For Honor

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

For Honor

Post autor: Ziemko »

Ktos planuje ? Ja juz zamowilem w preorderze i jaram sie ta gra niezmienrie w koncu cos dobrego na PS4 :) Wie ktos czy bedzie mozna grac gracze PC z PS4 czy standardowo PC osobno Ps4 osobno ?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Sprzedaj cos o tym, bo ogldam trailery i wyglada jak CoD tylko z mieczami :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Ja zrezygnowaĺem masochizm ala Dark Souls mnie nie interesuje (gra ma być mega skilowa z mnóstwem komb) - singiel nie istnieje... wybieram real ;-P

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Ktos planuje ? Ja juz zamowilem w preorderze i jaram sie ta gra niezmienrie w koncu cos dobrego na PS4 :) Wie ktos czy bedzie mozna grac gracze PC z PS4 czy standardowo PC osobno Ps4 osobno ?
W bete grałeś? Mi po becie się odechciało to kupować :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gra jest bardzo dobra, dla single masz 3 kampanie 3 nacji. Niesamowity klimat, gra jest trudna co z poczatku mnie frustrowalo (przyzwyczajony do wiedzmina i aasasins creeda ze biegne i wszystko morduje) walka jest mocno taktyczno-mechaniczna ale da sie nauczyc. Mi podeszla bardzo i wcale nie trzeba duzo grac - wpadam sobie na jakis 15 min deathmatch i wylaczam konsole.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

I co ziemas, warto to nabywac?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mi sie bardzo podoba, system walki nielatwy, klimat ma niesamowity (jesli ktos przelknie ze 3 cywilizacje z innych lat sie bija ze soba - ja polecam )

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Cos polecisz na poczatek? Chyba chce sie pobawic wikingami, ale jako casual troche sie boje systemu walki i noobienua online xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie graj 1vs1 bo bedziesz sie irytowal, graj teamowe gry najlepiej te z przepychaniem linii (nie pamietam jak sie nazywa).

Odnosnie klas poczatkowych to cala trojka na maksa po lewej stronie jest prosta jak budowa cepa. (rycerz, draug - wiking z dwurakiem, kenshi - samuraj z nodachi)

Przejdz sobie kampanie najpierw to wiele sie nauczysz.

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Dużo się zmieniło? Ja w sumie od sezonu 1 nie grałem. A podobno trochę zmian było i nie wiem czy miejsce na konsoli robić czy nie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie gralem tez od 1 sezonu. Nawet nie wiem kto go wygral.

ODPOWIEDZ