TerenyDoGier - pełna oferta w Polsce i info o promocjach

Moderator: Big Boss M.

Regulamin forum
tematy są usuwane po 30 dniach od napisania w nich ostatniego posta
ODPOWIEDZ
TerenyDoGier
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Re: TerenyDoGier - pełna oferta w Polsce i info o promocjach

Post autor: TerenyDoGier »

Dziś mam dla Was specjalna ofertę - wyprzedaż prototypów, sklejonych, niepomalowanych zestawów Laser Cut w skali 15 i 28 mm.

Obrazek
Zestaw 1 - 15 mm Miasto I - 7 budynków. Cena z wysyłką kurierem 191 zł

Obrazek
Zestaw 2 - 15 mm Miasto II - 6 budynków. Cena z wysyłką kurierem 182 zł - Sprzedany!

Obrazek
Zestaw 3 - 15 mm Miasto III - 7 budynków. Cena z wysyłką kurierem 236 zł

Obrazek
Zestaw 4 - 15 mm Miasto IV - 6 budynków. Cena z wysyłką kurierem 182 zł

Obrazek
Zestaw 5 - 28 mm Wioska I - 4 budynki. Cena z wysyłką kurierem 180 zł

Obrazek
Zestaw 6 - 28 mm Wioska II - 4 budynki. Cena z wysyłką kurierem 148 zł - Sprzedany!

Obrazek
Zestaw 7 - 28 mm Wioska III - 4 budynki. Cena z wysyłką kurierem 148 zł

Obrazek
Zestaw 8 - 28 mm Miejski Mix - 6 budynków. Cena z wysyłką kurierem 252 zł

Obrazek
Zestaw 9 - 15 mm Wioska I - 6 budynków. Cena z wysyłką kurierem 224 zł

Obrazek
Zestaw 10 - 15 mm Wioska II - 6 budynków. Cena z wysyłką kurierem 224 zł

Obrazek
Zestaw 11 - 15 mm Wioska III - 6 budynków. Cena z wysyłką kurierem 260 zł

Obrazek
Zestaw 12 - 15 mm Wioska IV - 4 budynki. Cena z wysyłką kurierem 131 zł - Sprzedany!

Obrazek
Zestaw 13 - 15 mm Spalona Wioska - 8 budynków. Cena z wysyłką kurierem 113 zł - Sprzedany!

Obrazek
Zestaw 14 - 15 mm Wioska V - 8 budynków. Cena z wysyłką kurierem 164 zł

Obrazek
Zestaw 15 - 15 mm Wioska VI - 4 budynki. Cena z wysyłką kurierem 80 zł

Obrazek
Zestaw 16 - 15 mm Zrujnowane Miasto I - 9 budynków. Cena z wysyłką kurierem 215 zł - Sprzedany!

Obrazek
Zestaw 17 - 15 mm Zrujnowane Miasto II - 13 budynków. Cena z wysyłką kurierem 251 zł - Sprzedany!

Obrazek
Zestaw 18 - 15 mm Zrujnowane Miasto III - 12 budynków. Cena z wysyłką kurierem 269 zł - Sprzedany!

Obrazek
Zestaw 19 - 15 mm Zrujnowane Miasto IV - 12 budynków. Cena z wysyłką kurierem 251 zł - Sprzedany!

Obrazek
Zestaw 20 - 15 mm Zrujnowane Miasto V - 8 budynków. Cena z wysyłką kurierem 218 zł - Sprzedany!

Jeśli interesuje Was któryś zestaw - zostawcie nam wiadomość.

Zapraszamy!

TerenyDoGier
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: TerenyDoGier »

Wczoraj do naszej oferty trafiły nowe wersje Magicznego Lasu, teraz opartego na odlewach z żywicy. Nowe Magiczne Lasy dostępne są jako zestaw oraz jako pojedyncze modele:

Obrazek
Zestaw Magiczne Lasy

Obrazek
Magiczny Las - Statua

Obrazek
Magiczny Las - Głaz Rytualny

Obrazek
Magiczny Las - Sanktuarium

Obrazek
Magiczny Las - Zagubiona Droga

Zapraszamy!

TerenyDoGier
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: TerenyDoGier »

Obrazek

Dzień Dziecka już za progiem. Z tej okazji postanowiliśmy dać naszym klientom prezenty! Każdy kto do niedzieli, 4 czerwca złoży w naszym sklepie zamówienie przekraczające pewną kwote otrzyma od nas darmową makietę. Oto progi:

Zamówienie od 100 do 199 zł - Wzgórze Natural gratis
Zamówienie od 200 do 399 zł - Wiejski domek gratis, w skali 15 lub 28 mm (wybór klienta)
Zmówienie od 400 zł - Jeszoro DeLuxe gratis, w skali 15 lub 28 mm (wybór klienta)

Oprócz tego obniżyliśmy ceny kilku makiet Laser Cut - szczegóły znajdziecie w dziale Promocje naszego sklepu.

Zapraszamy!

TerenyDoGier
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: TerenyDoGier »

Obrazek

Cześć.

Wystartowaliśmy naszą pierwszą akcję crowdfundingową - Maty trawiaste do systemów figurkowych.

Maty trawiaste są na naszym rynku praktycznie niedostępne. Dobra mata jest jednym z podstawowych akcesoriów towarzyszących grom figurkowym. Zwyczajny stół, dwie zsunięte ławki szkolne czy po prostu kawałek podłogi po przykryciu matą stają się atrakcyjną areną zmagań naszych miniaturowych armii. Mata nadaje naturalnego wyglądu polu bitwy, i dobrze dobrana idealnie komponuje sie z makietami.
Na rynku jest wiele mat drukowanych - i choć wyglądają fajnie, to wielu graczy pyta o maty trawiaste.

Nasze maty nie powstają w chińskiej drukarni. Powstają w naszej pracowni, gdzie na podstawę naklejamy trawkę statyczną. Efekt jest wspaniały - trawka pięknie i naturalnie stoi, zaś maty świetnie komponują się z makietami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem - i jego wsparcia:)

https://wspieram.to/maty_od_TDG

Z góry dziękujemy!

Awatar użytkownika
Grzesiek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Grzesiek »

Witam,

Zlozylem zamowienie i zrobilem przelew, a takze wyslalem maila juz w zeszlym tugodniu, do tej pory nie mam zadnej odpowiedzi, czy moge prosic o wiadomosc?

Pozdrawiam

TerenyDoGier
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: TerenyDoGier »

Grzesiek pisze:Witam,

Zlozylem zamowienie i zrobilem przelew, a takze wyslalem maila juz w zeszlym tugodniu, do tej pory nie mam zadnej odpowiedzi, czy moge prosic o wiadomosc?

Pozdrawiam

Witam.

Prosze na pw wysłać numer zamówienia - wyjaśnimy co się z nim dzieje.

TerenyDoGier
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: TerenyDoGier »

Obrazek

Witajcie w kolejnej Promocji.

Tym razem obniżamy ceny makiet i zestawów Gotyckich.

Szczególnie zwróćcie uwage na nasze ulepszone gotyckie budynki - tylko teraz w cenie budynku nieulepszonego!

Wszystkie produkty promocyjne znajdziecie jak zwykle tutaj:

http://terrains5u.nazwa.pl/sklep/promocje

Promocja trwa do środy, 16 maja.

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Zamówiłem górkę i kilka lasów już dawno ale dopiero niedawno używałem ich po raz pierwszy.

Same drzewka wyglądają ok jednak nie polecam bo się sypią. Gąbka z drzew odpada i kruszy się.

Natomiast podstawki pod drzewka są zrobione porządniej. Tak samo górka jest solidna i ładnie wygląda.

Pozdr
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

TerenyDoGier
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: TerenyDoGier »

Flinsh pisze:Zamówiłem górkę i kilka lasów już dawno ale dopiero niedawno używałem ich po raz pierwszy.

Same drzewka wyglądają ok jednak nie polecam bo się sypią. Gąbka z drzew odpada i kruszy się.

Natomiast podstawki pod drzewka są zrobione porządniej. Tak samo górka jest solidna i ładnie wygląda.

Pozdr
Witam.

Pewne sypanie się gąbki jest zawsze - nadmiar nie zawsze uda się prawidłowo usunąć w warsztacie.
Najlepiej będzie jeśli wyślesz mi zdjęcia tych drzewek (mail poszedł na priv) - może się trafiły jakieś trefne, wtedy wyślemy nowe.
Aha, i na priv podaj mi proszę szczegóły zamówienia - na przykład numer, lub imię i nazwisko na jakie było zamówienie.

ODPOWIEDZ