GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: smiejagreg »

Nie marudź Gokish :wink: , ja tam wolę to, niż HSa...

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Kij z nagrodami, będą to będą, ale żebym laddera nie mógł grać?!
Ponadto gracze nie będą otrzymywali już nagród za pominięte rangi.
Też bez sensu. Promują w ten sposób szukanie gracza, tylko po to, żeby się poddać na wstępie. I jeszcze to:
Kolejna zmiana dotyczy punktów rankingowych. Od tej pory ilość punktów rankingowych wszystkich graczy po zakończeniu sezonu zostanie zmniejszona o 50% (z wyłączeniem graczy, którzy nie rozegrali ani jednej gry rankingowej w danym sezonie - ilość ich punktów nie ulegnie zmianie). Oznacza to, że zaczniecie nowy sezon z ½ swoich punktów, zamiast ⅓ .
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

smiejagreg pisze:Nie marudź Gokish :wink: , ja tam wolę to, niż HSa...
Ostatnio to ja już wolę Hiroski 3 :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gokish pisze:
Żaba pisze:Gokish przestał grać niechybny znak upadku Gwinta...
ciekawe co wprowadzą w hotfixie ? trzymam kciuki :D
Ja to tam pikuś

Crystylize odpuścił. Pasak podobnie. SuperJJ powiedział, że póki nie wyjdzie hotfix nie będzie streamował Gwinta. Lifecoach billionsy streamuje.

To słabo wygląda :D
Jaka ty jestes maruda ja pier...... ;)
Streamerzy nie streamuja to przestajesz grac? NAprawde zero wlasnego kregoslupa tylko robisz w zyciu to co inni ? :D

100 kart mocno namieszalo w mecie - imho pozerka jest tak mocna obecnie, ze szok i niestety niektore karty mocno niezbalansowane (Iorweth wymuszjacy pojedynek miedzy 2 przeciwnika jednostkami no cmon - ja jeszcze rozumiem jakby wymuszal pomiedzy swoja a przeciwnika)

Natomiast nadal gra mi sie spoko :)

Bardzo fajne dodanie 2 kart - Ciri i Trolla, takie podwojne reno i reno - bardzo duzo mocnych talii na tym powstalo ku mojejmu zaskoczeniu.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Nie Ziemuś po prostu podejście Redsów jest jeszcze bardziej chujowe niż blizzarda :D dlatego nie gram i czekam na ten hotfix.

Zostawić gierkę z pojebanymi bugami na prawie miesiąc? No sorry :D Blizz nawet tak długo się nie opierdala. (Ciri też jest zbugowana wiedziałeś? :D)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja nie wiedzialem bo mało gram :D Ida po moje beczki
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:Ja nie wiedzialem bo mało gram :D Ida po moje beczki
Hotfixa jeszcze nie ma. To beczek też nie :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Oblesne czas wrocic do Hirołsów 3
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:Oblesne czas wrocic do Hirołsów 3

Panie Hiros 3 multiplaja dawno mi się w żadną gierkę tak przyjemnie nie grało. (no poza Metro które teraz przechodzę aby do premiery nowej części zdążyć)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jest fajnie dopoki ktos nie wezmie nekro :P

Nie rozumiem po co mi wybor jednej z 3 kart jak mimo nie posiadania zadnej nowej legendy od ostatnich dwoch dropow kart ciagle dostaje duble ...
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Tru

Nekro tylko fajne w kampanii. PvP to auto przegrana ;d
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

@Gokish mogę zgodzić się z częścią Twoich zarzutów, ale twierdzenie że Bli$$ szybciej i lepiej paczuje Hsa niż redzi jest poniżej poziomu, jakiegokolwiek :-D

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:@Gokish mogę zgodzić się z częścią Twoich zarzutów, ale twierdzenie że Bli$$ szybciej i lepiej paczuje Hsa niż redzi jest poniżej poziomu, jakiegokolwiek :-D

Żaba nie mówię o balansie. Tylko jak jest jakiś zjebany bug z grą czy exploity to oni nie czekają uj wie ile tylko starają się takie rzeczy szybko załatać.

Balans to za miesiąc naprawią nerfiąc worma :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Ostatnia karta zawsze premium!
hype!
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Aldean pisze:Ostatnia karta zawsze premium!
hype!
Tak jest! Choć trochę się usprawiedliwili. Otwieranie beczek z premiumkami - supcio :D ...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Tia i sklep już leży :D a na Gwent Open i tak exploity dopuszczają :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Gokish pisze:Tia i sklep już leży :D a na Gwent Open i tak exploity dopuszczają :D
bo milion ludzi kupuje beki xD
jakie exploity znowu?
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Aldean pisze:
Gokish pisze:Tia i sklep już leży :D a na Gwent Open i tak exploity dopuszczają :D
bo milion ludzi kupuje beki xD
jakie exploity znowu?

Gold stworzony z umy bardzo często nalicza licznik dla Cerys np :D
Coś jeszcze jest z drugą kartą (ta brązowa) tworząca jednostkę ale nie pamiętam co. Redsi się określili, że tego do Gwent Open nie naprawią i będą zagrywki związane z tymi kartami dozwolone ;D


a i z create dalej ludziom wyskakują szpiedzy :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gokish pisze:Tia i sklep już leży :D a na Gwent Open i tak exploity dopuszczają :D
Napisz sobie na czole typowy Polak maruda. Wszystko opada...Myslalem, ze ja nie jestem latwym klientem, ale ty to musisz byc masakra (choc znajac zycie f2f kozak sie wylacza i cichutko wszystko akceptujesz ;)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemuś bo ja ogólnie nie marudzę :D ale jak lecą tak w chuja dać hot fix który i tak nie naprawia. Zostawić exploity bo turniej sorry :D chujowe podejście mają do tej gierki i to mocno a te premium w d.... niech wsadzą od 120 beczek mam całą 1 złotą....
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ