GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: Gokish »

Ciri Nova. Może być nie grana ale pierdziele. Premiumke sobie strzelę
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dawajcie linki geez...
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:Dawajcie linki geez...

Na pierwszym strimie chłopaki podali dokładną informację gdzie pokazane są nowe karty. I nie trzeba łazić jak w przypadku hs'a po pierdylionie stron twitterow itp. OFICJALNA STRONA GWINTA i masz wszystko...
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Poza tym, że niektóre karty mają 3 różne wersje w zależności od wersji językowej strony i nie mówię tu o bazowych punktach :D.
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

https://www.playgwent.com/pl/card-reveals

Redzi twierdzą że nowe karty które spawnują (diskowerują) inne karty są projektowane pod inny tryb gry - zapewne jakąś draft -arenę.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »


Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mam wrażenie, że Gwint obecnie kompletnie zdominowali strzelacze KP. Praktycznie 60 - 70% partii gram przeciwko takim taliom. Zaczyna się robić beznadziejnie #-o #-o ...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Która ranga ? U mnie na 18 jest duża różnorodność. Grają wszystkie frakcję ( gorzej z dowódcami :| )
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

smiejagreg pisze:Mam wrażenie, że Gwint obecnie kompletnie zdominowali strzelacze KP. Praktycznie 60 - 70% partii gram przeciwko takim taliom. Zaczyna się robić beznadziejnie #-o #-o ...

Norma jak w każdej karciance? :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

no popatrzcie najsłabsza frakcja zdominowała grę :D

P.S. zaraz kończy się wojna frakcji i wszyscy nabijają królestwa żeby dostać animowanego D.J. eXtra :mrgreen:

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Czy trzeba wygrac gre zeby liczyc sie do tej wojny frakcji, czy wystarczy zagrac?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

wygrać minimum o 1 grę więcej daną frakcją niż konkurencyjną

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Skad wiecie ze kp wygraja? Licza sie wszystkie gry czy tylko vs skellige? Jaka talia kp najszybciej nabic 4 winy z linkiem prosze xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

przecież na stronie miałeś postęp online :D
https://www.playgwent.com/pl

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

LOL dostałem animowanego Lugosa :mrgreen: :lol2: :lol2: :lol2:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Z czego :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:LOL dostałem animowanego Lugosa :mrgreen: :lol2: :lol2: :lol2:

Fajny pomysl an te bitwy tygodnia. Ale kutfa aby serwery wysadziło? :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

z bitwy frakcji - to powszechny bug - wygrały królestwa a nagroda jest za skelige. sneaki D.J. eXtra :P

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Czyli nie zdazylem wyrobi moich winow kp :P :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:z bitwy frakcji - to powszechny bug - wygrały królestwa a nagroda jest za skelige. sneaki D.J. eXtra :P
Burza już na twitterku tłumaczył, że coś się zjebało. Ale Redsi to spoko ziomki i naprawią dostaniemy DJ'a + darmowy Lugos xd (bo tego nam nie zabiorą :D)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ