mechanike od doty czy lola i nalozyl na to champy z ich gier to byliby realnym zagrozeniem dla doty i lola, a tak? Nie maja szans.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Z klonem w świecie Blizzarda też by pewnie nie mieli. Trzeba było nie przespać moment ściągnąć Icefroga do siebie i mieć Dotę u siebie może by serwery lepiej banglały niż u Volvo
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ