GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: Afro »

Ziemko pisze:Zerknij na statystyki QCa i Gokisha - jeśli oczywiscie nie klamia (co jest bardzo mozliwe QC jest rudy, a Gokish jest turbomaruda, wiec szanse wysokie :D
To mi Ziemas zrobiłeś dzień :D :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Zerknij na statystyki QCa i Gokisha - jeśli oczywiscie nie klamia (co jest bardzo mozliwe QC jest rudy, a Gokish jest turbomaruda, wiec szanse wysokie :D
4 złota na 50 beczek. Ale skrawków pierdylion to mam już wszystko co wyszło :D teraz jedziemy tylko premium
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Zaczynam właśnie przygodę z gwintem - jaka talia jest najlepsza na początek?
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Cookie Monster pisze:Zaczynam właśnie przygodę z gwintem - jaka talia jest najlepsza na początek?
Te które są w gwincie :). Zrób wszystkie wyzwania co tam są a potem rozwijaj talię która najbardziej Ci się podoba.

Kiedyś krasnale były spoko na początek f2p ale teraz nie wiem jak to wygląda ze złożeniem ich i działaniem.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Właściwie każda talia na początek jest ok. Skellige ma mocne brązowe karty i dość łatwo złożyć talię, która coś tam zrobi. Grunt, że można tu dostać golda od graczy za rozgrywkę a także za każdą wygraną rundę, a to wielka różnica w porównaniu z HS-em...

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Na razie bawię się potworami i pogodą:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Doszedłem do wniosku, że ta gra jest niezbalansowana w stopniu znacznym. Gram sobie Spy deckiem na Emhyrze i mam win ratio na poziomie 80%. Ta talia gra sama tak na prawdę. Nigdy tym nie grałem i wczoraj pijąc sobie spore ilości alkoholu wygrywałem wszystko. Dzisiaj praktycznie jest to samo. Przed wejściem patcha grałem na odkrywce i trochę na Dzikim gonie z Eredinem. Po patrzu też chciałem troszkę pograć odkrywką, bo w sumie moja ulubiona mechanika i bardzo fajną kartę pod to wydali, ale widzę teraz, że to nie ma sensu. Odkrywką, którą gram od kiedy dostałem betę, mam z 60% win ratio max przy pełnym skupieniu i świetnej znajomości decku, za to spyjem nawet jak jestem pijany i robię oczywiste błędy nie schodzę poniżej 70%. Trochę żart :(

Z ~50 beczek dostałem 4 goldy, i masę epików (tak z dobre 30).
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zlozylem deck na greatswordach, statkach, troche cursedach i tych nowych panienkach co wyciagaja - przegralem tylko raz - dziala to poki co doooobrze, zobaczymy na wyzszych rankach (poki co blyskawicznie jestem na 2300).

Jak obserwuje nowe karty co wyszly to imho swordmaster scoia jest tak przesadnie mocna karta, ze az smutno sie robi - wiadomo trzeba zrobic deck pod boostowanie, ale jak wyskakuja prosiaki ok 10 sily i rania za 10 to troche uwazam, nie jest to zbalansowane.

Widze, ze trujacy miod (czy jak mu tam) stal sie mega popularny - przyznam, ze karta jest mocno denerwujaca...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No te blademastery sa turbo mocne, przegralem z gosciem kiedy mialem 2 karty przewagi w 3 turze :P Za duzo tempo...
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Początek sezonu jest. To każdy kto już trochę gra ma WR na poziomie zajebistym. Wbić trzeba 4k i od tego momentu licz WR ;)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dobra, drop w beczkach sie troszke poprawil - na 7 beczek 2 zlote i czy fioletowe. Tylko kurde mac czemu ciagle dostaje duplikaty i to tak ze nie mam szans z 3 wybrac jakiejs nowej? W herthstonie dali ze nie dostaniesz poprzedniej legendy a tu taki zbuk, ze na chyba 8 ostatnich zlotych tylko 2 razy moglem wybrac cos czego nie mialem ; /
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

-Qc- pisze:Dobra, drop w beczkach sie troszke poprawil - na 7 beczek 2 zlote i czy fioletowe. Tylko kurde mac czemu ciagle dostaje duplikaty i to tak ze nie mam szans z 3 wybrac jakiejs nowej? W herthstonie dali ze nie dostaniesz poprzedniej legendy a tu taki zbuk, ze na chyba 8 ostatnich zlotych tylko 2 razy moglem wybrac cos czego nie mialem ; /
Nie martw się tym zbytnio - w tej karciance, w odróżnieniu od idiotycznego HS-a, aż takiego problemu z uzyskaniem potrzebnych kart nie ma. Sam gram dopiero od jakichś 4 miesięcy i brakuje mi już tylko 3 złotych kart (w ogóle), które praktycznie mogę sobie stworzyć po kilku dzionkach... No chyba że preferujesz mozolne zbieranie kart w HS-ie ze świadomością, że liczba kart brakujących stale będzie rosła :wink: ...

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Qc po prostu chce udowodnić że uzbieranie kompletu kart szybciej nastąpi w HSie :-D doprawdy grałem już w kilka karcianek online i nieśmiało twierdzę, że jest z goła inaczej ;-)
Fajnie się gra po hotfixie, mogliby tylko zbufować królestwa i byłoby git

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Pod wzgledem zdobywania kart jest niebo a ziemia... Mam 5000 scrapow i nie mam za bardzo na co wydac (kart mi sporo brakuje, ale raczej uzyje jak bede chcial jakis konkretny deck zrobic)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:Qc po prostu chce udowodnić że uzbieranie kompletu kart szybciej nastąpi w HSie :-D doprawdy grałem już w kilka karcianek online i nieśmiało twierdzę, że jest z goła inaczej ;-)
Fajnie się gra po hotfixie, mogliby tylko zbufować królestwa i byłoby git
QC nie marudaj. Gramy czasowo podobnie ja mam komplet już :D teraz zaczynam premium farmić.

Tru KP przydałby się buff bo teraz albo swarm albo maszyny a tak bida.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie no po prostu po ch* mam wybeirac z 3 kart, skoro wszystkie mi sie triplują :D Tylko drazni :D

W HS nie gram jzu prawie w ogole, nudny jest :D wiec tmak art mi nei trzeba ; P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

3 beczki i kolejna zlota, ale zas do wyboru te co mam... i co, pyluje 3 zlote na tydzien ;(
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ogólnie wg informacji to w Gwincie jest tak, że drop jest randomowy ale jak nie dostajesz złotych to raz na 40 beczek wypada. Chyba,że zrobisz złotą ze skrawków to wtedy reset i kolejne 40 beczek :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Uzurpator incoming :D.

Nie powiem te casualowe leaki podczas wywiadów wczoraj bardzo spoko. I 21 tys oglądających zacny wynik. Jest nadzieja ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ciekawe kiedy to wejdzie?

ODPOWIEDZ