Psy Wojny - ogólnie.

Dogs of War

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

BOGINS pisze:Mi teraz shino powiedział że mogę...
:oops: zl zrozumialem pytanie.. chodzilo mi o to, z e wogole mozesz wstawic go mimo, ze zasady do slayerow juz sa uniewaznione.... w dogsach oczywiscie nei mozesz gdyz nie wiadlomo co malby zajmowac.

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

A ja mam pytanko o save'a smoka Asarnila - w "army booku" nie znalazłem na jego temat żadnej informacji, a Army Builder pokazuje że ma na 3+. Wszystkie smoki mają tyle domyślnie, coś przeoczyłem, czy AB podaje bzdety i smok nie ma żadnego save'a? (co by trochę głupie było)

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Nordri pisze:A ja mam pytanko o save'a smoka Asarnila - w "army booku" nie znalazłem na jego temat żadnej informacji, a Army Builder pokazuje że ma na 3+. Wszystkie smoki mają tyle domyślnie, coś przeoczyłem, czy AB podaje bzdety i smok nie ma żadnego save'a? (co by trochę głupie było)
Trza czytać FAQ Direwolfa :)

Q. Does Asarnil's Dragon have an armour save?

A. Yes, 3+ Scaly Skin save like most Dragons.
S. US White Dwarf #258 page 41
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

Halfling Hot Pot:
hity o sile 3, pod dziurką o sile 6. te i te bez Save'a.
pytanie: czy wszyscy, którzy oberwą, dostają K3 Woundy, czy tylko ten koleś pod dziurką? Dość niejasno jest to opisane w zasadach Hot Pota, prosiłbym o uściślenie.

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

GreatTaurus pisze:Halfling Hot Pot:
hity o sile 3, pod dziurką o sile 6. te i te bez Save'a.
pytanie: czy wszyscy, którzy oberwą, dostają K3 Woundy, czy tylko ten koleś pod dziurką? Dość niejasno jest to opisane w zasadach Hot Pota, prosiłbym o uściślenie.
"Hits are resolved at S3, with no armour save allowed. The model under the hole of the template suffers a Strength 6 hit, with no Armour save allowed, which causes D3 wounds."

Dla mnie napisane jest wyraźnie i nie mam wątpliwości, że K3 ran tylko pod dziurką.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

no właśnie, acz spotkałem się już z inną interpretacją (np w ArmyBuilderze), dlatego chciałem się upewnić.

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

GreatTaurus pisze:no właśnie, acz spotkałem się już z inną interpretacją (np w ArmyBuilderze), dlatego chciałem się upewnić.
Kolejny przykład na to, że Army Builder to nie wyrocznia i trzeba uważać.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Husiat
Wodzirej
Posty: 734
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Husiat »

Wie ktoś może skąd da się zdobyć statystyki i w ogóle listy do bohaterów specjalnych od DoW?
:roll:
Bum...!

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

W Warhammer Chronicles 2003. Z tego widziałem na Cytadeli mają tylko wersję z 2004.

A ja sobie właśnie kupiłem Imrika na smoku, wywalam samego Imrika, wstawiam Dragon Princa i mam Asarnila jak się patrzy. Do tego co mam dokupię jeszcze tylko pudło jazdy imperialnej i mam armię na 1000 punktów. :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

heh... kusi mnie coraz bardziej ta armia...a to przez jej możliwości... można ją złożyć jak sie chce i dobrać to co sie najbardziej podoba (krasie+ogry+gigant+ciężka i lekka kawa... heh... się rozmarzyłem aż...) gdzie można znaleźć aktualne zasady do tej armii?

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »


Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Fajnie taki gigant musi wyglądać po środku armii krasi...:P

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

Dla krasnoludów to on akurat nie może pracować (ma wymienione 6 armii - Imperium, Mroczne Elfy, Wampiry, Tomb Kings, Skaveni i Dogs of War), ale do krasi można wrzucić na przykład jakąś kawalerię, albo jeszcze więcej armat (bo w rarach) :)

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Husiat pisze:Wie ktoś może skąd da się zdobyć statystyki i w ogóle listy do bohaterów specjalnych od DoW?
:roll:
Mam to w postaci skanów, ściągnąłem kiedyś z jakiejś strony internetowej. Zasady do 5 bohaterów (Mydas the Mean, Lucrezzia Belladonna, Borgio the Besieger, Ghazak Khan i Lorenzo Lupo). Wrzucajcie tu albo na PM swoje maile to powysyłam chętnym jutro lub pojutrze.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Nordri pisze:Dla krasnoludów to on akurat nie może pracować (ma wymienione 6 armii - Imperium, Mroczne Elfy, Wampiry, Tomb Kings, Skaveni i Dogs of War), ale do krasi można wrzucić na przykład jakąś kawalerię, albo jeszcze więcej armat (bo w rarach) :)
Armaty krasiowe + armaty z DoW. SUPER!!! A tak na serio to kawa może się przydać krasiom, byle by nie była to kawa po to, żeby odwracać uwagę przeciwnika. Jak już wrzucać jako rare'a kawę, to niech ona coś robi, a nie tylko ucieka w ramach zabawy w kotka i myszkę... :wink:
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

chciałem kiedyś giganta do moich krzatów żeby zwiekszyć średnią wzrostu w armii ale buce z GW zabronili... no i teraz mam na oku ogry albo ciężką kawalerie własnie... tak żeby zwiększyc mobilność i silę uderzeniową :)

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

Pike of Remas: mogę dać Paymasterowi? jeśli tak, to czy mogę jeśli jest konno?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

taktak

Awatar użytkownika
Bladeweaver
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Wrzeszcz

Post autor: Bladeweaver »

Witam czy w armii DoW mogę wystawić Dark Emissary na zasady limited?
Draconis - Wejherowski Klub Gier Bitewnych

Kiss my shiny metal ass !!!

Obrazek

Awatar użytkownika
Husiat
Wodzirej
Posty: 734
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Husiat »

Właściwie zawsze to zależy od organizatora i wypada się spytać czy jednostki Albionu są dopuszczone do armii DoW.
I zazwyczaj są, ale to już kwestia tego, jak organizatorzy uznają.
A do innych armii niż DoW rzadko dopuszczają takie jednostki... :wink:
Bum...!

ODPOWIEDZ