Tak to one te dlugo oczekiwane kroxy

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Z nieoficjalnych zrodel wiem , ze niedlugo microart wypusci cala serie podstawek jungle - zanosi sie na zmiane wszystkich podstawek w armii ;) ( tzn tak duzo ich nie ma 5 herosow i 3 kroxy ;)

Awatar użytkownika
|_Mlody_|
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: |_Mlody_| »

Wrzuc cos nowego z twojej serji tylko zeby sie nie swiecily jak psu jaja :D

Ale malowanie swietne widac to na szurach :P

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Ziemko pisze:Z nieoficjalnych zrodel wiem , ze niedlugo microart wypusci cala serie podstawek jungle - zanosi sie na zmiane wszystkich podstawek w armii ;) ( tzn tak duzo ich nie ma 5 herosow i 3 kroxy ;)
a wiadomo mniej wiecej ile podstawki tego typu kosztują?

a apropo podstawek to wie ktoś co zrobić ze slannem któremu się odłamał w połowie latający patyczek? (z obu stron ma sklejone) Bo mi sie powoli pomysły kończą, no dobra już sie skończyły

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Matuszu takie pytania prosze kierowac w temacie podstawki , ktory juz istnieje - nie spamujemy prosze ;)

Podstawki beda pewnie kosztowac sporo 5 20tek za ok 20 zl - co nie zmienia faktu , ze i tak je kupie :) Wtedy armia kopa dopiero dostanie :)

Mlody - nie wiem o czym ty do mnie rozmawiasz ?? ;)

Awatar użytkownika
nightclower16
Mudżahedin
Posty: 229
Lokalizacja: SNOT - Gdańsk

Post autor: nightclower16 »

Mapeta ładniejsze ... hihihi ;)

Tak naprawde to są bardzo ładni ... jak dla mnie trochę za jaskrawi ale to twój gust ;) Prawda jest taka, że Ci szczury najładniej wyszły :P

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jeszcze niech raz ktos napisze , ze szczury najladniej wyszly to Wam troche poedytuje posty :D:D:D Nie ma jak byc modem :lol: :twisted:

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Jeszcze niech raz ktos napisze , ze szczury najladniej wyszly to Wam troche poedytuje posty Very HappyVery HappyVery Happy Nie ma jak byc modem Laughing
hmmm ale wiesz ,ze szczury sa najladniejsze :mrgreen: \:D/

a tak powaznie to troche mi bija po oczach te kroxy :D Sama scenka fajna (pomysl i wykonanie ) .Najfajniej wyszlo wdzianko poganiacza :)
NO i podstawkin jakies takie bidne ;) Jka juz ktos pisal ten karabin jest ekhmmm zapchany :D

P.s-ja nie lubie takich oczojebych lizakow ;) dla mnie powinny podchodzic pod dinozaury itp. a nie mienic sie wszystkimi kolorami teczy ;) ale to moj spaczony gust :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

krwi brakuje ale wporzo mam nadzieje ze dorobisz ]:-> ratogr ma chyba jej troche wiecej ]:->
a reszta bez zarzutow przynajmniej na 1 rzut oka

Awatar użytkownika
thral92
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: thral92 »

kurcze fajne to ale zniszczenei rat ogra to zniszczenei rat ogra :P nie szkoda ci bylo?:D ale jednak efekt jest bardzo fajny :)

Awatar użytkownika
Parravon
Mudżahedin
Posty: 204
Lokalizacja: Oko Terroru

Post autor: Parravon »

Fajne fajne dokładnie wykonane tylko właśnie troche wiecej krwi bo to moim zdaniem powinna być masakra :D

ODPOWIEDZ