Warhammer 40000: Conquest LCG

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warhammer 40000: Conquest LCG

Post autor: Ziemko »

Ooooo to zerkne w domu :) Dzieki!

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Niektórych kart w ogóle nie rozumiem - ale niektóre grafiki są zacne :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zapomnialem wczoraj przejrzec, Piotr dowiedz sie kiedy bedzie premiera - cant wait :)

Awatar użytkownika
dziczek
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dziczek »

Siemanko, jesteście pewni że playset to dwie podstawki a nie trzy..?
Nie jestem leszczem, jestem sandaczem :P

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ziemko pisze:Zapomnialem wczoraj przejrzec, Piotr dowiedz sie kiedy bedzie premiera - cant wait :)

Przykro mi ale 15 października premiera :(... ja już grałem - fajnie było :)..
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

To juz na 100%, niedawno byla mowa o 9.10.14

Wiesz to od Galakty?

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Niestety tak. Coś tam jest nie tak na lini z FFG - nie wiem co ale szef Galakty w tą sobotę na regionalsach WHI był nieźle wqurzony....przykro mi że mam złe wieści - ale posłańców się nie zabija! :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ludzie na Galakcie i W40k Conquest pisza o 9.10 i tez niby z Galakta gadali ,wiec nie wiem gdzie jest pies pogrzebany.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Zobaczymy :) czym wcześniej tym lepiej :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Piotr cos ten twoj kontakt z galakty waluje ;) musisz go sprawdzic ;)
tak jak rozmawialismy na temat dodatku do eldritcha. twoj gosc powiedzial ci, ze nie wiadomo kiedy wyjdzie i narazie nie maja w planach tego robic. pare godzin pozniej na galakcie pojawila sie informacja o spolszczonym dodatku juz w zimie :)

na forum pisza, ze conquest bedzie 9.10.2014 (bo taka jest miedzynarodowa data wydania zlokalizowanych wersji) a opoznienia moga wyniknac jedynie z powodu przetrzymania kontenra, transportu, itd. czyli czegos nieprzewidywalnego na co faktycznie nie maja wplywu.

tak jak pisales. czym wczesniej tym lepiej :D
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ja mam informacje bezpośrednio ze sklepu - od sprzedawcy . Tak czy inaczej wczoraj u mnie chłopaki grali już powycinanymi czarno białymi kartami. Ja nie grałem ale mój wspólnik mówi że to będzie hit - pomimo że gra się w sumie małą ilością kart (na razie ) to ilość kombinacji jest spora. Każda karta ma różne wpływy na grę - np. można ją zwyczajnie zagrać za zasoby albo w walce wyrzucić z ręki żeby np. zprewentować dmg. Trzeba dużego stolika bo jest 7 planet - są tokeny jednostek a grafiki są po prostu piękne. Dowódcy mają dwa stage - normalny i ranny . Dużo tego jest ... teraz należy się tylko modlić żeby amerykanom się spodobało - bo nez tego ffg znowu się wycofa po jakimś czasie ....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Nie, no, faktycznie dobre źródło - sprzedawca w sklepie vs informacje od wydawcy :)
Oby wyszło jak najprędzej.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Hm:) To ty chyba nie wiesz jak Galakta wygląda do wewnątrz :)..
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

no nie wiem, ale jeśli sprzedawca wie więcej o produkcie niż wydawca, to gdzieś popełnili błąd :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Polska wersja wydawana jest przez Galaktę na licencji - dyskusja jest bez celowa - może więc skup się na tym co napisałem o grze a nie jakiś bzdur :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Badz mily do innych uzytkownikow, juz Ci tak niezle szlo, juz przez chwile nawet przeslo mi przez glowe, ze znormalniales ;)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

hi hi - nie mogę być przesadnie miły bo moja reputacja ucierpi i co będzie? Poza tym ja tu dostarczam ploteczki z pierwszej ręki a ludzie mi zarzucają że "wałuje" . Niby po co miał bym to robić? Stacha z Galakty znam już kilka lat ,jestem tam co tydzień bo to rzut beretem ode mnie a ja grałem w lidze Inwazji. Kolega poprosił o to żebym o coś zapytał - zapytałem i odpowiedziałem . Może trochę szacunku jednak mi się należy? Takie minimum? Ja wiem że wam młodym wydaje się ,że wam się wszystko należy ale na atak ja zwykle się bronie...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing

deck buldier z opcją drukowania proksów :mrgreen: My już gramy - gra jest super .
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Granie na proxach fuuuuj. Poczekam do premiery.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Czy ja wiem czy tak fuj - zależy jaką masz drukarkę :mrgreen:

Tu masz orginalny AB

http://www.cardgamedb.com/index.php/wh4 ... ck-builder
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ