GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: Żaba »

Każdy kto wcześniej odblokował ukrytego po zmianie otrzymał gratisowe wzgórze (aktualmy lider pożerki)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Aaaa to nie jest krolowa arachow?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Królowa zastąpiła Ukrytego w wyzwaniach i wszyscy dostali ją za darmo. Ukryty i Wzgórze są na pewno w beczkach tylko na razie. Nie wiem, czy Królowa została wycofana z beczek w związku z zamianą i darmowym egzemplarzem, bo wydaje mi się, że dało się ją wydropić też z beczek niestety na początku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

pokiełbasiło mi się - wzgórze trzeba sobie robić samemu :oops:
królowa jest do pożerki - na swoje usprawiedliwienie dodam że i jedno i drugie to kupa :P w sensie prezencji

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

1. Dlaczego przy wykonywaniu dziennych questów poddanie przeciwnika nie wlicza się do liczby zwycięstw daną frakcją?
2. Znów dzienne questy - jak odblokowywać kolejne zadania dzienne? Wykonuję pierwsze z nich i co dalej? Kolejne się nie wyświetlają.
3. Co z wyszukiwaniem przeciwników? W trybie Potyczka jakby się wieszał podczas wyszukiwania przeciwnika i trza wychodzić z gry...

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Ad 2 - dostajesz 1 questa dziennie, max 3 aktywne

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Żaba pisze:Ad 2 - dostajesz 1 questa dziennie, max 3 aktywne
Thx, żaba, myślałem, że coś nie tak...

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Quote from CD Projekt Red

We're about to provide the 600 scraps difference to the players who crafted Arachas Queen between the patch release on Dec 19 and Dec 23, when we finished distributing the Queen to the players who had completed the challenges pre-patch. Check your scraps balance in a few hours!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

nowy sezon :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:nowy sezon :P
Od środy dopiero nie? Od nowego dodatku zagrałem całe 0 gier :D protest za chujowe beczki.

Ogólnie gra jest zajebista ale poziom zarządzania i to co Redsi odpierdzielają to położą gierkę szybciej niż myślą. Burdel z terminami zakończenia sezonów. Wydać patch i prawie miesiąc gówno meta ? Zaraz Gwent open i jak Ci co mają na nim grać mają się przygotować jak Redsi patch zapierdzielą? To podejście esportowe i ogólnie do gierki z ich strony wygląda tragicznie :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jak zapierdziela paczki?

A gra sie faktycznie do dupy :P Ale co miesiac nicn ie grales?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

W ostatnim paczu zwyciężył korporacyj y dedlajn... :-( teraz chcą to naprawić - trzymam kciuki :-)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ile macie kart? (licznik u gory jak sie kliknie na portret)

Ja 573/862

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:Jak zapierdziela paczki?

A gra sie faktycznie do dupy :P Ale co miesiac nicn ie grales?

W dniu jak wyszedł nowy dodatek nie odpaliłem gwinta nawet. Jebać :D

Streamerzy też zaczynają odpuszczać więc przyszłość świetlista przed Gwintem ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Gokish przestał grać niechybny znak upadku Gwinta...
ciekawe co wprowadzą w hotfixie ? trzymam kciuki :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Za duzo kart dali. A do tego drop jest dziwny bo na 3 czy 4 beczki nie dostaje zadnej nowrj karty co meczy bardzo
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:Gokish przestał grać niechybny znak upadku Gwinta...
ciekawe co wprowadzą w hotfixie ? trzymam kciuki :D
Ja to tam pikuś

Crystylize odpuścił. Pasak podobnie. SuperJJ powiedział, że póki nie wyjdzie hotfix nie będzie streamował Gwinta. Lifecoach billionsy streamuje.

To słabo wygląda :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ziemko pisze:Ile macie kart? (licznik u gory jak sie kliknie na portret)

Ja 573/862
689/862

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

765/862 i 4675 skrawków + 1120 skrawków czekających na ewentualny bonus po hotfix.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Patch jutro nagrody jutro.

A w pizdu z tą grą. Sezon kończy się dziś to nagrody dziś a nie....
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ