GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: Żaba »

A jednak obecnie - NIE pracują - jest w planach
http://gwint24.pl/podsumowanie-wczorajs ... informacji

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Karty z umiejętnością Utwórz znikną z gier rankingowych i Pro Laddera – będzie można z nich korzystać tylko w grze z przyjacielem/botem i na Arenach. Ponadto lwia część kart z Utwórz zostanie całkowicie zmieniona.
Pffff to po co takie karty tworzyli? Dla jaj.... Ja rozumiem beta ale zaczynają ostro iść sami nie wiedzą w jaką stronę

W Gwincie nie ma tak zwanego „pity timera„, czyli odlicznika, który determinuje gwarantowaną złotą kartę po otworzeniu danej ilości beczek np. 40.
No to już wiem czemu ostatnio złotek kurwa nie widzę :<
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

przecież wspominali że create powstał głównie pod tryb areny - BTW krok jest słuszny - sprawdzili jak działa create, w rakedach i po sprawdzeniu naprawiamy - dobre decyzje są dobre. złe, złe. Wali mnie "wizja" twórcy i ślepe jej podporządkowanie :)

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Dobrze przetłumaczone na tej stronie :D. Tylko niektóre karty wylecą z rankingowych gierek, a niektóre zostaną zmienione. Zakładam, że może się zdarzyć parę przypadków jednego i drugiego, że zostaną zmienione i wyrzucone, ale generalnie te, które będą sprawiały problemy ze zmianą, albo podoba im się ich forma, ale nie w rankedach zostaną przesunięte. Ja tak widzę runestony, Slave Drivera i Elven Scouta. Poza tym zostana też w casualu, poza tymi, które będą zmieniane to nie będzie można nimi tylko w rankedach i pro ladderze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze: Wali mnie "wizja" twórcy i ślepe jej podporządkowanie :)
Tej wizji to u nich nie widać. A ciśnięcie aby w gierce było 0 rng za dobrze też nie zrobi bo zwyczajnie aktualnie przyjemnie ogląda się streamy gdzie ktoś gra Arene. Ranked/Proladder to nuda jak cholera.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

jaka jest roznica w zagrywaniu kart w 3 mozliwe pola, cc, shoting i machiny? bo tutorial sie nawet nie zajaknal na ten temat?
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Niczym konkretnym. Liczą się tylko karty, które oddziałują na wszystkie rzędy, albo na jeden. Na przykład grając Mahakam Ale (nie pamiętam polskiej nazwy, takie piwko), będziesz chciał mieć w każdym rzędzie jednostki. Generalnie poza takimi grami jak na Nilfgaard z alchemią patch temu, gdzie grali Foul Ale (zadaje 6 dmg w każdym rzędzie) to zdecydowanie więcej jest kart karzących za stackowanie jednego rzędu. Zwykle będziesz chciał wyrównywać siłę między rzędami, ale nie wyrównywać jednostek w jednym rzędzie, bo np. Geralt: Igni.
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Kart karzących kilka rzędów jest więcej np. machakamski pirotechnik lub krucze ziele (czar) - ale generalnie j.w.
BTW jak się podobał gwent open ? Tailbot vs adzikow :-O

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Spoko, za każdym razem widać było lepszego gracza, pomimo paru mniej lub bardziej fartownych sytuacji i dobranych kart. Najbardziej mnie właśnie zaskoczył Tailbot jak zszedł na -2 będąc na red coinie, a jednak wygrał. Na chacie już go skazali na porażkę, po tym błędzie w pierwszej rundzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jak ktoś zbiera karty premium to w ten weekend w każdej otwartej beczce znajdzie minimum 1 szt. minimum niebieskiej karty premium. Pzdr.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ostatnio nie grywam w ogole, znudzil mnie, wole HS.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

a ja bawię się we wszystko przy czym zmieniłem podejście do HSa - tak łatwiej się żyje.
Czekam na Artifacta choć pewnie i tak gwint będzie the best.
na razie kończę deliverance kingdom come - baaardzo polecam - ściganie heretyków, szabat czarownic, życie mnicha w klasztorze, wszystko na własnej skórze - mega, zwłaszcza teraz jak pousuwali bugi :P

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jednak wróciłem do HS-a, bo jak zacząłem grać na wildzie to stwierdziłem, że jakiś taki świeższy się zrobił. Ale i tak Gwint u mnie rządzi...

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

jak oceniacie nowe zmiany (dzisiejsze) ? - czyżby nadchodził czas great swordów ?

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

powiem tak, wardancer poprawiony, takze jestem kontent ;]
najgorsza karta ever
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Zabili talię na wiedźminach. Zamiast nadzorcy nie ma co tam już wsadzić... Po nerfie nadzorca był już ok imho, a teraz talia wedźminów padła jak kawka...

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

W sensie alchemię ? Pewnie wrzuci się niewolniczą piechotę albo piwo zastąpi jaskółką. Ciekawe czy runy wylecą z tallii (wszystkich) chyba są za słabe obecnie :-)

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Żaba pisze:W sensie alchemię ? Pewnie wrzuci się niewolniczą piechotę albo piwo zastąpi jaskółką. Ciekawe czy runy wylecą z tallii (wszystkich) chyba są za słabe obecnie :-)
najgorsze co sie przytrafilo tej grze to swim i create. dobrze ze to nerfia.

pacz baaaardzo na plus
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

GS'y + Pożerka i dagon na zemście będziemy tym rzygać w najbliższych miesiącach :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

dobrze gra jeszcze imerith, niedzwiedzie, pancerz, jest czym grac
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

ODPOWIEDZ