Gry na Konsole

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Cyel
Oszukista
Posty: 821

Re: Gry na Konsole

Post autor: Cyel »

Ziemko pisze:[
Fifa nigdy mnie nie krecila. Ktos cos poleci jakis tytul pod party gaming? (mam jeszcze LBP 3)
Helldivers!

Towerfall Ascension!
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Gry dla osób które nigdy nie grywają, to niestety Wii

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

polecam Gauntlet

na 4 os się swietnie gra jak się ma 4 pady.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

guitar hero
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

gitarhiro jest dobry jak się ma cały dodatkowy osprzęt do tego;) ja tam polecam na party gaming gry planszowe bo z konsolowymi jest często ten problem że część ludzi w dany tytuł nie grała i będzie totalnie zamulać, no chyba że jest towarzystwo samych progamerów.

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Planuje ktos zakup the division na ps4?, bylem sceptycznie do gry nastawiony ale na ostatniej becie nawet przyjemnie sie bawilem. Byloby z kim na te darkzony chodzic.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ja właśnie po becie się trochę zniechęciłem. Niby otwarty świat, a sporo sztucznie ograniczonych miejsc, hp przeciwnikow chyba troche za bardzo zawyzone. No i nie można skakać :D Poczekam trochę po premierze, żeby zobaczyć jaki fail popełni ubi tym razem ;) Po becie to dla mnie gierka na 6/10.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
oNe
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165

Post autor: oNe »

jak się gra w diablo 3 na ps4?

Awatar użytkownika
Ranndolf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 109

Post autor: Ranndolf »

Mniej wygodnie niż na PC, bez sezonów, ale za to można pograć z kumplem na jednej konsoli popijając piwo ;)

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

oNe pisze:jak się gra w diablo 3 na ps4?

Diablo na konsolach jest ok. Możesz śmiało grać.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Pograć można nawet w 4 osoby ale do tego duży telewizor jest potrzebny. W sensie da się na małym tylko postacie się mieszają :D

Awatar użytkownika
oNe
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165

Post autor: oNe »

Ponoć mówią że gra się lepiej myślę że najlepiej samemu ocenie

Awatar użytkownika
Ranndolf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 109

Post autor: Ranndolf »

Mam przegrane na PC masę godzin i na PS4 wszystkie postacie na 70 + większość trofeów - zdecydowanie wygodniej i precyzyjniej gra się na PC - Diablo na PS4 ma plusy w innych aspektach - grania w kilka osób przy jednej konsoli

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mechanicznie gracz PS4 nie ma szans być lepszy nic na PC. Przegrałem w tą grę ok 500h i naprawdę nie wyobrażam sobie wysokich głębokich szczelin na challengujacym poziomie trudnosci na padzie.

Awatar użytkownika
oNe
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165

Post autor: oNe »

dziś założyłem sobie postać w 8 h przeszedłem całę diablo mam 50 lvl i teraz pytanie czy oprócz szczelin nafalemów oraz zadania dodatkowe to wszystko co zostało mi do zabawy nie mówię o przejści na innych trybach. Jest możliwość dołączyć do gier i grać z ludźmi jak tak to jak to się robi :D

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Generalnie dla sporej części ludzi diablo żyje głównie jako sieciowe naparzanie riftów, kampanii w coopie, farmienie sprzętu. Jeśli spodziewasz się jakiegoś fabularnego wątku, to nie znajdziesz :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
oNe
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165

Post autor: oNe »

W d3 na ps jest dużo plusów fajne sterowanie duży obraz trofea i tp. Diablo grałem na pc przeszedłem 2 postaciami i powiedziałem wolę d2 ale na psa kupiłem pograłem i dodatek zmienił bardzo moje zdanie choć 5 akt nie wyrywa z butów to dodatki w stylu zadania szczeliny to super sprawa ale na normalu nabicie 70 lvl zajęło mi 15godzin co jest szokiem. Dodatkowo zabawa w robienie przedmiotów jest nie do skończenia zawsze może wyjść o głupią 1 state lepsze co daje zabawy że postać może być zawsze mikro lepsza niż teraz, tak samo zmiana jeśli lubisz młotki a masz topór pyk i zmienia się wizualnie tak samo jak zbroje co daje unikatowość postaci bardzo na plus

Ogólnie wkurza mnie, że granie z ludzmi jest prawie nie możliwe co traci troszę sens grania na ps4 lecz z drugiej strony nie ma lagów i można grać z kolegą na kanapie :)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ale dlaczego nie można? Przecież możesz grać normalnie po sieci.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
oNe
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165

Post autor: oNe »

ale jak dołączyć do gry bo wiem że mogę stworzyć

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Nie mam d3 na pleju, ale wygląda na to, że jest bardzo podobnie do pc
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/13923012178
Just click on "Quick match" from the main menu and pick what your looking for (Adventure/Campaign etc) and it will put you in a random multiplayer lobby
trochę słabo to wygląda bez znajomych:
So you just have to do quick match and hope it matches you up. I've noticed that if you're < 70 you won't be matched with anyone. You'll only find games when you get to 70 it seems. And that really sucks.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ