dodawanie dow

Dogs of War

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
voodooml
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

dodawanie dow

Post autor: voodooml »

jak w 7, 8 ed. dodaje sie dow? jednostki, postacie do normalnych armii.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

w 8 ed. nie ma czegoś takiego jak Dogs of War czy RoR więc nie można dodawać tych jednostek do żadnej armii.
W 7 ed. można było wynajmować jednostki DoW/RoR jeśli dana armia miała zapisaną taką możliwość w AB. Wtedy wystawiało się je zazwyczaj jako jednostki Rare (zgodnie z opisem jednostki).
Obrazek

voodooml
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: voodooml »

szkoda...

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Nom... Malakai i Long Drong Slayer Pirates mi się marnują zamiast być głównym elementem moich krasnoludzkich rozpisek :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

to największe kurewstwo jakie GW mogło zrobić graczom DoW bo przecież w chuj osób jednak to grało... w chuj osób kupiło te figurki, farbki żeby to pomalować, podręczniki... itd... a tutaj taki numer GW wykręciło... do tego część figurek jest nadal dostępna przez internet... To jest dla mnie jedna z większych głupot jakie zrobiło GW, wycofanie DoW.
Najpierw spieprzyli tą armię punktowo że nikt tego nie chciał kupować, a teraz całkowicie zlikwidowali. Ale może wróci ta amia kiedyś...

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

też mam Malakaia :) śliczna figurka dla mnie cudo, ale pograć to tylko w domu na homerules da się, szkoda, chociaż czasami odświeżam ją z pudełka.
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Peroox
Mudżahedin
Posty: 204

Post autor: Peroox »

Czy Imperium na 7 ed może wynajmować jakieś jednostki?
Nigdzie w booku tego nie znalazłem, ale gdzieś czytałem, że pancernych husarów z Kislevu można stosować w Imperium jako rara.
For Sigmar and the Empire!

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

W AB Imperium masz zapis (32 str.), iż możesz wystawiać jednostki DoW.

@ Kefas
Święte słowa. Jednakże nie tylko z DoW GW tak postąpiło. Ja mam jedynie nadzieję, że skoro w FW wraca ChaDecja, to może i Psy wrócą... kiedyś ;) W końcu nadzieja umiera ostatnia. Tą nadzieję podsyca we mnie postać Leopolda, który pojawił się w tym nowym dodatku FW.
Obrazek

Awatar użytkownika
Peroox
Mudżahedin
Posty: 204

Post autor: Peroox »

Może ktoś dać skan tych stron. Niestety w moim na 32 i 33 jest jeden wielki obrazek
For Sigmar and the Empire!

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Otwierasz Podręcznik Imperium tam gdzie masz listę armii (koszy punktowe oddziałów itp.). Przeskakujesz do części poświęconej jednostkom rzadkim (rare units) i tam masz kilka sów odnośnie DoW.
Obrazek

Awatar użytkownika
Peroox
Mudżahedin
Posty: 204

Post autor: Peroox »

Mam jakąś dziwną wersję 7ed. Na moich rar jednostkach nie widzę żadnych słów o DoW, lecz podejrzewam, że masz rację.

Na stronie z rarami mam tylko:


-JEDNOSTKI RZADKIE
BICZOWNICY

PIEKIELNIK


WYRZUTNIA RAKIET

CZOŁG PAROWY.

W takim razie zwrócę się do Imperialnej braci o kopie tej strony z DoWem. Dzięki za pomoc.
For Sigmar and the Empire!

ODPOWIEDZ