generator/symulator talli kart

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

generator/symulator talli kart

Post autor: Havelock »

Hej,

Może ktoś z Was znalazł kiedyś to czego szukamy ze znajomymi - potrzebny nam taki symulator decków, gdzie moglibyśmy sami tworzyć talię kart a potem program losowałby te karty. Zupełnie nie chodzi tutaj o stronę graficzną - najlepiej by było gdybyśmy mogli stworzyć np. 200 rekordów, a potem komputer losowałby jeden z nich, a w następnym losowaniu pomijał potrzebne rezultaty.

Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem więc powiem jeszcze że chodzi o to abyśmy mogli sami zrobić talię taką jak w Magii i Mieczu, gdzie sami stworzylibyśmy karty a potem program by nam je losował, podobnie jak w w/w grze.

Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc! :)

Pozdrawiam,
Havelock
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Proponuję napisać na jakimś forum związanych z programowaniem itp, bo napisać coś takiego to jest pół godzinki roboty dla programisty, nawet amatora :P Powinni Ci to zrobić bez problemu :) Sam kiedyś trochę programowałem w gimnazjum i coś takiego to banał :P Jednak już po tych paru latach się nie pamięta więc nie pomogę :?

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Tak zrobimy, dzięki :)
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

ODPOWIEDZ