GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: QQrydza »

Macie jakies msut have w grze? bo mysle czy by nie uplynnic wszystkiego i nie zacac craftowac kart, bo niczym juz nie wygrywam :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

HMm

L2P maybe ?
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Znowu nowe karty ja pierd..... tempo trochę za wysokie dla mnie.

Dobra poprawka 10 nowych kart i za tydzień areeenka ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jest juz lista nowych kart ?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Jest juz lista nowych kart ?

Na gwentdb.com 10 kart widać typowo arenowe. Może 2/3 zobaczą rankeda
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

jaskier poeta, sabat - być może, morenn counter spell, cerys w diskardzie, triss i yenn też mogą pograć.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Powoli powstaja tech karty na konkretne decki - vernon na scoia - kosmiczny. To samo geralt na monstery.
Niektore ciekawe, niektore bezuzyteczne.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Czyli co 10 nowych kart tylko wyjdzie nic wiecej ? Jesli same zlote to troche do dupy.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

A na cholerę znów nowe karty bez testów itd? Dają arenę + 10 kart starczy.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Tak w ogóle, to te 10 kart ma zamknąć na dobre "Classic set" Gwinta i teraz mają być już duże dodatki lub kampanie (Thronebreaker miał mieć 20 kart).
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wszedl patch i zakonczenie sezonu 1 dzien przed terminem - ida w dobra strone. Ile kosztuje wejscie na arene, bo na start ma sie 3 darmowe, a ile jest normalnie ? Powiem szczerze, ze poziom tam dekow to jest kosmos :D 6 legend i 8 sreber w jednej talii :D

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

arena gwinta jest mega swietna! polecam!
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Ja na razie też mam bardzo pozytywne odczucia. Głównie dlatego, że gra się szybko i lekko. Pomimo tego, że warto się starać o nagrody to mnie gra się lekko, bo i tak się sporo dostanie w zamian no i jeszcze te darmowe wejścia na początek :D. Jedyny problem jest taki, że za te gry nie można ani questów, ani daily robić. Pewnie to zmienią z czasem, a swoją drogą mam wrażenie, że teraz z tą areną to już naprawdę będą tak szybko karty do kolekcji wpadały, że się pewnie okaże, że już nikt nie kupuje beczek za prawdziwy hajs.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Arenka spoko bugów jak zwykle pierdylion ale gra się spoko ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

na pewno lepsza niz HSowa, o mile!
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ja tam nigdy aren nie poważałem zbytnio - totalna losówka i tyle.

Awangarda Vrihedd to totalny op. Nic z nią nie można zrobić. Jest wymieniana w ręce to wzmacnia, wystawiana też wzmacnia. Masakra.
Ostatnio zmieniony 2 mar 2018, o 14:40 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Fajne te areny. Po 5 wygranych się zwracają, przy 4 też nie poczułem się oszukany.

Niestety jest to losowe w opór, nie dość, że ciężko o jakieś synergie, to dużo zmienia też to kto zaczyna. Uważam, że najlepsze karty to takie co pozwalają wymieniać/dobrać karty. Grałem z gościem co dobrał 2 myszoworów i już niewiele mogłem zrobić. Dodatkowo jest mała szansa na kajdany, przez co jak się uda dobrać ze 3-4 karty co zostają na stole to też przeciwnik ma ciepło.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja pierwsza mialem fajna, 2 x dijskra, avalach, myszoworek i ta co banishuje reke :D Jakies Umy, proby traw itd. Mialem chyba 15 zlotych 11 srebrnych 4 brązowe. Tam zrobilem 5 winow potem mi sie juz znudzilo :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

Da sie na telefonie zainstalowac gwinta?
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Na tę chwilę nie - pracują nad tym.

ODPOWIEDZ