2400 8 edycja

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Re: 2400 8 edycja

Post autor: lwieserce85 »

Zobacze jak spisze mi sie ta rozpiska na turnieju w sobote a rozpa na engine w niedziele. Mam zamiar przeprowadzic szereg testów szukajac optymalnej rozpy na druzynowego mastera w Krakowie. Jesli w parowaniu bedzie dobrze to nie bede wystawiać sie na strzały z armat bo nie bede gral przeciwko armatom.powiedz okoniu czy oldboy dobrze jest złożony?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Ja to nawet z enginem bym go nie wystawiał bo za ta cenę można wystawić oldblooda i herosa na "koniach" i tak jak przedmówca pisał z powodu ze jest generałem ogień będzie skupiony głownie na nim
Ale z 2giej strony rozumiem ze chcesz sie pobawić zabawka która przychodzi od malarza ;)

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

lwieserce85 pisze:Zobacze jak spisze mi sie ta rozpiska na turnieju w sobote a rozpa na engine w niedziele. Mam zamiar przeprowadzic szereg testów szukajac optymalnej rozpy na druzynowego mastera w Krakowie. Jesli w parowaniu bedzie dobrze to nie bede wystawiać sie na strzały z armat bo nie bede gral przeciwko armatom.powiedz okoniu czy oldboy dobrze jest złożony?
Ok, daj znać jak poszło. Sam Saurian Warlord jest złożony w porządku, chyba że wolałbyś dodać mu więcej przeżywalności na ataki zasięgowe kosztem divine attacks, to wtedy wymieniasz icona na gem of fortune. :wink:

Grając na alpha carnim lubiłem też mieć na kimś (np. skink high prieście) Jade Staffa. Możliwość rzucania taniego dodatkowego heala i counterka z atrybutu absorbującego 1 wounda jest spoko.
Obrazek

ODPOWIEDZ