Gokishowe czupa czupsy :)

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Gokishowe czupa czupsy :)

Post autor: Gokish »

Sesja się skończyła wreszcie wyciągnę farby i modele , ze spokojem do nich usiądę i zacznę dłubać wizję mojej armii. Zacznę ładnie od wejścia klimaciarskiego czyli dlaczego tak a nie inaczej .
Jak to ładnie opisano , Pedały z Naggaroth organizowały rajdy na świątynie i inne miejsca kultu Zimnokrwistych . Rajdy jak rajdy do momentu gdy nie wynieśli "Star Stela of Quetli" z Clar Karond. Armia Hexoatl'a zebrała się i rozpoczęła najazd na Naggaroth w celu odzyskania artefaktu.
Ogólnie wyobrażam sobie , że Armia Hexoatl'a miła nie była dla Delfów i mordowała je , aż miło dlatego też postanowiłem stworzyć armię lizaków z tamtych lat wykorzystując ścierwo z Naggaroth.

Ogólne koncepcje wyglądowe:
- skinki fioletowe (jasny fiolet , ale nie róż :) łuski jasna zieleń troszkę ciemniejsza od Ziemkowych lizaków ale nie znacznie)
- wszelakie mounty i stwory kolory zielonoszare (łuski itp cuda czerwone)
Konwersje:
- stegadon (eotg) nr 1 (pomysł zrobiony ,brakuje Priesta i obsługanta których dokleje oraz Priest dostanie scrolla którego muszę zakupić od Doomshapera z Hord)
- stegadon (eotg) nr 2 [1 assassin wbiega na stegadona (pewnie od strony głowy lub ogona) drugi wspina się do góry i mieczem wbije się w kosz (przy okazji dostanie z oszczepu od skinka :] ]
- skinki na podstawkach głowy , na oszczepach też , poniszczone elementy uzbrojenia na podstawkach bez wielkich cudów co do konwersji [aby nie było armii klonów]
- terradony [w locie zrzucające kamienie na jakieś modele DE lub rozrywające harpie w locie
- kawaleria [ w szarży rozbijająca rydwan DE]
- Slann i TG [Slann podniesione łapki w górę pomiędzy nimi kula energii się wytwarzająca , ziemia pod Slannem i TG zaczyna pękać , Dowódca TG Chakax który rozbije jakiegoś mastera DE na podstawce]
- Salamandry [jako , że mam brzydkie ich modele będą w wysokich zaroślach palić i mordować ]


No to lecimy do początku czyli co zrobione . Raczej nic oprócz konwersji która mi Pasiak zrobił ale pokazać nie chciał tutaj. Więc ja to uczynię.
http://img171.imageshack.us/i/dsc00706t.jpg/
http://img202.imageshack.us/i/dsc00709k.jpg/
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Można oceniać pracę Pasiaka :) a niedługo moje malowane żabki :]

i carni :)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Pomaluj cos wreszcie, a nie chwalisz sie praca Pasiaka.
Czym dluzej patrze na Twojego carniego tym dluzej uwazam, ze totalnie nie pasuje jako model carnosaura.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Pomaluj cos wreszcie, a nie chwalisz sie praca Pasiaka.
Jak coś zrobisz obiecanego !!
Ziemko pisze: Czym dluzej patrze na Twojego carniego tym dluzej uwazam, ze totalnie nie pasuje jako model carnosaura.
oj tam oj tam :D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Bez mojego tutoriala malowac nie umiesz?
Z kijowym oswietelniem, lubi z fleszem nei bedzie widac przejsc i kolejnych warstw. Z dupy to wyjdzie... Jak wroce na stale to wezme namiot bezcieniowy klubowy to wtedy moge sie pobawic...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Slann od 0 stworzony przez zaprzyjaźnionego rzeźbiarza :) a niedługo reszta armii wymalowana (ale bez konwersji które później robić będę :/)

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

ehh... a nie lepiej dać tu linka na galerię (tudzież odwrotnie)? tam sięjuż taka fajna dyskusja rozwinęła, a to może być ciut wkurzające jak tam się napiszesz, wypocisz, patrzysz tu... i pusto :lol:

pomaluj coś
Obrazek

ODPOWIEDZ