Zasady podforum "Wymienię"

Moderator: Big Boss M.

Zablokowany
Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Zasady podforum "Wymienię"

Post autor: Fanatyk »

Zasady podforum "Wymienię".

1.Podforum "Wymienię" jest częścią forum Border Princes i podlega wszelkim zasadom nałożonym przez administrację.

2. Jako że jest to podforum na którym są ogłoszenia, Border Princes zaznacza że nie pośredniczy w żaden sposób pomiędzy sprzedawcą a nabywcą a tylko udostępnia miejsce na wyświetlanie ogłoszeń.

3. Jeżeli oferta wymiany została wypełniona, proszę poinformować o tym w temacie. W przeciągu 72 godzin zostanie on wówczas wykasowany. To samo tyczy się anulowania wszelkich ofert.

4. NIKT nie ma prawa obrażać użytkowników na tym forum, wyzywać od oszustów albo namawiać do obrażania itd itp. Za takie rzeczy będę słał info do adminów. To jest poważne miejsce wymiany a i pieniądze nie małe. Zasady trzech podforów które są w dziale Handel/Wymiana to "Każde pieniądze są ważne".

5. Jeżeli kupujesz coś co może być z poprzedniej edycji,innego systemu niż podstawowe trzy (WFB,40k,LoTR) proszę zamieść zdjęcie produktu. Jeżeli sprzedajesz nie naruszoną figurkę wtedy zamieść jej producenckie zdjęcie, jeżeli sprzedajesz coś co naruszyłeś, zrób tej figurce zdjęcie. Jest to po to aby uniknąć wszelkich nie porozumień.

6. Linki z innych stron są mile widziane.

7. Ingerencja moda będzie minimalna - nie prowokujcie żebym wyszedł z jaskini do was. Kultura, miła atmosferka - o to nam chodzi.

8. Nie jestem prawnikiem więc nie posłużę się kodeksami prawnymi ale jeżeli czujesz się oszukany - my nie możemy Ci w tym pomóc. Możesz mi o tym powiedzieć a ja mogę co najwyżej przyjrzeć się transakcji ale nic poza tym. Żadne zwroty z naszej strony nie wchodzą w rachubę.

9. Proszę pamiętać że wymiana "towar za towar" podlega prawom Rzeczpospolitej Polskiej. W razie problemu proszę zwrócić się do kodeksu cywilnego.

10. Obowiązuje zakaz "upowania" tematów, jeżeli od poprzedniego posta nie minęło 14 dni lub nie wystąpiła zmiana oferty .

Zastrzegam sobie prawo do zmiany tego regulaminu.
Wszelkie uwagi na temat forum proszę wysyłać na PW albo na moje gg. Wszelkie uwagi na mój temat proszę kierować do administracji.

Przykładowe ogłoszenie, nie chce wymienić tego towaru:

1. Wymienię orc warbossa na wivernie, może być wypakowany z pudełka, może być sklejony, może być malowany, stan dobry (tutaj kupiec mówi jaki jest stan obiektu kupna jest wymagany) na slanna nowoedycyjnego o podobnym stanie.

2. Orc Warboss on Wivern i Slann VI edycja (tutaj kupiec pokazuje co chce wymienić, ja sam bym teraz wkleił zdjęcie azhaga staro edycyjnego gdybym sie w pore nie zorientował).

3. Kontakt:
staszek@flaszek.pl
GG: 0000000
Miejsce zamieszkania: Żyrardów, możliwy odbiór osobisty (to pozostawia kontakt z potencjalnym sprzedawcą i upewnia go że może odebrać towar jeżeli mieszka albo będzie w mieście w pewnym czasie).

Pozdrawiam

Pozdrawiam
Fanatyk
Zasady na dzień 19.12.2006

Zablokowany