WoCH, Gobliny i Skaveny

Moderator: Big Boss M.

Regulamin forum
tematy są usuwane po 30 dniach od napisania w nich ostatniego posta
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
og_wolf
Warzywo

WoCH, Gobliny i Skaveny

Post autor: og_wolf »

Hej! Pomagam kumplowi pozbyć się modeli. Może ktoś będzie zainteresowany. ;)
Pod linkiem zdjęcia i arkusze ze spisem i z orientacyjnymi cenami. Jeśli czegoś nie ma w arkuszu ale jest na zdjęciach to prawdopodobnie jest niedostępne. Ale zawsze warto pytać.

https://drive.google.com/drive/u/0/fold ... nL08A7VLKo

Kumplowi zależy aby pozbywać się modeli większymi partiami. A ja też nie chcę się zajebać z pakowaniem i wysyłaniem. Pojedyncze modele raczej nie wchodzą w grę. Oddziały raczej większe. No i komplety raczej pozostają spójne (tj. oddział 20 z FCG idzie na 1 raz. Jeśli w tej 20 byłyby 2 FCG to możemy pomyśleć o podziale).

Po małe zamówienia zapraszam tylko osobiście (Warszawa, Mokotów, Plac Trzech Krzyży, Gentelmens Club, czasami Otwock u Kołaty). Większe pakuję tak, że filigran wytrzymałby kuriera grającego w piłkę paczką i wysyłam InPostem czy czym tam dusza zapragnie. A przy tych naprawdę dużych zapraszam do dyskusji o cenie.

PS Zapraszam do kontaktu przez Discorda (og_wolf#6365). Tutaj staram się zaglądać ale nie przychodzą mi maile z powiadomieniami więc będą opóźnienia.
PS2 Jak wspomniałem na początku - to modele znajomego. Transakcje będą zatwierdzane przez niego więc z góry proszę o cierpliwość.
Discord: og_wolf#6365

MarekC
Plankton

Post autor: MarekC »

Poszło PW!

Dziedzic
Chuck Norris

Post autor: Dziedzic »

pw
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

ODPOWIEDZ