Edycja druga challonge.com/hsborder2

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Druga edycja turnieju Hearthstone

Post autor: Ziemko »

Słaby trolling, słaby :)

Jakos ranka nie szalejesz o mistrzu ;) Tak wiem, pewnie nie chce ci sie :)

Btw. nie obrazaj innych uzytkownikow forum znany bokserze.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Tylko słabe bolki patrzą na ranke - licza się wyniki :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mierzalne turniejem BP?

Awatar użytkownika
Undiuing
Pseudoklimaciarz
Posty: 30
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Undiuing »

zgłaszam się będę grał magiem druidem i hunterem

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Email.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Andrzej - daj gokishowi robic swoje. Mozemy tez robic ban klas- formul turniejowych heartstone jest multum :D

A Ty Ziemko nie wyskakuj od bokserów, bo jakbyś był na miejscu to bys wiedział, że druga osoba biorąca udział w tym zajściu zachowałą się dużo gorzej i z durniejszymi efektami dla środowiska
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Andrzej 3 klasy deklarujemy i nimi gramy. A czy będziesz kombinował przed każdą gra spoko :) mi się zwyczajnie nie chce 3 decki zrobię i tyle
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

-Qc- pisze:Andrzej - daj gokishowi robic swoje. Mozemy tez robic ban klas- formul turniejowych heartstone jest multum :D

A Ty Ziemko nie wyskakuj od bokserów, bo jakbyś był na miejscu to bys wiedział, że druga osoba biorąca udział w tym zajściu zachowałą się dużo gorzej i z durniejszymi efektami dla środowiska

Oczywiscie, ze Laik byl duzo bardziej winny i nie popieram jego zachowania, natomiast nigdy bym sie nie znizyl, zeby kumple kogos trzymali, a ja daje mu w twarz. Jako, ze Andrzej na forum zachowuje niczym pan i wladca to mu malutka szpileczke wcisnal, po tym ja z reszta sam zaczal :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No Andrzejek ma swój "poziom" :D Ale jednak rozwalenie armii osobie trzeciej i poważne ryzyko utraty miejscówki do grania w Katowicach (która w tamtym czasie była pierwszą sensowną od dwóch-trzech lat w stolic Śląska) są na niekorzyść. + jednak od ludzi starszych wymagać nalezy więcej, od kadrowicza zresztą też :)

Ale olewajac dygresję - Gokish wyznacza formułe, jest ok, ja pewnie tez nie będę zmieniał talii ale Ty Andrew kombinuj :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Po prostu czekam, az zorganizuje turniej i sie wszystkim zajmie. Z checia wezme udzial. Ponarzekam mu troszke, w co drugim poscie, zeby wszedl w buty gokisha.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Jq tam jestem za tym, żeby poczekać jeszcze chwile. Brakuje mi 200 pyłu do antonidasa :D
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

JarekK pisze:Jq tam jestem za tym, żeby poczekać jeszcze chwile. Brakuje mi 200 pyłu do antonidasa :D
So lame :D Mnie brakuje 1350 pyłu do Gazlowe!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Lucid
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Poznań/Słupsk

Post autor: Lucid »

yyy a do czego jest gazlowe? Spaliłem go 2 razy
Obrazek
WoC W9 D1 L6

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

jak mówiłem do niedzieli czekam ;)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Lucid pisze:yyy a do czego jest gazlowe? Spaliłem go 2 razy
Imho karta rzadko grana, ale z potencjalem. Najbardziej pasuje chyba do maga albo szamana (duzo 1 spell cost spelli) , aczkolwiek kazdy dobry mech jest w stanie wygenerowac duzo spare partsow.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jak pan i władca to sie zachowujecie razem z groszkiem i resztą adminowego tałatajstwa w temacie tematów o polityce na bp :D Trochę życia przesiedziałem na różnych forach i pierwszy raz widzę żeby ktoś miał bul dupy o takie pierdoły jak parę niepoprawnych wypowiedzi w hydeparku (bo tym są płoty i młoty) No ale to tak tylko tytułem offtopu, bo już w sumie wywalone mam na to :)

A turniej może nawet zorganizuje i na pewno będę otwarty na konstruktywną krytykę :)

Gokish wyslalem Ci tydzien temu zgloszenie, masz je?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Odnośnie Twojego komentarza apropo administracji - tak ja wiem, my Ci źli, przez 9 lat przyzwyczailem się, że niektórzy widzą niczym koniec pociągowe z klapkami na oczach tylko część obrazu i na jego podstawie oceniają cały. Aczkolwiek po takim czasie nauczyłem się w to wbijać.

Czekam zatem na Twój turniej.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ziemko pisze:
Lucid pisze:yyy a do czego jest gazlowe? Spaliłem go 2 razy
Imho karta rzadko grana, ale z potencjalem. Najbardziej pasuje chyba do maga albo szamana (duzo 1 spell cost spelli) , aczkolwiek kazdy dobry mech jest w stanie wygenerowac duzo spare partsow.
Priest for the win! Tu nawet nie chodzi o dużo "1", bardziej o to, by dotrwać do fazy 8-10 gdzie gazlowe może zacząć przynosic korzyści bo kart masz więcej

Ziemas, wiesz, system WFB umiera, dobrowolne zmniejszanie wejść na forum przez adminów jest niezrozumiałem, ale co począć, zmieniamy systemy to i fora przyjdzie zmieniać :D I ja wiem, że można nie mieć czasu, potrzebować na admina kogoś z czasem do moderowania, ale Groszek jest kontrowersyjny prawie jak 4 karabiny jak zakładał 20 kont dziennie ... :D Nie wierzę, że to powiem, ale już nawet Heretic były bardziej tolerancyjnym i znośnym adminem :D

A sposob przeprowadzenia akcji z dnia na dzien i bez dania żadnych podstaw - bo to, ze coś było na moderatorskim to dla mnie nic nie znaczy bo ja tego nie widza :D - był laaaaame :D

A teraz czas napierniczać, Ziemko pewnie chce się odegrać! Dalej masz palka w swojej top3???? :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemas podepnij ten temat tamten odklej został tam finał
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Podpiety, kiedy start jutro rano?

ODPOWIEDZ