Sprzedam duży zestaw A Game of Thrones LCG

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Sprzedam duży zestaw A Game of Thrones LCG

Post autor: gervaz »

Sprzedam duży zestaw kart do gry A Game of Thrones LCG. Zebrałem tego sporo, ale niestety nie znalazłem zbyt wielu okazji do grania w kilka osób - tzn. do tego typu rozgrywki, przy którym ta gra pokazuje 100% swoich możliwości. Mam nadzieję, że nabywca lepiej ją wykorzysta. Wszystkie karty są w bardzo dobrym stanie, były i są przechowywane w specjalnych pudełkach firmy UltraPro.
Oto pełny skład tego zestawu
- Core Set x 1
- dodatki deluxe kompletne:
- Lords of Winterfell (Starkowie)
- Kings of the Storm (Baratheonowie)
- Lions of the Rock (Lannisterowie)
- dodatki deluxe niekompletne - 2 kopie każdej karty z dodatku - zamiast 3 kopii
- Lords of the Sea (Greyjoy)
- Princes of the Sun (Martell)
- dodatki małe (w dodatkach oznaczonych jako pierwszy druk niektóre karty były w jednej kopi zamiast trzech, np Raegar Targaryen). W pozostałych każda karta jest w 3 kopiach.:
- Ancient enemies (pierwszy druk)
- Epic battles (pierwszy druk)
- Battle of the ruby fort (pierwszy druk)
- Calling the banners (pierwszy druk)
- Rituals of R'hllor
- Gates of the citadel
- Valar Morghulis
- A roll of a dice
- Secrets and spies
Jakie dokładnie karty są w każdy dodatku, można sprawdzić na tej stronie:
http://www.cardgamedb.com/index.php/GoTCards.html
Całość jest spakowana w wypchanym po brzegi pudełku do Core seta. Oprócz wymienionych wyżej kart, zestaw zawiera wszystkie komponenty z core setu w bardzo dobrym stanie - planszę, figury urzędów, żetony, kilka kart wspierających ród Baratheonów z innych dodatków, kupowanych na sztuki "m.in Mellisandre, Shadow killer, wszelkie instrukcje, oraz wydrukowany plik faq, erraty i objaśnienia do gry ze strony FFG, oraz wspomniane wyżej pudełka.
Całość spokojnie wystarczy na wiele lat grania bez potrzeby dokupywania czegokolwiek.
Chcę sprzedać całość za 450 zł - i prędzej obniżę cenę, niż będę sprzedawał poszczególne karty czy dodatki.
Odbiór osobisty w Warszawie, albo wysyłka paczkomatem (koszt wysyłki 10 zł).

ODPOWIEDZ