DoW III

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 562

Re: DoW III

Post autor: Cylindryk »

Morsereg pisze:
Infernal Puppet pisze:Inna sprawa, że armii w czterdzieste jest już tyle, że nie ma szans by zmieściły się w jednej grze. Fakt, że zaczynają od ledwie 3 frakcji też nie pomaga :P . Ale też biorąc pod uwagę historię serii, kolejne armie będą dochodziły w dodatkach, może nawet po dwie na jeden :) .
skad wiesz, ze beda zaczynali od 3 frakcji?
i wydaje mi sie, ze historia tez sie nie ma co sugerowac. watpie by ktos chcial sie wzorowac na firmie ktora oglosila bankructwo ;)
poza dodatkami jest jeszcze opcja DLC.
Akurat historie w DoW-ach do najgorszych nie należały. ;)

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

skad wiesz, ze beda zaczynali od 3 frakcji?
Jest to powiedziane wprost w zapowiedziach.
i wydaje mi sie, ze historia tez sie nie ma co sugerowac. watpie by ktos chcial sie wzorowac na firmie ktora oglosila bankructwo
Ale padł wydawca, a nie studio tworzące grę (Relic) :P .
poza dodatkami jest jeszcze opcja DLC.
No, w dzisiejszych czasach bez tego się nie obejdzie :P . Już do DoW-2 wychodziły różnorakie dlc popierdółki z skinami do armii.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Post autor: Inglief »

Akurat sporo bohaterów DoWów stało się dość kultowymi postaciami w fanbase 40k
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Inglief pisze:Akurat sporo bohaterów DoWów stało się dość kultowymi postaciami w fanbase 40k
SINDRIIIIII!

Chociaż większość kultowych postaci jest dzięki złej grze aktorskiej w Soulstormie....
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
https://www.youtube.com/watch?v=WeCfod1XT7E - to są autentyczne teksty z gry

Mój ulubiony fragment waniliowej wersji:
https://www.youtube.com/watch?v=8tfJ2a7wD24

A tak to głównie memy w stylu wieczna dziewica Macha, Cultist-chan czy Love Can Bloom
Obrazek

Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Post autor: Inglief »

Bardziej o Elifiaszu i Bald-Realu myślałem ale to też :lol2:
https://www.youtube.com/watch?v=3OBSLcMA-tk
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Bardzo interesująco się zapowiada DoW3, dlatego takie pytanie od totalnego nooba jeżeli chodzi o tą serię.
Widziałem ostatnio w sklepie za 60+pln całą serię DoW2 ze wszystkimi dodatkami i chyba 16-18 dlc plus inne gratisy. Dlatego może bym się wkręcił w ten temat tylko nie wiem co może mnie czekać po instalacji. Ktoś mógłby mnie mniej więcej uświadomić czym można tam pograć? Nie jestem fanem SM lub CSM. Szczerze to najbardziej by mnie interesowało Tau lub eldarzy. Można trochę czasu spędzić przy kampaniach do nich?
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

W DoW2 nie ma Tau (poza bohaterem w The Last Stand). Kampania z podstawki i Chaos Rising (pierwszy dodatek) jest grywalna tylko po stronie Space Marines. Kampania z Retribution (drugi dodatek) jest grywalna po każdej ze stron, z tym że jest niemal identyczna dla każdej ze stron, zmieniają się właściwie tylko dialogi, boss w pierwszej misji, intro i outro.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

a co do ceny, to na steamie często są promocje na całą kolekcję dawn of wara i można za jakieś grosze wyrwać komplet
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ