GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: Gokish »

Wg tego co się gada. Liderzy jest szansa w tym roku razem z dużym patchem zapowiadanym na końcówkę grudnia.

Kampania to już wiemy dopiero w 2018 (czyli poziom Blizzard "SOON").
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jedyne co mnie wkurza w tej grze, to przestoje w wyszukiwaniu przeciwnika. Czasem i 2 minuty wyszukuje... Czasem hrótko. Mam nadzieję, że w miarę zwiększania liczby graczy będzie progres w tym względzie.

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Nigdy nie zdarzyło mi się czekać dłużej niż 20s. A gram dość sporo.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

smiejagreg pisze:Jedyne co mnie wkurza w tej grze, to przestoje w wyszukiwaniu przeciwnika. Czasem i 2 minuty wyszukuje... Czasem hrótko. Mam nadzieję, że w miarę zwiększania liczby graczy będzie progres w tym względzie.

Ale w jakim trybie? Na normalu się czeka. Rankedy+ Pro ladder chwila i masz gracza :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Dziś o 21 na twitchu omówienie giga pacza.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Często gram właśnie na normalu, bo tam jest więcej ciekawych rzeczy.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

109 nowych kart. Hajp Trejn ruszył ciuuu ciuuu


REDSI <3

Po co nam jakieś hearthpwn reddity itp

https://www.playgwent.com/pl/card-reveals

i widzimy co dodane itd :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

wersje premium :O
wypas...
pacz wchodzi w połowie grudnia.

edit - P.S. Selkirk i mechanika pojedynku - wpierw ranimy a dopiero potem zaatakowany oddaje, z obniżoną siłą.

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Ktoś jeszcze ma wrażenie że Milaen jest mega mocna?
No i nie wiem jak Wam, ale mi się totalnie nie podoba w jaki sposób zmieniają mechanikę 'spawn'. Totalnie niepotrzebna losowość jak dla mnie.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Talia na przeklętych plus w ostatniej yrden i GG wszelkie grubasy po 50.
Ostatnio zmieniony 1 gru 2017, o 14:55 przez Dziedzic, łącznie zmieniany 1 raz.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Macias pisze:Ktoś jeszcze ma wrażenie że Milaen jest mega mocna?
No i nie wiem jak Wam, ale mi się totalnie nie podoba w jaki sposób zmieniają mechanikę 'spawn'. Totalnie niepotrzebna losowość jak dla mnie.

Bo trzeba sprawdzić aby to było bardziej oglądalne więc trochę AR EN DŻI się przyda ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

109 nowych kart... nie do zebrania to jest xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:109 nowych kart... nie do zebrania to jest xD

Amator :D 80 beczek już mam :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

W dublach mam blisko 8000 skrawków czekających na bonusowe niszczenie za pełną wartość, plus jakieś 3000 podrecznych skrawków. A od dzisiaj zbieram Gold na beczki po premierze. Nie mogę się doczekać.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Milaen maksymalnie 13 powera (to na pewno będzie tylko jeden rząd, a nie wszystkie). Mnie to bardziej ciekawi, bo jej nie kojarzę. Wiem, że takie postaci jak Vabjorn nigdzie się tak na prawdę nie pojawiają (tylko w jakieś arenie był, to chyba jakaś gra na mobilne była), albo dopiero się pojawi w przygodach gwintowych, nie mniej lubię znać postaci z kart.
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Redzi odpalili nowego eventa :-) wojnę frakcyjną - to miłe ;-)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:Redzi odpalili nowego eventa :-) wojnę frakcyjną - to miłe ;-)
ZA SKELLIGE URWA :D

Dlatego teraz gram potworami aby na koniec nabić odpowiednie stronnictwo ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Wygralem 3x skelige nie wiem vzy to cos da. 2 x vs krolestwa xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dziś Dev strim.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Całe szczęście ja wczoraj wbiłem KP tyle co wy razy 3 ;)
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

ODPOWIEDZ