GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: Ziemko »

Gokish, a nie zauwazyles, ze tekst ukrytego sie zmienil, nie wiem czemu mieliby go wycofywac.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Gokish, a nie zauwazyles, ze tekst ukrytego sie zmienil, nie wiem czemu mieliby go wycofywac.
Aby nie płakali maniacy innych nacji, ze maja potwory jednego więcej :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Każdy dostał królową bo obecnie odblokowywujesz ją w wyzwaniach - zastąpiła ukrytego, w pożerce. Ukryty teraz wysysa a nie pożera.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mam dziwna akcje, mam zrobione wszystkie przygody (konczylem przedwczoraj 2 ostatnie, bo zapomnialem, ze nie mam zrobionych elfia i skellige) i nie dostalem dowodcow :/ Co za shit... Napisalem do redsow, ale poki co cisza.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Czym sie rozni wsys od pzoerania.

Czyli muszę zrobic tego questa geraltowego żeby dostać liderke? sad Qc
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

wysysać możesz wrogie jednostki - pożer tylko swoje.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Skad sie biora nowi liderzy?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Z beczek i dustu :-) BTW jakiś stary też mi ostatnio wypadł jako legenda z beczki

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Liderzy mieli nie wypadac? Co to za oszukane CDP :(
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

No złodzieje, wprowadzili daily questy, kolekcja kart prawie pusta nie tak jak w MtG albo HSie ;-P

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Co to za questy mi się pokazują w Potyczce? Np. wygraj KP 5 walk a dostaniesz np. 60 golda? Nigdzie ich - jako nagród - nie ma, jest tylko ten komunikat przez chwilę...

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

dolny lewy róg w menu głównym.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.


Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Sam szukałem z godzinę :-O

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Co z tymi dowódcami ? Jest jakaś inna możliwość niż uzyskanie ich ze skrawków lub beczek?

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Mi Adda wypadła z beczki, Szepczące wzgórza musiałem zrobić sam.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

J.w. z tym że obecnie szepcące wzgórze jest odblokowywane w wyzwaniach

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

czyli jak pcozekam to bedzie za free wszystko :P ?

Gdzie Ty masz to wyzwanie ;P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Początkowe, jak odblokowywujesz dowódców.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ok. Tylko tam mam wszystko zrobione i szepczacych wzgorz gdzie szukac? Moze masz jakis dostep lepszy ;)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ