Gry na Konsole

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Gry na Konsole

Post autor: Ziemko »

Hej, zakladam temat, bo jako swiezo upieczony konsolowiec szukam jakis ciekawy tytulow. Polecicie cos? Czy ktoras z serii Final Fantasy (poza kultura VII na ktorej remake czekam) jest warta uwagi ? Przegladam planowane premiery i dopiero od wrzesnia zaczynaja wchodzic tytuly, ktore rzeczywiscie mnie interesuja... choc po cichu licze, ze mnie jakims tytulem zaskoczycie. (od razu mowie, nie lubie GTA, Mortal tak sobie wole Tekkena, Dark Souls z trailerow i rozmow z ludzmi srednio)

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Wszystko zależy od tego czy masz "ciśnienie" na nowości i grafikę. Jeśli nie to na SEN znajdziesz masę zajefajnych starszych gier z psx. Polecam: Front Mission 3(prawdziwa perełka) , Resident Evil 2, Final Fantasy 6 (najlepsza część serii), Kula World, Crash Team Racing, Suikoden 2.

Z nowości Destiny i Obcy Izolacja jest ok.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie powiedzialem, ze rzeczy tylko na PS4. Czy gry na PS3 sa kompatybilne na PS4 ?

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Nie, nie ma wstecznej kompatybilności. Jednak niektóre tytuły wykorzystują opcję Cross-Buy.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

The last of us

Awatar użytkownika
PAWEL.KAROLAK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102
Lokalizacja: Gdańsk / Glasgow

Post autor: PAWEL.KAROLAK »

Assassin's Creed i The Order no i Wiedźmin :?: :!: :wink:
High Elves
Wojna o Brodę!

Awatar użytkownika
Ranndolf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 109

Post autor: Ranndolf »

Infamous: Second Son i Bloodborne (ale tu najpierw obejrzyj z jedną, czy dwie recenzję, żeby zobaczyć czy Ci podpasuje)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mnie sie fajnie pyka w "KNAX" do tego mozna z dziewczyną :) Ale na razie nie rozkrecilem maszynki na dobre, ale trzeba przyznac ze gier na ps4 jest maaaaało

Btw - Styx: master of shadows jest tez na ps4 a ja gram na PC i jest suuuperaśny
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Polecam całe serie:
Mass Effect
Gears of War
Assassin's Creed

i z innych tytułów:
Hand of Fate
The Last of Us

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

W piatke AC nie gralem na kompie mimo, ze mam i chyba ma konsole kupie jako, ze do 4ki przeszedlem.

The order fajny? (Czekam na nowego nfsa, remake god of war III, remake final fantasy VII, tekena VII, ale to wszystko wrzesien +)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Order jest średni, mocno przereklamowany i krótki (5-6 h grania). Największa zaleta tej gierki to chyba tylko grafika.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Panowie a rzuci ktos jakis tytul na 2 pady zeby z dziewczyna pograc (mortal i sportowe odpadaja) jest cos ciekawego ?

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Diablo 3, oprócz tego kojarzę tylko platformówki raymany, lbp3,lego, Lara Croft and the Temple of Osiris.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ziemko pisze:Panowie a rzuci ktos jakis tytul na 2 pady zeby z dziewczyna pograc (mortal i sportowe odpadaja) jest cos ciekawego ?
KNAX again - tez czegos takiego szukam
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Little Big Planet
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

na PS3 (powinno być na PS4) Trine miła platformówka, ale LBP też jest spoko do pogrania w dwójkę

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Ziemko wejdź na.stronę psx extreme www.ppe.pl Znajdziesz tam masę informacji nt gier konsolowych. W sumie wydawnictwo po zmianie właściciela zeszło na psy jednak zawsze znajdziesz informacje o grach które Cię interesują lub mogą zainteresować.

Ps FFVII (wersji z pcv NIE remake) wychodzi na ps4 w październiku. Na remake trochę jeszcze poczekamy.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wersja PCV co to znaczy? Generalnie nie gralem w inne finale poza 7, ale ta uwielbiam do tej pory.

Czy ktos grywal w inne finale i ktoras czesc poleci ?

LBP wczoraj doszlo, pograla chwile i miala radoche, w ogoel ta gra mimo, ze dla dzieci jest imho tak smieszna, pozytywna, zabawna, ze imho kazdego moze wciagnac.

MadMax dzieki bardzo poszukam i poszperam.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

pcv - pc version
z FF7 to troche taka incepcja ;)
nie beda robili wersji hd tylko bedzie to port wersji PC z 2012.

ja osobiscie sadzilem, ze to bedzie wersja odnowiona graficznie (i nie mowie tu tylko o HD)

co do drugiego pytania
FF8 tez dawal rade, FF9 troche za bardzo bajkowe.
dobre tez sa wczesniejsze wersje: FF6 i FF5.

te nowsze sa ladne graficznie ale podobno bardzo liniowe, oraz zmienia sie walka.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Ziemko pisze:Wersja PCV co to znaczy?

Powinno być wersja PC. Pisałem z telefonu i przez słownik zakradł się błąd. Wersja na PS4 to ta z PC z 1998r.

Co do serii FF to najlepszą częścią jest 6.
7 część wyznaczyła nowe standardy jeśli chodzi o jRPG.
8 była mega "płytka" jeśli chodzi o wątki poboczne i głównego bossa ( a raczej kobitkę).
9 tak jak pisał Morsereg bajkowa (trzeba lubić takie klimaty; aktualnie ogrywam na psp)
10 była gites.
11 nie grałem to sie nie wypowiem
12 bardzo dobra.
Pozostałe części to już padaka. Ogólnie po fuzji Squaresoftu z firmą Enix FF mega obniżyły swoją jakość.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

ODPOWIEDZ