GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: JarekK »

Czyli to jest drop rate beczki nie karty w beczce.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

No nie dopisałem. To jest na beczkę drop rate ;)

PATCH JUZ JEST PATCH JUŻ JEST :D NAKURWIAMY TESTUJEMY :D

No i wiadomix kupuje pakiet startowy za te 20 zł 10 kegów i legenda legit ;D

Assasination karta taki kozak, że łololololo :D strzelanie w odkryte karty na ręku przeciwnika i ich zabijanie robi swoje ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

40 beczek 1 zlota w ostatniej paczce ja pierdole... Zaraz sprawdze na ps4... tam pewnie bedzie wiecej w mniejszej ilosci paczek, chociaz pylu od groma wiec sobie sam cos porobie :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Panowie to jest globalny drop.

Skoro ja mialem 7 legend z 50ciu beczek to wy musicie miec mniej... niestety jedna zlota i z 9 z 16 fioletow mi sie powtorzyly ;((((((
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

To nie globalny drop tylko szansa na kartę w beczce dla serweru Chińskiego. Czy u nas jest taki sam kij wie?

90 beczek rozpoczynam opening

1 legenda ten z nilfgaardu co pozwala deck przejrzeć przeciwnika. (ale to z pakietu startowego który kurewsko opłacalny jest za te 20 zł)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

powiem tak, trzeci powazny update i jakbym gral w trzecią gre xD

super sprawa xD
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Aldean pisze:powiem tak, trzeci powazny update i jakbym gral w trzecią gre xD

super sprawa xD

Obstawiam, że takie mocne wejścia będą póki beta będzie trwała. Potem chyba tak hardkorowo nie będą lecieć.

I póki co

DZIKI GON FTW :D jak to idzie :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja ino consume. Zodyn nie ma skorcza zodyn

Btw 54 paczka 8 legenda... co zrobic z morskim dzikiem?

Chce sie geelsa pylowac... i tak wpadnie i tak przy moim dropie a mam tylko 6.3k skrawkow
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Geels w konsumie imo must have ;).

I szacun, że tym grasz. Ja teraz tylko Dziki Gon + Tempo wiewióry (to jest pojebany deck dopiero :D)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie no w ogole wyniki pierwszej rundy od 120 sie zaczynaja. Kazdy nabija jak glupi z kontroli okazjinalne igni a tak to kazdy wali tempo az milo
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Widziałem przed pathem śmieszny deck skelige z morskim dzikiem. Robisz se w pierwszej lini taki śmieszny łańcuch. Najpierw morgvarg potem morski dzik potem X tych brązowych łódek i na końcu krowa którą boostujesz.
No ale to tak raczej do zabawy :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ja dziś trochę próbowałem Królestwami Północy na pancerzu. Dojechałem dość szybko do 10 ranka, gra się tym prostacko. Bardzo sprawdza mi się Dijkstra. Faktycznie wszyscy nabijają tempo, więc i ja się w to próbowałem wpisać... Pożerkę gracie na mglakach i krabopająkach pewnie. Nekkery też? Zapodajcie jakąś fajną talię na pożerce...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Pożerka to aktualnie gówno deck ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Krowe ranisz, żeby dawała czarty :P zabawne ale wrazliwe na locki

Greg, ja gram klasyka:

3 x nekker, harpie c, vrany, krabopajaki, 2 x olbrzymie krabopajaki, archgryfon
srebrne: grave hag, musztrowanie (wzywasz najslabsza jednostke), fiend z lockiem, gniazdo potworow, ten co bierze karte i zjada karte w rece (poprawili go patchem),
Złote: regis, geels, klucznik/gravedigger, grot spiący (lubie :D ale chyba slaby obecnie)

Lubie, bo nawykłem do niego już + dalej zaskakuje ludzi na ladderze, bo czasem ukradnie wartosciowa karte (polecam ukrasc komus 20+ armora z trolla ;D), albo walnie ostrym grotem po linii

Jasne, że gorzej dziala consumowanie krabopajakow i grave haga, ale deck dziala dobrze. Zwlaszcza jak zrobisz co nieco by go upgradowac, nowe karty albo inne goldy
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zaczalem grac na deathwishu potworach, sprawdzam rozne konfiguracje na dagonie z pogoda, albo na consumie. Poki co win ratio bardzo dobre.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Przyznam, że ten starter za 20 zeta to naprawdę fajna opcja - ze złotych dostałem animowanego Geralta Aard + Geelsa. Do tego 4 srebrne + kilka nowych kart :)

W końcu po długiej przerwie powracam do Gwinta i póki co ciułam do 10 lvl, żeby móc pograć na rankedach. Kart mam mało (jestem dopiero na początku drogi :P), ale zaczynam od talii KP na puszkach i przyznam, że gra się naprawdę fajnie i sporo wygranych :)

Jakby ktoś chciał dodać na GOG - azgaroth82

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Z Discorda ktoś korzysta? Byloby tam najwygodniej grupę stworzyć.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mozemy, jezeli to wygdone. Fajnie byloby zrobic bande ; ) Badz zalozyc hanze by uzyc jezyka wiernego ksiazkom :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze: Badz zalozyc hanze by uzyc jezyka wiernego ksiazkom :D

Nie wiem Sapkowskiego buca nie czytam xD
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

tutaj sa jakies mini-turnieje organizowane z tego co wiem wstep za friko
https://strivewire.com/tournaments/gwent/GLOBAL
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

ODPOWIEDZ