GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: QQrydza »

Żaba pisze:Nie robię brązów ze skrawków... no cóż można poradzić ;-)
no bronze mi bardzo nie lerzo :( bo ja mam tak ze pacze, widze 11,5k skrawków i jakos mi żal wydać to :D Nawet nie klikam milla juz od 2-3 miesiecy bo moze w hotfixie bedzie 100% zwrotu ; P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Koniec dobrego -= już nie ma premiumek w każdej beczce :cry: :wink: ...

Czy jest jakaś możliwość, żeby ustawić sobie spalanie nadmiarowych ilości zwykłych kart? Obecnie mam np. 3 zwykłe i 1 premium i muszę każdorazowo ręcznie palić jedną zwykłą, bo brakuje skrawków... Jest to po zbóju niewygodne... Macie jakąś radę na to?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

smiejagreg pisze:Koniec dobrego -= już nie ma premiumek w każdej beczce :cry: :wink: ...

Czy jest jakaś możliwość, żeby ustawić sobie spalanie nadmiarowych ilości zwykłych kart? Obecnie mam np. 3 zwykłe i 1 premium i muszę każdorazowo ręcznie palić jedną zwykłą, bo brakuje skrawków... Jest to po zbóju niewygodne... Macie jakąś radę na to?

Przyzwyczaj się ;P
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Niestety nie ma dobrej metody, ja co jakis cxzas przegladam cala kolekcje (bo tez nie pamietam wszystkich premiumek, a przed tym eventem mialem ich juz duzo) i po prostu usuwam nadmiar.

Gokish to prawda ze jak zrobie legende to moj wspolczynik wylosowania jej sie zeruje ?
W ostatnich 30 paczkach nie mialem golda mam 5k pylu, chialbym cos porobic, ale nie chce tracic legendy, ktora powinna mi wpasc ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

-Qc- pisze:
Żaba pisze:Nie robię brązów ze skrawków... no cóż można poradzić ;-)
no bronze mi bardzo nie lerzo :( bo ja mam tak ze pacze, widze 11,5k skrawków i jakos mi żal wydać to :D Nawet nie klikam milla juz od 2-3 miesiecy bo moze w hotfixie bedzie 100% zwrotu ; P

Taki bogaty, a taka sknera :D

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Niestety nie ma dobrej metody, ja co jakis cxzas przegladam cala kolekcje (bo tez nie pamietam wszystkich premiumek, a przed tym eventem mialem ich juz duzo) i po prostu usuwam nadmiar.

Gokish to prawda ze jak zrobie legende to moj wspolczynik wylosowania jej sie zeruje ?
W ostatnich 30 paczkach nie mialem golda mam 5k pylu, chialbym cos porobic, ale nie chce tracic legendy, ktora powinna mi wpasc ;)

Z tego co wiem i patrząc sam po moich 120 paczkach to tak jest. Legenda wypada minimum dla każdego 1 na 40 beczek. Jak w tym czasie coś stworzysz złotego i jebudu od nowa bo masz legendę :D. (zjebane mocno )
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Też obiło mi się o uszy że zrobienie legendy ze skrawków tesetuje poty timer... :-O

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

ja np. jak jest mi cos mega potrzebne i nie mam skrawek to dopiero wtedy usuwam pare kart po skrawki, a calkowity nadmiar usuwam tylko po jakims mega paczu, jak karty warte są pełne skrawki.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ja tworzę legendy ze skrawków tuż po tym, jak mi z beczki dropnie jakaś legenda. Zawsze. Dzisiaj otworzyłem 2 beczki i dwa złotka znalazłem :P :P . Ale że wczoraj też jakaś legenda wpadła, brak skrawków na produkcję nowych legend. Inna sprawa, że brakuje mi ich już tylko kilka...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No to czekam, juz pod 40ta paczke podchodze...

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Ja chyba widziałem gdzieś na Reddicie, że właśnie usunęli pity timer, ale nie jestem pewien. Generalnie wszystko, można przypisać RNG, ale ja tez tak robiłem, że craftowalem po legendzie w beczkach i ostatnio ta "zasada" okazała się o tyle nieprawdziwa, że wypadła mi legenda w drugiej beczce zaraz po wycraftowaniu jednej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

to ma się nijak do pity timera. Pity timer to maksymalna ilość beczek po otwarciu których masz 100% na legendę (liczone od poprzedniej legendy). Nie zmienia to w żaden sposób normalnych % na wylosowanie - po prostu to zabezpieczenie przed mega pechem.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

A ja gram szpionami w niezmienionej formie od chyba 2 miesiecy (wtedy co weszly te KP na armorach) i dalej dziala bez zmian :P wiec tez jakos altow sie oszczedza skrawki jak dalej deckiem da sie swoje ugrac :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Dlatego napisałem, że wszystko można przypisać RNG, jak ci dobrze dropnie. Niemniej przez ostatnie 2 tygodnie craftuje jak chcę, a legendy wpadają dosyć często.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

2 x ktos mi sie poddal 2 x nie zrobiony quest no dzieki super zabawa...
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jestem ciekawy kto by wygral pojedynek na marude roku Gokish czy Qc - obaj w tym temacie sa wybitni :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Po pierwsze - walka do konca

Po drugie - to bez sensu ze jak gosciowi w peirwszej turze Igni kasuje 40 powera ten sie focha a ja mam te denne dzienne questy- ktorych btw nie da sie wymieniac wiec gnije z 5 winow skellige...

Btw bo podawaliscie - mam 645 kart czy li brakuje 200 :P ale mam 11,5k w skrawkach i 5k w kartach "do zmillowania" - w tym 4 legendy czy 3 fringille (dzis kolejna :D)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Na nerfa fringilli bym nie liczył ;-P

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

DARMOWA BECZKA LUDKI ZA OGLĄDANIE OPENA :D (a i tak wolę mistrzostwa w HS'a ;D jednak pod względem oglądania HS > Gwent dalej )
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Żaba pisze:Na nerfa fringilli bym nie liczył ;-P
Moze jej zrobio rewrite :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ