GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: Dziedzic »

Oglądanie czego?
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dziedzic pisze:Oglądanie czego?
Strimów Gwintowych. Konto GOG polaczyc z tłiczem. Oglądać strimera który ma dropsy odpalone (i przynajmniej 100 widzów) i jest szansa co 30 minut na 50 pyłu lub 3 beczki :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Gokish, ja nie wiem czy to takie trudne dać linka zamiast wrzucać jakieś mgliste info i potem musieć to tłumaczyć?
https://www.playgwent.com/en/twitch-drops
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Macias pisze:Gokish, ja nie wiem czy to takie trudne dać linka zamiast wrzucać jakieś mgliste info i potem musieć to tłumaczyć?
https://www.playgwent.com/en/twitch-drops
No ba :D w robocie to mi się nie chce sami niech googlujo ;P
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Macias pisze:Gokish, ja nie wiem czy to takie trudne dać linka zamiast wrzucać jakieś mgliste info i potem musieć to tłumaczyć?
https://www.playgwent.com/en/twitch-drops
Gokisha nie znasz ?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gokish zawsze szkodzi ;/

ile trzeba patrzec na to? tzn ja nie patrze tylko se leci, ale ile musi leciec? I czy mi ktos powie w gwincie co i jak dostalem :P ? Bo na twitchu mowi ale mam w to wylatane leci w tle
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

co 30 minut
jak coś dostaniesz to bot redsow pisze do Ciebie wiadomosc
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Jutro na strimie turniejowym dev stream. Mają pokazać resztę kart i dzięki naszym kontrolowany przeciek "nowy wyglą.... ciiii" czyli pewnie nowy wygląd stołu
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

piękne mecze - Life coach 3:0 :P
no i dostałem beczkę za oglądanie.

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

U mnie leciało od 16 dokońca ale żadnych info żeby cokolwiek z dropów doszło.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

dostajesz szept od czat bot redów - pierwszy z tytułem za oglądanie mistrzostw + następny za 5 godzin streamu + kolejne za wygrane beczki - na pewno coś masz - upewnij się że połączyłeś konto - w twiczu ustawienia potem połączenia i tam masz listę na której powinien być GOG.com (na samym dole)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:piękne mecze - Life coach 3:0 :P
no i dostałem beczkę za oglądanie.

no właśnie co do turnieju

Adzik = rzemieślnik laddera grający średnio po 7/8h i to tyle jeżeli chodzi o jego grę. Turniejowo widać słaby bolo.

A Lifecoach Bóg gry :D co on tam nie pograł w tym meczyku i te kombinacje z Iris w ostatniej gierce ja pierdziele. Niech wygra. Darmowy Smoku na propsie ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Mam polaczony, nic nie dostalem, w piatek juz mialem za 5h twitcha ten tytuł niby, a wczoraj właśnie nic. Nie żebym specjanie się tym jarał, ale troche tak smiesznie, jdnym tak drugim siak :)
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dziedzic pisze:Mam polaczony, nic nie dostalem, w piatek juz mialem za 5h twitcha ten tytuł niby, a wczoraj właśnie nic. Nie żebym specjanie się tym jarał, ale troche tak smiesznie, jdnym tak drugim siak :)
To tłumaczyli bot czasami wyślę info czasami zrobi to później. Nie znam nikogo kto np dostał pył/beczki za 30 minut siedzenia :D. GOGOGO LIFECOACH :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

strasznie ch... yen cosplayer udający Pavko Gale :mrgreen:
reszta wystroju mega klimat :D

no i 0:1 dla Frediego... :|

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:strasznie ch... yen cosplayer udający Pavko Gale :mrgreen:
reszta wystroju mega klimat :D

no i 0:1 dla Frediego... :|

Tailbot ograny

Lifecoach zaraz rozpierdolony i to w mega słabym stylu patrząc jak wczoraj grał ;D pograł jak skurwesyn :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

6:0.... no to Freddi rozbił bank :)

Public PTR of the new patch will be available to everyone next week!

http://www.gwentdb.com/news/230-challen ... m-overview

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Uzurpator <3
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Tul
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Bytom/Łódź

Post autor: Tul »

To tłumaczyli bot czasami wyślę info czasami zrobi to później. Nie znam nikogo kto np dostał pył/beczki za 30 minut siedzenia
Ja dostałem pył. Można twitcha odpalić i zminimalizować - wtedy też "nalicza". Na 20h rozłożonego na kilka dni tylko raz udało mi się otrzymać tego typu nagrodę. Rzadko bo rzadko ale leci.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Serwer testowy odpalony można testować i sprawdzać zmian. (PIERDYLION ich jest)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ