A moze jednak monster truck ;) 2500 pt

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Re: A moze jednak monster truck ;) 2500 pt

Post autor: Alister »

Nawet mimo ze dostaly stompa?

Kazzzz
Wałkarz
Posty: 75

Post autor: Kazzzz »

Prawde mowiac zalozylem temat glownie z mysle zeby uslyszec Wasze zdanie o monster truck :D W samej grze nie przekroczylem limitu terz uwazam ze to z lekka bezsensu by bylo. A co do slana w saurusach w gre nie wchodzila poprostu inna opcja, gralismy na 2500 a 4 stedzie w tym engine kosztuja ;) wiec jedyna forma zabezpieczenia byla w saurusach a jakos nie jestem przekonany to samotnego slana a takto 6x5 saurusow (biorac pod uwage ze slan robi za 4) tez ma stuborna ino trzeba pilnowac zeby od boku nic nie wpadlo.

Ale z bitwy nasunela mi sie inna dygresja. Pojedyncze paki salek poprostu wymiataja :D malo kto ma czas o nic pamietac bo zawsze jest cos innego wiekszego do martwienia a tu taka mala i klocek przytnie i maszynke praktycznie na bank rozjedzie (poza krasiowymi ale to kwestia 2 rund ;) ) Tak wiec to moje odkrycie roku !!

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

Uh uh! Ja tez Monster truck uwielbiam, ale sie zastanawiam nad carnim zamiast Slanna (wiecej monsterów :D:D)

W 7ed. grałem Carni+2engine+chiefBSB, a teraz ... nie mam pomysla.

Kazzzz
Wałkarz
Posty: 75

Post autor: Kazzzz »

Bez slana to chyba nie ma sensu :( bo magia life naprawde duzo daje. A takto jak gra sie przeciw krasia/imperium/orkom to lekko mozna liczyc 1 - 1,5 stedzia na ture wiec jesli nie zaczniemy to klapa totalna bo nawet tarczy z engina nie bedzie :(

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

A juz do zadnej rozpy nie mam pomyslu na core.
Dotychczas gralem na 3x10 skirmish (wymiennie z cohortami jak punktow potrzebowalem).
A teraz? 500+ w corach? Skad ja wezme tyle skinkow i gdzie je zmiescic!?

Kazzzz
Wałkarz
Posty: 75

Post autor: Kazzzz »

Ja gram zazwyczaj na 2-3x10 skirmishu (wiecej unitow nie ogarniam :P ) potem jakas wieksza kohorta choc to marny pomysl ewentualnie mysle ze mozna podzialac na koxach w kohotach przeciw armiom z malym ld wtedy moga sie przestraszyc :D

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

jak na moj gust to 10 skinoli za szybko ginie, a jak jest ich wiecej, to nie dosc ze pozyja dluzej (a krwi moga wtedy napsuc przeciwnikowi :twisted:), to gdy idzie na nie cos malego (np jakas resztka rozbitego odzdzialiku), to maja szanse dac stand&shoot. ja wole czasem odjac to jedno - dwa stadka i dac takie po 13 -15 sztuk
Obrazek

Awatar użytkownika
JungleJack
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191
Lokalizacja: Lewa Flanka Mielec

Post autor: JungleJack »

Jeśli mówisz o skirmiszowych to...nie, po prostu nie. 10 jest optymalna.

Awatar użytkownika
ŁukaszŻelazek
Mudżahedin
Posty: 219
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ŁukaszŻelazek »

Ad. Slann w saurusach.
Mogę się mylić, ale Slann podlega wtedy standardowym regułom i nie może skorzystać z bonusu TG i stać w 2 rzędzie. W saurusach musiałby być heros i FCG żeby Slann mógł stać w drugim rzędzie, wtedy blokowałby supporting attacks i wystarczyłoby zabić championa lub wywabić herosa i Slann poszedłby do 1 rzędu gdzie dostałby ostry oklep.

Ad. Terradony.
Przezroczyste lasy, głupia formacja skirmishu, wzmocnione strzelanie łóczników mocno umniejszyły ich siłę, teraz jeśli już będę je wystawiał to w znacznie mniejszych ilościach niż w 7ed.
Galeria http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... k#p1256100
Moja strona z większą ilością zdjęć: http://lukaszzelazek.com
Maluję zamówienia.

ODPOWIEDZ