Good Loot - licencjonowane akcesoria z uniwersum Warhammera

Moderator: Big Boss M.

Regulamin forum
tematy są usuwane po 30 dniach od napisania w nich ostatniego posta
ODPOWIEDZ
p.zalewski
Plankton
Posty: 3

Good Loot - licencjonowane akcesoria z uniwersum Warhammera

Post autor: p.zalewski »

Chcielibyśmy poinformować Was, że od ponad miesiąca w wybranych Polskich sklepach obecna jest marka Good Loot oferująca m.in. akcesoria związane z uniwersum Warhammer Fantasy Battle oraz Warhammer 40.000. Całą linię produktów można obejrzeć tutaj: https://www.goodloot.pl/brand/games-workshop

Informujemy też, że specjalnie dla użytkowników forum przygotowany został kod zniżkowy na zakup produktów Good Loot w sklepie muve.pl
BPRINCES-KYC-065-FJ-5775


Kod daje 10% zniżki. Należy go wpisać przy rozliczeniu zakupów w specjalnym polu w dolnej części strony. Przy zamówieniach z dostawą do paczkomatów, dostawa jest za darmo :)

Obrazek

Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów – tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i SF jak Star Wars, czy Warhammer. A to tylko przedsmak tego co czeka! Już niedługo w ofercie Good Loot pojawią się kolejne legendarne marki. Tworząc nowe kolekcje koszulek, bluz, toreb, czapek, skarpet, kubków, portfeli, breloków, pasków i innych akcesoriów, chcemy uważnie wsłuchiwać się w głos klientów, by każdy z produktów był unikalny i wyjątkowy, tak jak unikalne i wyjątkowe są uniwersa, które tak wszyscy lubimy.

Warto zaznaczyć, że w Good Loot, poza klasyczną ofertą gadżetów i ubrań kultowych marek popukultury, będą oferowane linie specjalne produktów niedostępnych nigdzie indziej na świecie. Na start, taką wyjątkową, unikatową linią są wysokiej jakości produkty ze świata Warhammer Fantasy Battle oraz Warhammer 40.000 zaprojektowane specjalnie dla marki Good Loot. Zarówno oferta klasyczna, jak i linie specjalne będą cały czas rozwijane.

Na stronie GoodLoot.pl znaleźć można adresy sklepów oraz zawsze pełen i aktualny katalog produktów dostępnych w ofercie.

Zapraszamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych:
Facebook: https://www.facebook.com/GoodLootOfficial/
Instargram: https://www.instagram.com/good.loot/

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Zakupiłem koszulkę. I to nawet nie warhammerową tylko starwarsową (mimo że nawet nie lubię tych filmów:P).

Pierwszy minuch za brak dostępnych XXL-ek. Warhammerowcy to nie szczupli geek-programiści:p
Drugi minuch za brak możliwości przymierzania koszulek bo są zaplombowane i w razie otwarcia nie da się ich zwrócić (jak mi przynajmniej powiedziano w Saturnie)... Więc spore ryzyko na te 80-100zł...
Za to jest elegancko wykonana, mam nadzieję że nadruk się długo utrzyma:) Jak zrzucę do tej swojej (jednak za małej) koszulki parę kilo to się na pewno będzie dobrze prezentować;]
Swoją drogą nie podejrzewałem że w moim wieku będę mieć kiedykolwiek koszulkę marki Disney :mrgreen:
Mam nadzieję że pojawi się więcej koszulek z GW, te co są do mnie niestety nie trafiają:(

Awatar użytkownika
Dark Kluku
Wałkarz
Posty: 95
Lokalizacja: Podkowa Leśna

Post autor: Dark Kluku »

Większe rozmiary koszulek poproszę i więcej wzorów z fantasy warhammera :lol2:

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Nie zauważyłem wymiarów na żadnym przedmiocie. Dobrze by było je poznać jeśli koszulek nie da się przymierzyć przed zakupem.

ODPOWIEDZ