GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: Ziemko »

Azgaroth pisze:Jak wyjdzie pełna wersja, nastąpi totalny reset a więc granie od zera. Z tego co wiem, to REDzi oddadzą tylko beczki, które podczas bety zostaną zakupione za realną kasę, tych kupionych za walutę gry (wygraną z gier) raczej nie dostaniemy po zakończeniu bety.
To slabo w ch... az sie grac mi odechciewa jak iles godzin mojego grania ma pojsc sie walic...

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

No co, beta, to mają być testy :D Ja będę wiedział co mam robić przy samym starcie gry i zaoszczędzi mi to trochę czasu :>
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tylko zobacz jak w Hsie bylo - twoje konto po prostu przechodzilo. Jak chca robic reset spoko ale niech dadza tez paczki zrobione za zloto w grze... (choc imho powinno byc przejscie jak w hsie).

Poza tym tylko jeden tryb competetive poki co nudzi sie szybko.

Jak dla mnie HS duzo lepszy i to mowie na etapieo oub beta testow. (mimo ze swiat w3 duzo bardziej lbuie)

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Spokojnie, to dopiero początek bety jakby nie patrzeć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:
Azgaroth pisze:Jak wyjdzie pełna wersja, nastąpi totalny reset a więc granie od zera. Z tego co wiem, to REDzi oddadzą tylko beczki, które podczas bety zostaną zakupione za realną kasę, tych kupionych za walutę gry (wygraną z gier) raczej nie dostaniemy po zakończeniu bety.
To slabo w ch... az sie grac mi odechciewa jak iles godzin mojego grania ma pojsc sie walic...

To nie graj i czasu nie trać :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gokish pisze:
Ziemko pisze:
Azgaroth pisze:Jak wyjdzie pełna wersja, nastąpi totalny reset a więc granie od zera. Z tego co wiem, to REDzi oddadzą tylko beczki, które podczas bety zostaną zakupione za realną kasę, tych kupionych za walutę gry (wygraną z gier) raczej nie dostaniemy po zakończeniu bety.
To slabo w ch... az sie grac mi odechciewa jak iles godzin mojego grania ma pojsc sie walic...

To nie graj i czasu nie trać :D
Mozliwe ze tak uczynie.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ja tylko to sobie odpaliłem i popatrzyłem no cóż jak ma być reset to nie będę się produkował aby nic z tego nie mieć ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

Testujemy grę, tak aby w 1.0 było cacy, reset jest jak najbardziej logiczny. Naszym zyskiem jest wiedza na temat gry i ogromy exp już w dzień jej wydania.

Ja gram KP, nerf po updejcie był ale dalej wydaje mi się że trzymam się na powierzchni :) na moje oko wygrywam 75%. Ciągle niestabilnie się czuje vs potwory na pogodzie, ale czuje że zbliżam się coraz bardziej do rozwiązania tego problemu :)

Ziemko jak bardzo nie podoba Ci się brak złotek to wybierz sobie jedną talie i sprzedaj wszystkie inne talie łącznie z liderami, chociaz to rozwiązanie ma poważne minusy - pozwoli Ci ogarnąć jedną talie jaką chcesz(tylko na tą jedną chwile, bo na jutrzejsze kminy kasy już nie będzie ;) )

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Popisalem z CD red projekt - powiedzieli, ze 3 kopie dla urozmaicenia grafik, na pewno beczki za real hajs beda zwrocone jesli dojdzie do resetu ale nie sa pewni czy dojdzie - bede informowac, wiec gdyby nei doszlo to by bylo spoko, natomiast choelra wie...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Oglądał ktoś wczoraj stream i mógłby mi napisać jakie nowe karty mają wyjść z aktualizacja? :P
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Skellige - Koral jeśli dobrze pamiętam wypycha wszystkie unity z jednego rzędu do tego, w którym się znajduje (raczej tylko swoje) 7 siły to na pewno.
Geralt: Aard - Mniej więcej to samo ale można jednostki przeciwnika wypychać chyba i też chyba wszystkie. Nie pamiętam siły.
Scoiatel - Shirui (czy jakoś tak) Zasadzka, która anuluje następna zagrana kartę specjalną i zmienia ją w pożogę. 4 siły
Kajdany z dwimerytu (specjalna neutralna) silence co czyści dosłownie wszystko z jednego unitu nawet złoty kolor.

Więcej nie pamiętam, ale na stronie na facebooku chyba jest vod.
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Geralt: Aard:
Choose a row on the opposing side and move all units one row upwards. Also deal 1 Damage to each moved unit.

Kayran
Devour 3 non-Gold units and absorb their Strength.

Coral
Play on any row and move all cards to her row.

Dimeritium Shackle
Choose a Card on the Battlefield and remove all buffs and effects from it.

Schirru
Ambush card. Is triggered whenever a Special Card is played and changes it to a Scorch instead.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Dzięki :wink: a wiadomo kiedy ten path ma wyjść ( z tego co udało mi się obejrzeć to jest kilka naprawdę fajnych zmian)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Eltharion pisze:Dzięki :wink: a wiadomo kiedy ten path ma wyjść ( z tego co udało mi się obejrzeć to jest kilka naprawdę fajnych zmian)
Ponoć dzisiaj o północy :)

W następnych miesiącach ma przybyć m.in. :
- płatna kampania single player,
- nowa talia - Nilfgaard,
- system rankingowy,

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Hej, dostałem kluczyk i zacząłem grywać okazyjnie. Gwint bardzo mi się podoba, sama mechanika prosta, przyjemna no i klimacik. :D Nie śledzę mety + dopiero zaczynam, czym grywacie? Jakieś porady czy karty przetwarzać, jakieś must have'y?
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

szybko dzieki bonusom nazbierasz co chcesz, wystarczy robic dniowe questy. zaczalem miesiac temu czy jakos tak i w obecnej sytuacji brakuje mi kulku zlotych i najnowszego nilfgardu.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Pogralem miesiac, zirytowal mnie maksymalny pech w paczkach (na ok 20-30 otwartych 0 fioletow 0 zlotych) , w dodatku perspektywa resetu jest dla mnie zenujaca (powinno byc jak w hsie) oraz tylko 1 tryb rozgrywki niestety mnie nudza.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Nie znasz się ;-P - jeśli nie masz szczęścia w kartach to tym bardziej HS nie jest dla Ciebie ;-)
Jest oświadczenie REDów że po wipie poza kupionymi za realną kasę beczkami będą bonusowe za ośiągniętą rangę i doświadczenie.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Poza tym w HSie był reset z tego co pamiętam tylko dużo wcześniej, na długo przed otwartą betą. No i ja nawet trochę czekam na ten reset, bo znowu jest to uczucie zbierania kart, poza tym wszyscy inni też potracą, więc się poziom wyrówna trochę. Z tego co słyszałem dla nowych graczy to spora zapora jest w tej chwili.
Rzeczywiście kolekcje jest dość łatwo zebrać, a przynajmniej 2 najważniejsze dla ciebie frakcje. Nagrody za ranki to już w ogóle marzenie. Jedna z nich, nie pamiętam z której do której ranki wbiłem, 500 fragmentów kart. Polecam raczej kupić sobie jakieś epickie złote, bo są tanie i wypełniają ten slot złotych kart w decku całkiem dobrze. Ja tak kupiłem Ciri (miała wtedy więcej powera) i świetnie mi się nią grało. Nie wiem jak długo masz zamiar grać i ile leveli wbijesz przed wipem, ale nie polecam kupować tego co jest na liście levelowania jeśli chodzi o karty https://www.reddit.com/r/gwent/comments ... rds_table/ .
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »


ODPOWIEDZ