Galeria

Dogs of War

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Przeglądałem inne forum i znalazłem bardzo ciekawą armię ;)

http://warhammer.org.uk/PhP/viewtopic.php?t=26480
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

fajne fajne ale armia DoW najmniej wystepuje w WH40k:((

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

nie rozumiem twojej wypowiedzi
chyba że chodzi ci o to że dogsów nie ma w 40K ?

Awatar użytkownika
Husiat
Wodzirej
Posty: 734
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Husiat »

Jagal: modele bardzo ładne, no i z pomysłem, ale kupa forsy w nie włożona. Powiem szczerze że armia robi wrażenie. :wink:
Już niedługo zacznę wklejać kolejne zdjęcia halfingów, jest ich już około czterdziestki i zaczynam kombinować 8)
Bum...!

Awatar użytkownika
Husiat
Wodzirej
Posty: 734
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Husiat »

Przerzucam to do jednego tematu, coby forum nie zasmiecac... :wink:


Od długiego czasu przymierzałem się do stworzenia armi halfingów. W końcu figurki czterech halfingów FCG były moimi pierwszymi w życiu i nadal je posiadam. Dlatego też zakładam coś w rodzaju projektu mojej nietypowej armii grubasów. :wink:
Tak więc począłem szukać co nieco modeli, potem zakupiłem dużš ilość u użytkownika tego forum, a następnie dokupiwszy jeszcze kilka mogę z radością przyznać, że to już jest coś. Dlatego zakładam mały projekt, w którym na początku malując to co mam, a MOŻE z czasem dokupując kolejne modele, ukażę swoją wizję armii halfingów opartej na Army Liście DoW. Na sam początek wgląd na rozpiskę którą pod to ułożyłem. 1000p to dla mnie jak na razie wystarczająco dużo zabawy i myślę że na razie chwila przerwy na malowanie :wink:



Paymaster @ 71 Pts
Heavy Armour; Shield; Longbow

Hireling Wizard @ 140 Pts
General; Magic Level 2
Dispel Scroll [25]
Mage's Tome [20]

10 Crossbowmen @ 80 Pts

10 Crossbowmen @ 80 Pts

3 Leadbelchers @ 165 Pts
Light Armour

3 Ironguts @ 154 Pts
Great Weapon; Ogre Club; Heavy Armour; Musician

10 Mengil Manhide's Manflayers @ 363 Pts
Great Weapon; Repeater Crossbow; Heavy Armour; Standard; Musician



Oczywiście paymaster idzie się kryć do jakiegoś lasu, a mag jak to mag idzie do kuszników. Reszta chyba nie muszę wyjaśniać. Przyznam, że nigdy jeszcze tą rozpiską nie grałem ale wróżę sobie na pewno przyjemną grę, a może nawet zdobędę parę punktów. Ale koniec gadania, teraz pora na same modele. A oto i wgląd na całą armię:
Obrazek
Z przodu bohaterzy: Kucharz-Mag, Wojownik-Paymaster oraz Złodziej-Captain, narazie nie używany :wink: . Po bokach kusznicy, a hot poty to Ledbelcherzy (jeszcze nie zaopatrzyłem się w podstawki ogrów aby je na nich umieścić :( )

A tak prezentują się pojedyńcze, pochlapane przezemnie farbą modele (bo inaczej poziomu mojego malowania nazwać nie można :wink: ). Ten z mieczem to Mengil, z tyłu jego Manflayersi :wink: :lol: :
Obrazek


Od razu też zaprezentuje mojego paymastera, którego być może wystawie w konkursie BP (oczywiście jeżeli zobaczywszy pierwsze prace nie spadne z krzesła. Wtedy się wycofam od razu). To na razie tylko konwersja, zobaczymy co będzie jak się postaram i go pomaluje.... :roll: :wink:
Obrazek
Obrazek

No a teraz czas zabrać się do pracy i zacząć malować te figurki. :wink:
Ostatnio zmieniony 14 maja 2007, o 14:46 przez Husiat, łącznie zmieniany 1 raz.
Bum...!

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Super projekt! Nic tylko gratulowac :D Też chciałem kiedyś coś takiego wykona, niestety się nie udało. Z jakich firm masz modele halflingów?

Awatar użytkownika
Husiat
Wodzirej
Posty: 734
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Husiat »

No wiec coś tam pomalowałem, coprawda kiepski w to jestem ale pokazać pokaże choćby dla samej konwersji... :wink:
Obrazek
Obrazek
To będzie Paymaster... :twisted:
Bum...!

Awatar użytkownika
Taraś
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Łęczna-Moria ADF

Post autor: Taraś »

Gdyby nie ohydna podstawka było by spoko :) proponuje przykleić wikolem najlepiej suchy piasek po wyschnięciu wikolu spodkładować na bestial brown po wyschnięciu np dwarf flash drybruschem i na koniec bleached bonem tak samo na koniec trawka statyczna i jest super podstawka :D :wink:

Awatar użytkownika
Husiat
Wodzirej
Posty: 734
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Husiat »

Taraś pisze:Gdyby nie ohydna podstawka było by spoko :) proponuje przykleić wikolem najlepiej suchy piasek po wyschnięciu wikolu spodkładować na bestial brown po wyschnięciu np dwarf flash drybruschem i na koniec bleached bonem tak samo na koniec trawka statyczna i jest super podstawka :D :wink:
Halfing jeszcze nie skończony zapomniałem napisać :wink: Brakuje jeszcze sztandaru no i podstawki, tą zrobiłem już po drodze, bo była posypka już nasypana jak kupowałem całą figurke... :wink:
Bum...!

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

coś mi się wydaje że ten temat trochę zasechł... czy naprawdę nikt nie maluje dow?

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

jak tylko będę miał figsy i coś pomaluje to wrzucę ale uprzedzam że nie maluje za dobrze :roll:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

nie szkodzi... :-.
chętnie obejrzę wszystko co z DoW związane... malowanie, konwertowanie itd...

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

ja dzis zaczalem konversje kusznikow z hg z 5ed do empire ;D ...ja zrobie oddzial to pokaze foty ;)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

i jak idą prace z kuszolami? może jakieś focisze :?:

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

ja kończe maga robić to też może fotki wrzucę

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Vincent pisze: może fotki wrzucę
a może nie może tylko na pewno? ja już nie mogę się doczekać :^o

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

muirfin pisze:i jak idą prace z kuszolami? może jakieś focisze :?:
zapomnialem..postaram sie wrzucic na dniach ;) ...teraz mam robote...robie urodzinowe poprawki i podstawke na manfredzie konnym kumpla ;] ale chlopak zaczyna dobrze wygladac ;D ...i moglem w koncu zrobic podstawke z lawa...jak an pierwszy raz wyszlo bardzo milo imo ;D

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Witam, oto towarzysz norsman , narazie jeden na zachętę :D taki stary, starszy odemnie , kiedyś jak skończe to pokaże resztę. Do middenlandu zazwyczaj, czasami także jako dow ale w końcu to norsman :

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

przepiękna figurka \:D/ czekam na kolejne prace... oklasky =D>
jedyna rzecz do której bym się przyczepił to tarcza... ale chyba trochę marudzę? norsmenię? :lol2:

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Kolejni towarzysze broni, trochę wolno to idzie ale coż, patrzajcie: :wink:

Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ