Warhammer: Vermintide II

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Warhammer: Vermintide II

Post autor: Artein »

Zapowiedzieli.
Teaser: https://www.youtube.com/watch?v=bxXonDaGOxA
Pełna zapowiedź 17stego października.

Z ciekawostek, straciło podtytuł "The End Times", czyli fabularnie może dziać się kiedy indziej.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Nie mogę się doczekać. W jedynkę nadal grywamy i jest miodnie. Oby dwójka utrzymała przynajmniej ten sam poziom. Fajnie, gdyby dali nowych bohaterów, których obiecywali dawno temu Gdyby można było jeszcze zagrać 'złą stroną mocy', czyli chaosem, orasami itd, to w ogóle byłaby bajka :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

TYLKO GOBLINY!!!!! ONE ONE
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Jest trailer z gameplayem:
https://www.youtube.com/watch?v=AovSuioMM2w
Dopiero obejrzałem i mam troszkę mieszane uczucia. Chaos zachowuje się jak zombie. Norsemani są strasznie powolni.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Szukam chętnych do grania full teamem. Mam w tej chwili pewną jedną osobę do drużyny i zajętą elfkę i krasnoluda, więc jeśli ktoś planował nimi pograć to z nami nie da rady. W pierwszą część fajnie się grało pełną drużyną, uzupełnianą ludźmi z bordera, a mam spory hype na tą gierkę, więc już rzucam propozycję, zwłaszcza, że ma być dzisiaj release date ogłoszony. Wymagany Discord :) .
Obrazek

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Mógłbym w sumie pograć witch hunterem

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Pewnie będziemy jakoś od 28 grać, chociaż to zależy czy ta beta będzie już normalnie na stronie gry, a nie Vermintide 2 test, bo to za dużo ściągania na mój internet. Moje konto na steamie to piotREKT z avatarem Khaina w avatarze (hehe). Jak będziemy grali to pewnie będę spraszał znajomych, którzy się wyświetlą online na stronie Vermintida.
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Podobno na steam jest jakaś promocja i gra w przedsprzedaży jest za 75zł.
Ale to takie kupowanie kota w worku.

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Gra juz bez NDA wiec spokojnie streamy leca na twitchu.


Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Elegancko ! Ja dzisiaj na bank kupuje i gram ! kilogram !
Obrazek

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Ja właśnie kupiłem grę i chętnie pogram w jakimś teamie.
Moja nazwa konta na Steamie to: Soulferin
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Wysłałem Ci zapke, już nie pamiętam jaki mam tam nick na steamie - Bożedajmiskilla albo Ellpawlako, masz skypa ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Mam Skype. Ok, wieczorem będę w domu to sprawdzę zaproszenia
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Powtórzę swoje ogłoszenie, moje konto na steamie to piotREKT z avatarem Khaina w avatarze. Jak ktoś ma discorda i nie chce grać ani Kerillian ani Bardinem (bo zajęte, raczej na dobre) to można mnie dodać i od jutra mogę zapraszać do gier, jak ktoś będzie wolny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Mam błąd servera, jak jest u Was ? działa ?

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Nie wiem co jest u ciebie, ale może masz ten chyba najpopularniejszy błąd, z którym walczą od tygodnia i zależy od dostawcy internetu chyba. Jeśli to ten problem to słyszałem o dwóch workaroudach, oba kłopotliwe. Odpalić telefon jako źródło wifi, wejść do gry i zmienić neta z powrotem. Druga opcja to samo, tylko użyć jakiegoś osobnego programu, który tworzy jakąś inną sieć i te same stepy. Szczegółów nie znam, bo ja nie mam problemów, ale na forum fatsharkowym są poruszane wszystkie takie błędy i jest duży odzew od devów, ewentualnie jakiś ticket też by pewnie nie zaszkodził. https://forums.fatsharkgames.com/latest
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Jeśli używasz UPC, to problem rozwiązuje wyłączenie ipv6 w routerze (trzeba to ogarnąć albo przez infolinię, albo online).
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ