GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: Gokish »

Spoko. Ja 6 winów SK i gram teraz potworami. Ostatniego dnia po prostu przebije KP :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jak to będzie? Po wejściu patcha beczki będą zawierać tylko karty z patcha, czy wszystkie, jakie się ukazały dotychczas? Tzn. czy będzie można kupić beczki z patchem LUB z podstawką, tak jak w HS-ie?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Tak jak było. Beczki będą jedne i te same ;). To wszystko co teraz dodają ma stworzyć core set gwinta.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gokish pisze:
Żaba pisze:Redzi odpalili nowego eventa :-) wojnę frakcyjną - to miłe ;-)
ZA SKELLIGE URWA :D

Dlatego teraz gram potworami aby na koniec nabić odpowiednie stronnictwo ;D
Ja z 15 winow wkleilem FOR SEKLLIGE!! :)
Szkoda, ze w trakcie nie pokazuja jak wyglada struktura winow konkretnej frakcji.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:
Gokish pisze:
Żaba pisze:Redzi odpalili nowego eventa :-) wojnę frakcyjną - to miłe ;-)
ZA SKELLIGE URWA :D

Dlatego teraz gram potworami aby na koniec nabić odpowiednie stronnictwo ;D
Ja z 15 winow wkleilem FOR SEKLLIGE!! :)
Szkoda, ze w trakcie nie pokazuja jak wyglada struktura winow konkretnej frakcji.

Wczoraj w kodzie strony procenty było widać. Dziś już nie ma. Póki co SK mocno dostaje po tyłku ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

obejrzyjcie twitcha z kolejną ujawnioną dwudziestką - wersje premium :O kyjan i pasożyt - nie oglądajcie po zmroku :P a uma :O
grafiki są niesamowite - byłem bogaczem a teraz nie mam nic :) zbieramy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jest jakaś nagroda za grę Skellige?

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

ta frakcja która na koniec wygra dostanie legendę premium - odpowiednio lugosa/DJ eXtra. Natomiast przegrani 100 meteorów.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

ale to wystarczy cisnac rankedy czy cos mam kliknac gdzies?

bo z tych dwoch gram tylko krolestwami.

wiadomo co to "spawn a card?"
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Żaba pisze:ta frakcja która na koniec wygra dostanie legendę premium - odpowiednio lugosa/DJ eXtra. Natomiast przegrani 100 meteorów.
Trochę beznadziejnie, bo spolaryzowało to całkowicie grę obecnie. Tylko Skellige i KP. Nuda... Kiedy się to kończy?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Aldean pisze:ale to wystarczy cisnac rankedy czy cos mam kliknac gdzies?

bo z tych dwoch gram tylko krolestwami.

wiadomo co to "spawn a card?"
Spawn a card = RNG wybierz jedną z 3 :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Ze Spawnem, to mam nadzieje, że to jeszcze work in progress, bo w tej chwili tak samo są opisane karty, takie jak Eredin, że masz do wyboru wszystko z Dzikiego Gonu i te nowe karty, gdzie dostajesz do wyboru 3 losowe z jakiejś puli (jak discover w HSie). Co do eventu, to ja nie wiem ile gracie, że nabiliście tylko skoro z tego co mi się wydaję liczą się tylko gry Skellige na królestwa :D . Ja na 6 gier miałem tylko dwie na Skellige.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Pitagoras pisze:Ze Spawnem, to mam nadzieje, że to jeszcze work in progress, bo w tej chwili tak samo są opisane karty, takie jak Eredin, że masz do wyboru wszystko z Dzikiego Gonu i te nowe karty, gdzie dostajesz do wyboru 3 losowe z jakiejś puli (jak discover w HSie). Co do eventu, to ja nie wiem ile gracie, że nabiliście tylko skoro z tego co mi się wydaję liczą się tylko gry Skellige na królestwa :D . Ja na 6 gier miałem tylko dwie na Skellige.


Chłopaki tłumaczyli na streamie. Jak masz np Spawn a silver card. To wylosuje Ci trzy karty i wybierasz jedną więc mamy RNG :D.

Eredin jest opisany tak samo ale ma dopisek prosty, że tylko jednostki dzikiego gonu. Wiele kart ma dopisek jaki rodzaj spawn i gdy nie ma określonych innych warunków to będą 3 losowe karty :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

No nie ograniczenia są napisane i tu i tu, ale Spawn raz daje wybór ze wszystkie, a raz z 3 kart. Oczywiście, wszystko się jeszcze może zmienić do patcha. Ale Eredin ma napisane Spawn a bronze Wild Hunt unit i nie ma żadnej sugestii, że to będą wszystkie możliwe jednostki dzikiego gonu (na przykład "any"), a Isengrim ma Spawn silver Scoiatel unit i też nie ma żadnej sugestii, że 3 lub wszystkie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Pitagoras pisze:No nie ograniczenia są napisane i tu i tu, ale Spawn raz daje wybór ze wszystkie, a raz z 3 kart. Oczywiście, wszystko się jeszcze może zmienić do patcha. Ale Eredin ma napisane Spawn a bronze Wild Hunt unit i nie ma żadnej sugestii, że to będą wszystkie możliwe jednostki dzikiego gonu (na przykład "any"), a Isengrim ma Spawn silver Scoiatel unit i też nie ma żadnej sugestii, że 3 lub wszystkie.

Zobaczymy . W tłumaczeniach przewijało się 3 losowe karty danego typu ;D więc pewnie Eredin będzie miał reworka
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Po napisaniu tego, czytałem reddita i rethaz bardzo dużo dyskutował z ludźmi na ten temat i na razie wygląda to tak, że są tego świadomi, ale uznali że krótsze i prostsze wordingi są ważniejsze. Uznali też, że poznanie działania karty poprzez zagranie jej, a nie tylko tekstem jest legitnym sposobem, kiedy dzięki temu sam pis karty jest krótszy.
Musze mu w tym o tyle przyznać rację, że jak już trochę grasz to nawet nie myślisz o tych tekstach, wiesz, że Eredinowi się otwiera cała lista i tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Pitagoras pisze:Po napisaniu tego, czytałem reddita i rethaz bardzo dużo dyskutował z ludźmi na ten temat i na razie wygląda to tak, że są tego świadomi, ale uznali że krótsze i prostsze wordingi są ważniejsze. Uznali też, że poznanie działania karty poprzez zagranie jej, a nie tylko tekstem jest legitnym sposobem, kiedy dzięki temu sam pis karty jest krótszy.
Musze mu w tym o tyle przyznać rację, że jak już trochę grasz to nawet nie myślisz o tych tekstach, wiesz, że Eredinowi się otwiera cała lista i tyle.

Skrócenie tekstów też milej się ogląda. Chociaż z drugiej strony jak Spawn będzie miało różne ilości i efekty to dla nowych do oglądania słabo :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Te, to jak zagralem 3 x skelige i wy mi wygracie to dostane zlotego lugosa?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:Te, to jak zagralem 3 x skelige i wy mi wygracie to dostane zlotego lugosa?

A w tym czasie ile razy KP zagrałeś? Jak więcej niż SK to popierasz KP :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

ja zagralem 3 razy w ciagu tygodnia, roboty duzo :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ