Gry na Konsole

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: Gry na Konsole

Post autor: Afro »

na szczęście dla prawdziwych fanów fallouta grafika nigdy nie była wyznacznikiem :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Afro pisze:na szczęście dla prawdziwych fanów fallouta grafika nigdy nie była wyznacznikiem :)
Ano, dlatego preorder na ps4 dawno zrobiony :D

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Też złożyłem zamówienie na preorder F4. Jednak będę mógł pograć dopiero pod koniec listopada bo jestem na szkoleniu.

Trochę mnie martwi nowy system rozwoju postaci ( połączenie falloutowych perków z systemem rozwoju a'la seria TES).
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

ja kupielm w empiku pudelko z koszulka z Vaulta! worth it :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

woot? jakaś ed. specjalna? też bym chętnie przytulił :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Odpaliłem wczoraj nowego NFS, no tak kupowatego modelu jazdy dawno nie widziałem. Nie wiem, nie pamiętam teraz, ale jak grałem lata temu w undergrounda i most wanted to chyba jednak tam jakieś strzępy realizmu to miało, tutaj jadąc ponad 200km/h mogę na spokojnie wchodzić w zakręty na ręcznym, nie wytracając nawet za dużo prędkości, wszystko jeździ jak po szynach.
Jak jeszcze zanim zagrałem miałem spory hype na wskrzeszenie dobrych wspomnień, tak po godzinie gry odstawiłem ten crap na półkę :/
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Oj czepiasz sie, ja mam zajebista zabawe, gdybym chcial realizm w wyscigach to jakies grand turismo czy collin mcree bym odpalil. Mi sie bardzo giera podoba, tylko czego chyba innego w niej szukamy :)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

No model jazdy, tylko i wyłącznie mi nie pasuje, ale niestety to jest podstawa w samochodówkach :( Brak jakiejś normalnej responsywności na ruchy gałką pada, dla mnie to tragedia, nie oczekiwałem po tym drive cluba, czy grida, ale jak pisałem od jeżdżenia po szynach to jest train simulator ;p
edit:
w takim gta model jazdy jest 100 razy lepszy niż w nfs :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ja nie grywam w samochodowe symulatory, nfs kupilem do pimpowania aut i w tym mam najwieksza zabawe :)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ok, zacząłem grzebać przy ustawieniach samochodu i można coś poprawić, nadal dalekie to od ideału, ale można przynajmniej grać ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Sprawiłem sobie remasterowane Unchartedy, wow, ale to dobra gra. niedawno skończyłem jedynkę, jestem w trakcie dwójki. Klimat Indiana Jonesa, humor, fajny gameplay. Polecam, jeśli lubicie takie gierki :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Napisz jeszcze mi kiedys, ze nie masz czasu wejsc w infinity, bo taki zajety jestes ;)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

oj Ziemas, na konsoli to ja gram wieczorem, bez sensu ta wrzuta całkowicie ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dobra dobra tak samo jak nie mozesz dotrzec na nasze atosowe planszowki :)
Jak Ci idzie w NFSa? Przekonales sie ?

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Też polecam sagę Uncharted. Nigdy w to nie grałem a teraz już w połowie 3 części jestem. Jedyny mankament że w zasadzie to 3 takie same gry z nową historią i trochę lepszą grafiką. Może i dobrze, że nie kombinują na siłę ale jakieś innowacje by się przydały np jazda samochodem (w 4 ma już być). Dwójka chyba najlepsza póki co.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

A co do nfs, to pograłem trochę dłużej, ale wieje nudą. Na dłuższą metę nie ma co tam robić, gdybym wiedział, że tak będzie to wyglądać to bym nie kupił, oszukali mnie ładnymi obrazkami i trailerem ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

zegarek11
Plankton
Posty: 1

Post autor: zegarek11 »

Od zawsze na wszystkie konsole fifa, indywidualnie kariera,a jak wpadną znajomi można pograć i w kilka osób i dobrze się bawić ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Afro pisze:A co do nfs, to pograłem trochę dłużej, ale wieje nudą. Na dłuższą metę nie ma co tam robić, gdybym wiedział, że tak będzie to wyglądać to bym nie kupił, oszukali mnie ładnymi obrazkami i trailerem ;D

Pitolisz :P , ale ty jestes generalnie taka leniwa maruda :)
Ja kupilem Mortala X, bo to jest idealna gra jak znajomi przychodza.
Fifa nigdy mnie nie krecila. Ktos cos poleci jakis tytul pod party gaming? (mam jeszcze LBP 3)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

NFS jest słaby i tyle, i to nie jest tylko moje zdanie :p Arcadowy model jazdy skutecznie mnie zniechęca do dłuższego grania.
Za to cholernie się cieszę z hardcore mode do drivecluba, gierka zmienia się świetnie dzięki temu. No i w ogóle ilość supportu od devsów dla DC sprawia, że to jak na tą chwilę najlepsza gierka na ps4/pc wg mnie w kategorii ścigałek:D
Jeśli o imprezowe gierki idzie to chyba nie ma teraz tego za dużo, właściwie to nie kojarzę nic z nowości. Ziemas polecam stronkę pssite.com, o ile nie znasz jeszcze, tam sporo ciekawostek piszą.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Ziemko pisze:
Afro pisze:A co do nfs, to pograłem trochę dłużej, ale wieje nudą. Na dłuższą metę nie ma co tam robić, gdybym wiedział, że tak będzie to wyglądać to bym nie kupił, oszukali mnie ładnymi obrazkami i trailerem ;D

Pitolisz :P , ale ty jestes generalnie taka leniwa maruda :)
Ja kupilem Mortala X, bo to jest idealna gra jak znajomi przychodza.
Fifa nigdy mnie nie krecila. Ktos cos poleci jakis tytul pod party gaming? (mam jeszcze LBP 3)
Może Singstar? Śpiewanie po % jest zawsze fajne :P

ODPOWIEDZ