GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: Żaba »

A jak będzie za dużo GS i pożerki to wpadnie Ethiene z kontrolą :-)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ja tam odkurzam szpiegów ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ciśnie ktoś na PTR'ku ? HC wygląda zacnie i to bardzo :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Przesiedziałem nad końcową wersją Gwinta kilka godzin i ... wygląda mi na to, że jest on o wiele gorszy, niż wersja beta. Wydaje mi się jakiś taki, hm, biedny. Mało ciekawych kombinacji, nie wiem. Może się mylę, ale jakoś słabo to wygląda. Zdecydowanie lepszy jest MTG:Arena. Kiepsko mi się grało w nowego Gwinta...

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Mam niestety podobne odczucia. Oprawa graficzna wygląda świetnie, ale mechanika spadła na pysk. Może to się poprawi z kolejnymi updatemi i nowymi kartami. W sumie trzeba jeszcze dać kredyt zaufania do wykrystalizowania się mety. Może czegoś nie zauważamy?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie widzę póki co ŻADNEJ możliwości konkurowania pod względem grywalności nawet z HS-em, a co tu dopiero mówić o Magicu. Przyjemność grania w tego ostatniego przebija wszystko o parę długości... Natomiast Gwint jest siermiężny jak cholera. Beta chodziła sobie całkiem fajnie, zaś teraz to masakra jakaś. Nie wiem dlaczego poszli w tę stronę i to bez żadnych prób podczas bety. Teraz Gwint przypomina polski film i serial o Wiedźminie - nędza i koszmar... I to nie tylko kwestia mechaniki. Poszli ze zmianami w działaniu kart w zupełnie chorym kierunku...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Eee no pod względem wyglądu stołu kart to wszystkie karcianki daleko za Gwintem są. Pod względem grywalności oraz samego gameplayu i oglądania gry to nuda w uj :D. Czyli w skrócie Gwint dalej Ded gejm. Artifact wejdzie i będzie walczył z HS'em imo.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Co to jest artifact?

MTG Arena wyglada tez spoko bo ma za sobą dobry system
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Mnie sie nowy Gwint zajebiscie podoba!
wielkie propsy!
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

-Qc- pisze:Co to jest artifact?

MTG Arena wyglada tez spoko bo ma za sobą dobry system
Nowa karcianka - poszukaj w necie.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Artefakt to karcianka robiona przez Valve ( tych od steama ) oparta na drugiej "docie" ( defence of the ancients, chyba druga najpopularniejsza moba po LoL-u ) i wykorzystująca parę zaczerpniętych z niej mechanik.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

ODPOWIEDZ