GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: QQrydza »

co testowac mozna
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Nowy dodatek :D

a tu dla leniwych pitoków takich jak ja którym się nie chce PTR'a doinstalowywać i ściągać

https://www.reddit.com/r/gwent/comments ... ds_in_ptr/
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Pacz wyszedł. Do grania :-)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:Pacz wyszedł. Do grania :-)
Mi jak zwykle update w dniu dodania nigdy nie wchodzi :D więc jutro w robocie otworzę zapas beczek :d (98 beczek :D chyba kupię dwie dla równych 100)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

czyli moge otworzyc moje 6 beczek ktore mam odlozone przez caly grudzien? :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Patrzcie i się uczcie tak się otwiera beczki w gwincie...






































na 100 beczek 36 sreber i kurwa 1 ZŁOTA JEDNA. Wszystko muszę zrobić za skrawki
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Te gokish, dropy znerfili strasznie. Promocja holidayowa tez srednia. Wyczuwam zblizardzenie (kiedy blizard daje darmowe zlotka!)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ja na 24 beczki miałem 2 złote ale mało nowych brązów wypadło więc jestem niepocieszony. :(
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:Te gokish, dropy znerfili strasznie. Promocja holidayowa tez srednia. Wyczuwam zblizardzenie (kiedy blizard daje darmowe zlotka!)
to je gówno a nie promocja. Normalnie za 100 zł masz 22 beczki
tu 3 więcej + EPICKA KARTA i pył meh liczyłem na promo za 100 zł jakieś 35/40 beczków to bym kupił
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Twoj drop - karma - w koncu!!!!

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Na 60 beczek równo 4 Gold w tym jeden promo i 19 srebro w tym 5 promo. Sporo promo brązów i nowych kart.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

kiedy kończy się aktualny sezon?

Aktualizacja bardzo fajna. Dużo nowych złożeń. W sumie tylko używanie kart mnie trochę odrzuca.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Twoj drop - karma - w koncu!!!!

Spoko brakuje mi z tego dodatku 4 złotych i 3 sreber :D. Wszystko poszło za skrawki + Ciri Nova premiumka od ręki bo jest piękna karta.

Sezon Jarku do końca miesiąca.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kuźwa, akurat teraz nowy patch, jak nawet nie mam czasu przysiąść, żeby ogarnąć zmiany, a co dopiero pograć więcej #-o ... Czym gracie obecnie?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

smiejagreg pisze:Kuźwa, akurat teraz nowy patch, jak nawet nie mam czasu przysiąść, żeby ogarnąć zmiany, a co dopiero pograć więcej #-o ... Czym gracie obecnie?
Zoo Skelige :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Odkrywarka z zakrywarką :P
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Adda z przeklęci

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Odkrywarka z zakrywarka jest fajna :) Ta adda i przekleci imho zero klimatu dla krolestw... to bardziej by do skellige pasowalo.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

ale są w królestwach ze względu na fluff - W2 - tyle

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Prawdopodobnie wszyscy dostali Królową Krabopająków za free od Redsów (więc pewnie Ukryty zostanie wyłączony z gry do nowego dodatku)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ