Ziemka rozkminy na 8ed.

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Re: Ziemka rozkminy na 8ed.

Post autor: lwieserce85 »

Swiety Boze...kawaleria wraca na stoły:) a sadzilem ze tylko ja for fun ja jeszcze wystawiam.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Mnie zastanawia, czy soul of stone jest na tyle fajny, by go brać. Wtedy za niego można by OTS wrzucić.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Uratowal kilka gier, kazda ifka prawie nas boli. Mozliwosc zmiany 4ki, 7demki i 10tki - bezcenna.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Byqu pisze:Mnie zastanawia, czy soul of stone jest na tyle fajny, by go brać. Wtedy za niego można by OTS wrzucić.
Rzucąć na tabelkę miscastów masz 6 kombinacji, które na 4+ zabijają ci żabę (o klocku, w którym stoi już nie wspominam). Z soul of stone tych kombinacji robi się 3. IMO to wystarczający powód. :wink:
Jak grałem na sygnaturach i ciskałem czary z 2 kosteczek nie doceniałem tego przedmiotu, teraz gdy gram na haju i np. walę 6stę z 5 kości diametralnie zmieniłem zdanie na ten temat.
Obecnie nie wychodzę bez tego z domu.
Warto dodać, ze kolejne 6 kombinacji też bywa upierdliwe, bo zabiera żabie levele. I tu znów od połowy z nich można się uwolnić zamieniając wynik na 9.
Wreszcie rzucając czar przez skinka można go czasem uratować. Zamieniasz 8 na 7 i priest dostaje tylko hita z siłą 3.
Obrazek
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Ziemko, a nie myślałeś o hordach 30-40 skinków w kohortach? Postrzelają, CR mają, a sporo rzeczy nie lubi jednak 20 rzutek, potem S&S, a potem jeszcze combatu. No i nie ma ryzyka, że wyparują w turę, więc możesz w nich trzymać slanna swobodnie.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wiesz Myth mysle, ze do 30tu kosztuja oni jeszcze tyle, ze nie boli ich strata.
Duza kohorta wielokrotnie mi sie splacala chociazby przez kombo z lore of high (trafianie czesto na 2+) lub lore of beast (javeliny z sila 4).


Tak jak pisze Debek - soul of stone na sygnaturach nie jest niezbedny, rzeklbym nawet, ze jest strata punktow. Na slannie w gwardii, ktory gra na high jest must have (bo po to bierze sie high zeby ciskac wylaczanie przedmiotu czy flamsy z 5 kosci)
Najmniej niszczacym miscasteem jest dla nas 8emka -9tka (och biedny skink priest :P ) i dzieki soul of stone mamy najwieksza szanse wlasnie ten miscast ustawic.

ODPOWIEDZ