Liz by Oki

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Oki
Oszukista
Posty: 803
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Liz by Oki

Post autor: Oki »

No to komentujcie :)
Do pomalowania jeszcze boki podstawek :)
Mam też identycznie zrobiony kolejny regon saurusów i 3x10 Ved.skinków w skirmiszu :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

W galerii ogólnej już Ci pisałem, ale dodam kolejną uwagę. Drobna rada od Mistrza Bejcy, Jasifa. Po Zabejcowaniu modelu, weź pędzelek, z KONIECZNIE miękkim włosiem, zanurz go w benzynie lakowej (jeśli takowej nie używasz, to poczytaj o tym w temacie Blessa) i przetrzyj płaskie i wystające elementy modelu, co jakiś czas ponownie zanurzając pędzel w benzynie lakowej (po każdorazowym zanurzeniu odciśnij nadmiar benzyny, żeby pędzel był tylko zwilżony). Wtedy bejca się tam nie osadzi i modele nie będą się zdawały zapaćkane. Trust me, I'm a doctor. :)
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

kowaljl
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: kowaljl »

Chociaż jeśli chodzi o samo malowanie lizaków to nie mój klimat i moja bajka, to uwielbiam armie tak pieczołowicie przygotowane w jednym zestawie kolorów:-) podstawki również bardzo fajnie zrobione. Tylko same terki mi nie pasuja do konca, bo lubię te figsy szczególnie z 5 edycji jeśli się nie mylę:-) Ogólnie bardzo miło by było spotkać taka armie na stole.
jak długo nad nią pracowałeś? ile Ci schodzil nad pomalowaniem skinów np. ?

Awatar użytkownika
Oki
Oszukista
Posty: 803
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Oki »

Jakieś pomysły ile bym mógł za to wyciągnąć w razie czego na allegro lub ebayu? Ogólnie jest jeszcze trochę skinków, saurusów i 3 terro skiny wiecej :)

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Osz cholera, nie sprzedawaj lizaków! OKI! Jak dla mnie armia za 400 euro może pójść spokojnie, jak więcej to zmienić parę elementów typu pomaluj kamyki itp. I będzie nawet więcej.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Oki pisze:Jakieś pomysły ile bym mógł za to wyciągnąć w razie czego na allegro lub ebayu? Ogólnie jest jeszcze trochę skinków, saurusów i 3 terro skiny wiecej :)

Który to już raz? Zmieniasz zdanie co chwile jak urocza panna :D
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

JaSzczuras
Chuck Norris
Posty: 484
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: JaSzczuras »

Naprawdę Oki na spokojnie przemyśl te sprawę :) Ja rozumiem dostałeś nowy podręcznik, nie masz ograniczeń EURO na PKSie dają no limit i bez ograniczeń nie wiesz jak armie składać, za dużo do wyboru :)
A na poważnie, lizaki aktualnie na Jebaju słabo stoją, tzn wysokich cen nie ma, chyba wielu graczy rezygnuje.

ODPOWIEDZ